Niffelheim v1.5.89 MOD (tam sürüm) APK

Açıklamalar :

Niffelheim, İskandinav mitolojisinin gizemli dünyasında Asgard’ı bulmaya çalışan bir hayatta kalma oyunudur. Tehlikeli bir ortama varacaksınız, ancak kullanabileceğiniz kaynaklarla dolu. Aynı zamanda, Asgard’a gitme hedefini önceden bileceksiniz, ancak bunu başarmak için zaman çok uzun olacak. Böylece yavaş yavaş gerekli öğeleri topluyor ve karakter için yeni güç kaynakları buluyorsunuz.

TANRILARLA TANIŞMAK İÇİN ASGARD’A SEYAHAT

Niffelheim Savaşı’nda düşen bir kahramanın enkarnasyonu olacaksın. Ama garip olan şu ki, öldükten sonra ruhu Asgard yerine aynı oyun adıyla bir bölgeye gitti. Bu, oyuncuların hedeflerine ulaşmak için yüzleşmek ve hayatta kalmaya çalışmak zorunda olduğu zorlu dünyalardan biri olarak kabul edilebilir. Aynı zamanda, Asgard’ın Valhalla’sına ulaşmak için bu oyunda başarmanız gereken şey budur.

Doğrudan Asgard’a giden bir portal açmak için yeterli kaynak toplamanız gerekeceğinden, tanrıların evine gitmeyi bilmeniz gerekir. Ancak bu kaynağı toplamak kolay bir şey değil çünkü kapıyı açacak parçalar patronlarda. Yani bu oyunda gerçekleştireceğiniz görev, zorlu bir ortamda hayatta kalabilmek için oyun mekaniklerini öğrenmek. Güçlü düşmanlara ve patronlara karşı gücünüzü artırmaya devam edeceksiniz.

İHTİYAÇ DUDUĞUNUZ ÜRÜNLERİ TOPLAYIN

Niffelheim’daki karakterler iki silahla donatılmıştır: istediğiniz duruma göre kullanabileceğiniz tahta bir çubuk ve bir yay. Karşınıza çıkacağınız ortam, sağlığınızı korumak için ihtiyacınız olan eşyaları bulmaya başlayacağınız karlı bir ortamdır. Aynı zamanda, listede oluşturabileceğiniz belirli bir araç kullanılarak bazı öğelerin toplanması gerekir.

Bu oyunda ortam tehlikelidir ve onu bulup deneyimlemek için dikkatli olmalısınız. Küçük boy vahşi hayvanlar avlayabileceğiniz ve savaşçınızın sağlığını kullanmak ve korumak için gerekli eşyaları toplayabileceğiniz hedef olacaktır. Aynı zamanda, yaptığınız her aletin dikkate almanız gereken bir dayanıklılığı vardır. Oradan atölyenizi inşa etmek için bir şeyler bulmaya çalışacak ve ihtiyacınız olanı daha rahat bir şekilde yaratma fırsatına sahip olacaksınız.

DÜŞMANLARA KARŞI MÜCADELE İÇİN KARAKTERİN GÜCÜNÜ ARTIRIN

Niffelheim’ı başlatmak için seçebileceğiniz karakterler arasında Viking, Valkyrie, Berserker ve Shaman bulunur. İzleniminize göre karakteri seçmek için bilgilerini ve istatistiklerini bulacaksınız. Aynı zamanda, emrinizde zaten silahlar olsa da, dikkatli olmazsanız yol boyunca karşılaşacağınız canavar türlerine karşı savunmasızdırlar. Vahşi hayvanları avlamaya benzer şekilde, örümcekler gibi küçük canavarlar da sonunda yenilir.

Titanyum ve altın cevheri kaynakları içeren zindanlar veya bazı madenler gibi öğeler bulacaksınız. Ama güvenli yerler değiller çünkü her zaman güçlü düşmanlar olacak. Zehirli ortamlarla karşılaşacaksınız ve sağlığınız azalacak. Kurt gibi bazı canavarlar sizi ısırır ve büyük hasar verir. Sağlığınızı kaybettikçe hareket hızınız da düşecek ve tehlikeli durumlardan çıkmakta zorlanacaksınız. Daha sonra onlara karşı koymak için güçlü teçhizat yaratacaksınız.

İlgini Çekebilir  Voloco v8.3.0 PREMİUM APK — Vokal Kayıt Stüdyosu

Özellikler :

Yeraltı dünyasında hayatta kal
Savaşçılar öldükten sonra bile savaşçı olarak kalırlar. Son mücadeleye doğru yol alın ve kendinizi tanrılara kanıtlayın. Hayatta hiçbir zaman soğuktan, karanlıktan ve ölümden korkmadın ve şimdi de korkmayacaksın. Yeterli erzakınız olduğundan emin olun, kendinizi koruyun ve bu toprakların gizemlerini ortaya çıkarın.

unutma
Topraklarınıza saldırmaya cesaret eden herkesi yok edin. Düşen her düşman sizi Asgard’a yaklaştırır! Kemikler, dişler, kürk – hepsini silah ve zırh olarak kullanın. Sizi düşman saldırılarından koruyacak ve saldırganları yok etmenize yardımcı olacak bir kale inşa edin. Ölüm Rahipleri ültimatomlar yayınlayacak. Emirlerine itaat mi edeceksiniz yoksa reddedip ölü kölelerinin savaşına mı katılacaksınız?

bir çıkış yolu bul
Asgard’a giden portalın tüm bölümlerini topla. Ancak dikkatli olun – bunlar güçlü devler, ölümsüz ve ölümcül örümcekler tarafından şiddetle korunuyor.

tekne
Daha güçlü olmak için mantarlardan farklı iksirler hazırlayın ve öldürülen yumruklar. Tüm arkadaşlarınızı beslemek için en iyi yemekleri pişirin. En güçlü trolleri öldürecek zehiri demleyin.

Antik mağaraları keşfedin
Son savaşı kazanmanıza yardımcı olacak güçlü eserler bulmak için dünyanın kalbine ulaşın. Karanlıkta neyin gizlendiğini öğrenin.

Niffelheim hakkında son sözler

Niffelheim, benzersiz bir hayatta kalma ve işçilik sistemine sahiptir. Dövüş kısmında ise ilk birkaç sahne yavaş ilerlediği için biraz sıkıcı. Ancak ikincisi daha canlı ve ilerleme hızı daha çekici. Niffelheim oynarken yapmanız gereken sabırla kendinize zaman ayırmak ve yavaş yavaş kendinizi keşfetmek ve güçlendirmektir. Savaş becerilerinizi geliştirdikçe, oyunun gelişmeleri giderek daha karmaşık hale gelecek ve sizi en beklenmedik savaşlara yönlendirecektir.

İndir Niffelheim v1.5.89 MOD (tam sürüm) APK Ücretsiz

MOD

niffelheim-v1.5.89-mod.apk

MOD

niffelheim-v1.5.54-mod.apk

MOD

niffelheim-v1.5.46-mod-.apk

Niffelheim Nasıl İndirilir ve Kurulur?

İlk önce indir düğmesine tıklayın, APK dosyası otomatik olarak indirilecektir.
İndirilen APK dosyasını telefonunuzun İndirilenler klasöründe bulun ve yüklemek için açın.
Mobil ayarlarınıza gidin, Güvenlik’i ve ardından Bilinmeyen Kaynaklar’ı tıklayın.

Şimdi uygulamayı açın ve keyfini çıkarın.