Neredeyse Bir Kahraman Boşta RPG v5.7.0 MOD (Ücretsiz El Sanatları) APK

Açıklama:

Sonunda Android oyuncuları, Bee Squares Games’in bu boşta RPG oyununda basit ama son derece bağımlılık yapan deneyimlerin tadını çıkarma şansına sahipler. Sonsuz düşmanlar ve fantastik dövüşlerle heyecan verici RPG savaşları ile oyundaki benzersiz mekaniği keşfedin ve keyfini çıkarın. Muhteşem bir oyunla düşmanlarını yenmelerine yardım ederken kahraman savaşçılarınızın yanında oynayın.

Öykü
Oyunda, Android oyuncuları kendilerini haydutlar ve suçlularla dolu bir krallıkta buluyor. Burada, haydutları yenmek ve insanlara barış getirmek için nihai görevle görevlendirileceksiniz. Ve nihai güç size yıldırım halkası ile bahşedilir. Neredeyse Bir Kahramanın uçsuz bucaksız topraklarını keşfederken yüzüğün güçlerinden yararlanın. Ekranlara sürekli dokunarak sonsuz yıldırımları serbest bırakırken düşmanları yok edin. Yaklaşan tüm düşmanları yok etmek için güçlü şimşek kilidini açın.

SÜPER KAHRAMAN OLUN
Bu seferki göreviniz bu gizemli ekolojik ormanı korumak ve içindeki her şeyi yönetmek. Bu ormanda ortaya çıkanlar saldırmaya niyetlidir; Kendi başına cevap vermelisin. Daha büyük rakipleri yenmek için gücünüzü artırmanız yardımcı olacaktır. Her şeyden önce, bu mücadeleyi kazanma şansına sahip olmak için takım arkadaşlarınızın gücünü bir araya getirmeniz yardımcı olacaktır.

GÜÇ YÜKSELTME
Neredeyse Bir Kahraman’da bir kahramanın yapması gereken, kendi güçlerini geliştirmektir. Yükseltme, temel adımlardan tamamlamaya kadar yapılır ve ölümsüzlük seviyesine ulaşma gücünüz vardır. Silahlar, mücadeleniz sırasında tamamen kullanıma sunulur ve bunları kullanmanıza izin verilmesi için satın almanız gereken daha büyük silahlar vardır. Bazen bu silahları karşılayamıyorsanız, yükseltme de sorun olabilir.

İYİ TAM MİSYON
Görevi tamamlamak, neredeyse bir kahramanın her kahramanda görmesi gereken şeydir. Oyuncular, etkili ve net bir şekilde ele almak için her bir nesneyi tanımlamalıdır. Düşük güçlü rakiplerse, onlarla kolayca kendi başınıza başa çıkacaksınız. Ancak rakip zorlu bir slasher ise, arkadaşlarınızdan da yardım istemelisiniz. Gücünüz her seviyede ve kendi hedeflerinize bağlı olarak artacaktır.

Özellikler:

* Basit ama son derece heyecan verici boşta RPG oyunu
İlk olarak, Neredeyse Bir Kahraman’da, Android oyuncuları en son mobil oyun deneyimlerinde boşta kalan RPG’lerin basit ama son derece bağımlılık yapıcı oyununa erişebilecekler. Oyun, oyuncuları güçlü şimşeklerinizle kolayca ortadan kaldırabileceğiniz canavarlar ve haydutlar dünyasıyla tanıştırıyor.

İlgini Çekebilir  Photo Lab PRO v3.12.57 MOD APK — FOTOĞRAF DÜZENLEME

* Birçok heyecan verici oyun modunda maceraların tadını çıkarın
Ayrıca merak edenler için birbirinden heyecanlı birçok oyun modu ile oyun içerisinde fantastik maceraların keyfini çıkarmanız da mümkün.

* İnanılmaz güçlere sahip çeşitli farklı kahramanlar
İlgilenenler için, Neredeyse Bir Kahraman, tüm alemdeki en güçlü savaşçılardan oluşan nihai ekibinize girmek için birçok harika kahraman da içeriyor. Düşmanlarınızı etkili bir şekilde yenmek için benzersiz becerilerini kullanın. Neredeyse Bir Kahraman’da müthiş zorluklarla uğraşırken onların tüm şaşırtıcı güçlerini birleştirin. Çeşitli destansı güçlerle nihai takım kompozisyonlarınızı oluşturun.

* İlerledikçe daha zorlu düşmanlar
Buna ek olarak, Neredeyse Bir Kahraman’daki oyuncular, oyun ilerledikçe giderek daha fazla korkutucu düşmanla karşılaşacaklar. Bununla birlikte, artan zorluklar ve daha zorlu düşmanlar ile oyun, yeni yaklaşımların ve taktiklerin deneyimlenmesine izin verecek. Oyundaki harika deneyimleri keşfederken, Neredeyse Bir Kahramanın heyecan verici oyununun tadını çıkarın.

* Yüzüklerle fantastik yeteneklerin ve büyülerin kilidini açın
Ek olarak, ilgilenenleriniz için, güçlü yüzüklerinizle harika oyun içi becerilerin ve destansı büyülerin tadını çıkarabilirsiniz. Zıplama saldırılarınızı serbest bırakmak için ekrana durmadan dokunun. Aynı zamanda, son yıldırımlarınız için enerji toplayın veya mevcut birçok yetenekle güçlü beceri saldırıları gerçekleştirmek için halkaları kullanın.

* Ekibinizi güçlendirmek için birden fazla yükseltme
Yolculuğunuza başlarken ve heyecan verici seviyelerde ilerlerken, giderek daha fazla korkutucu düşmanla karşı karşıya kalacaksınız. Bu, kahramanlarınızdan ve yüzükten yeni güçler alarak oyununuzun seviyesini yükseltmenizi gerektirir. İlk olarak, istatistiklerini geliştirmek için kahramanlarınızın seviyesini yükseltin, daha iyi yeteneklerin kilidini açmak için onların seviyesini yükseltin ve onları daha güçlü hale getirmek için mevcut büyülerini yükseltin. Yüzüğün hasarını artırabilir, daha etkili üç vuruş yapabilir ve mevcut oyun içi yükseltmeler ve güçlendirmelerle birçok benzersiz yeteneğin kilidini açabilirsiniz.

Neredeyse Bir Kahraman Boşta RPG v5.7.0 MOD (Ücretsiz El Sanatları) APK Ücretsiz İndir

MOD

neredeyse-bir-kahraman-v5.7.0-mod.apk

MOD

neredeyse-bir-kahraman-v5.6.1-mod.apk

MOD

Neredeyse-a-kahraman-v5-3-1-mod.apk