Ninja Hands Apk Para Hilesi Mod İndir 0.4.16

İçindekiler

Ninja Hands Apk Para Hilesi Mod İndir 0.4.16

Ninjalar, 15. ve 17. yüzyıllarda Japonya’da gerçek insanlar oldukları için yaşadılar. Gizli doğalarını ve becerilerini karanlıkta misyonları yerine getirmek için kullandılar, tıpkı günümüzdeki casuslar gibi. Bugün dünya çapında sayısız filmin, şovun, anime şovunun ve hatta oyunun bir parçasılar. Havalıdırlar ve yaptıkları hareketler mantık ve fiziği aşar, ancak günümüzde popülerlikleri yadsınamaz. Bu yüzden Ninja Hands Apk kızı kötülerden kurtaracak havalı bir ninja olacaksın!

Yso Corp tarafından yayınlanan bu oyunda el teknikleri şeklinde olan bu oyunda ninja tekniklerinizi kullanmanız gerekecek. Hangi yöntemi kullanacağını seçebilirsin ve bugün eşsiz güçleri toplayabilirsin! Burada tonlarca düşmanla savaşırken Naruto benzeri bir deneyimin tadını çıkarın. Ateş, elektrik çağırın ve düşmanları güvercinlerin yerine bile koyabilirsiniz! Hedefin dünyayı kurtarmak olduğu bir sürü güç ve seviye ile burada eğlenin!

Ninja Hands Sınırsız Para

Bugün hikayelerinde ninjalara yer veren birçok film, şov ve anime var. Mortal Kombat Apk, Ninja Turtles, G.I Joe gibi pek çok film ve hatta Naruto gibi anime şovlarının bugün dünya çapında popülerliğe ulaştığını görüyoruz. Yıllar geçtikçe, bazılarının güçleri olduğu için ninjaların görünüşleri ve yetenekleri büyük ölçüde değişti. Ninja hayranıysanız, ninjalarla ilgili en iyi oyunun tadını çıkarmak için bugün Ninja Hands’i indirebilirsiniz! Burada, birçok güçlü beceriye sahip, son derece yetenekli bir ninja olabileceksiniz.

Burada, bugün farklı güçler ortaya çıkarmanıza izin verecek birçok tekniği kullanabileceksiniz. Burada elektrik, ateş, ikame ve daha pek çok tekniğin keyfini çıkarabilirsiniz. Her teknik benzersizdir ve bu oyunda onlar için uygun bir teknik ve kullanım vardır. Burada farklı rakiplerle karşılaşabileceğiniz birçok seviyenin tadını çıkarmaktan çekinmeyin, ancak asıl amaç kızı kurtarmaktır. Burada zorlu rakiplere karşı savaşabileceksiniz! Şimdi bu oyunda birçok güç ve tekniğin kilidini açın ve dünyayı kurtarın! Bugün ninjalarla dolu eğlence dolu bir oyunun tadını çıkarın.

İlgini Çekebilir  Dream League Soccer 2022 v9.13 MOD MENÜ APK — MENÜ HİLELİ

  • Ninja Hands Apk Para Hilesi Mod İndir 0.4.16 Oyun Hilesi
  • +Sınırsız Para
  • +Kostüm kilitleri açık