Neo Monsters Apk Sınırsız Elmas Mod İndir 2.38.2

Neo Monsters Apk Sınırsız Elmas Mod İndir 2.38.2

90’larda doğduysanız, muhtemelen Pokémon’u çocukken veya şimdi oynadınız. Bu hit dizi/oyun, piyasaya sürülmesinin üzerinden on yıllar geçmesine rağmen hala güçlü bir şekilde devam ediyor. Ve şimdi, başarısından ilham alan tüm nesil oyunları ortaya çıkardı. Neo Monsters Apk sınırsız elmas hilesi ile birlikte sizlerle.

Neo Monsters APK by ZigZaGame Inc., Google Play Store’da 1 milyondan fazla indirilen Pokémon serisinin popüler bir yinelemesidir. Bu hit oyun sadece bir taklitten daha fazlasıdır, Pokémon’dan sevdiğiniz her şeye ve daha fazlasına sahiptir! Canavar toplamanın hayranıysanız, bu size nostalji ve bazı modern hisler getirecektir. Modern grafikleri ve tasarımı sayesinde hayatınızın macerasını yaşayacaksınız. Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin!

Pokémon veya Nexomon’a aşina iseniz, o zaman öncül Neo Monsters’a benzer. Ama değilse, buradaki amacınız toplayabildiğiniz kadar canavar toplamak ve onları eğitmektir. Düşmanlarla savaşabilmeleri için onları güçlü kılmak için beslemeniz gerekir. Bunu yapmak için, her tür için doğru yiyeceği yetiştirmeniz ve beslemeniz gerekir. Ayrıca tamamen yeni bir tür oluşturmak için onları melezleyebilirsiniz.

Neo Monsters, benzersiz özelliklere sahip farklı kategorilere ayrılmış binlerce farklı hayvana sahiptir. Canavarlarınız her seviye kazandığında, bir eğitim puanı alacaksınız. Ardından, Saldırı, Savunma, Sağlık veya Çeviklik gibi seviyeyi artırmak için dört istatistikten birini seçebilirsiniz. Ne seçeceğiniz tamamen size kalmış, ancak zayıf yönlerine öncelik vermek önemlidir. Maçlara gelince, PvE ve PvP modları var. Bunlar 4v4 maçlardan oluşur veya AI ile savaşabilirsiniz. Bu oyunda kazanmak için stratejiler üzerinde düşünmeniz gerekiyor. Ancak bir kez kazandığınızda harika ödüller alacaksınız. Ve grafiklere gelince, bu oyunda karşılaştırılacak hiçbir şey yok. Kendi başına çarpıcı. Özellikle zaten cep canavarı oyunlarının hayranıysanız, bu oyunu denerken asla yanlış gidemezsiniz. Merak ediyorsanız okumaya devam edin.

İlgini Çekebilir  Lensa: Avatar Maker Editor v4.3.9.714 MOD APK — PREMİUM KİLİTLER AÇIK

  • Neo Monsters Apk Sınırsız Elmas Mod İndir 2.38.2 Oyun Hilesi
  • +Sınırsız Elmas