Ninja Tobu v1.9.9 MOD (Sınırsız para) APK

Açıklamalar :

Bağımsız oyunlar genellikle sonsuz ve karmaşık olmayan bir oynanışa sahiptir, her zaman oyuncular için sonsuz eğlenceyi hedefler ve onlara her türden yeni deneyimler sunar. Bunlardan biri, basit oynanışa sahip bir platform aksiyon oyunu olan Ninja Tobu’dur ve oyuncular bile dikey modda veya tek parmakla oyunun keyfini kolayca çıkarabilir. Ek olarak oyun, ninjaların yaygın olarak gölge savaşçıları olarak bilindiği eski bir Japon ortamını kullanıyor. Bu nedenle oyundaki ortam, Japon kültürünü oyuncuya getirmek için karakterlerle birleştirilen görüntü, ses ve ortam tasarımı ile Japon tarzı olacaktır.

İçindekiler

NINJA TOBU MOD APK ÜCRETSİZ ALIŞVERİŞ

Ninja Tobu (MOD, Sınırsız Para) Ninja Tobu, bağımsız oyunlar arasında en basit kabul edilen bir oynanışa sahiptir, ancak karşılığında oyunculardan iyi bir doğruluk ve uyum gerektirir. Bir ninja her zaman karanlıkta, tüm savaşları kolayca kazanmak için hızlı muhakeme ile birlikte mutlak hassasiyetle hareket eder. Bu nedenle, kontroller her yaş için basit ve kullanıcı dostudur, hareket halindeyken eğlence veya eğlence için uygundur. Ayrıca oyun, oyuncuların normal yaşamda ninja hayatını keşfetmelerine olanak tanıyan bir dizi hikaye göreviyle birleştirilmiş bir dizi ilgi çekici zorluk sunacak. Oyun boyunca, oyuncuların ninjanın gerçek gücünü savaş alanında ortaya çıkarması için yüzlerce etkileyici özellik veya yetenek sunan bir karakter sistemi ve yükseltmeler dahil edilecek.

Ninja Tobu (MOD, Sınırsız Para) Ninja Tobu’nun kontrol mekanizması basittir; Yani, oyuncuların parmağını ekranda tutması ve belirtilen yönde sürüklemesi yeterlidir. Bu, karakterin duvara tutunurken belirli bir yöne doğru fırlamasına neden olur. Her çalıştırma girişiminde puan veya zaman sınırı yoktur, bu da oyunu sonsuz hale getirir ve zamanla zorluğu artırır. Seviye ayrıca, oyuncunun havaya yükselmek ve duvarlara dağılmış sivri uçlar veya bıçaklar gibi engellerden kaçınmak için duvarlara güvenmesi gereken iyi tasarlanmış. Bu, oyuncunun mücadeleyi tamamlamak için ihtiyaç duyduğu hassasiyeti vurgular ve hatta hareket halindeyken tüm düşmanlara saldırabilir. Neredeyse tüm düşmanları yenmek kolaydır, ancak gelecekte oyuncular üstün güce sahip destansı patronlarla karşılaşma şansına sahip olacaklar.

İlgini Çekebilir  Head Soccer v6.13 MOD APK — PARA / KOSTÜM HİLELİ

NINJA TOBU MOD APK SINIRSIZ PARA

Ninja Tobu (MOD, Sınırsız Para) Ninja, karanlık bir savaşçı konseptidir, bu nedenle aralarında çeşitli dövüş stilleri ve fiziksel koşullar olacaktır. Bu nedenle oyun, çeşitli çekici efektler veya güçlerle birlikte birçok kilidi açılabilir karakter sunarak oyunu daha zengin hale getirecek. Her ninjanın kendi dövüş stili vardır, ancak aynı zamanda oyuncunun her karaktere uyum sağlamasını ve onları etkili bir şekilde geliştirmesini gerektiren birçok yeni zayıflık ortaya çıkar. Tabii ki, oyuncuların bu oyunu deneyimlerken eğlenmeleri için her karakterin kendi hikaye sistemi olacak.

Ninja Tobu (MOD, Sınırsız Para) Karakter çeşitliliğine ek olarak oyuncular, bireysel ninja becerileri geliştirmelerine ve daha güçlü düşmanlarla savaşmalarına olanak tanıyan güçlü bir yükseltme sistemiyle tanışacak. Aynı zamanda oyuncular, yönü belirlemek için zıplama mesafesini, kavrama gücünü ve süreyi artırabilir. Gelecekte, oyuncular ezici bir güçle patronlarla savaşmak zorunda kalacaklar; dikkatsizlik olduğunda bir kavgaya bile karar verilebilir. Her patronun farklı istatistikleri vardır ve oyuncular, Ninja Tobu’ya özel bir mod olan Boss Rush modunda onlarla antrenman yapabilir. Ek olarak, beceri sistemi, oyuncuların oyunu veya herhangi bir ninja deneyimini daha da eğlenceli hale getirmek için yeni kostümlerin veya efektlerin kilidini açmasına olanak tanır.

İndir Ninja Tobu v1.9.9 MOD (Sınırsız para) APK Ücretsiz

MOD

ninja tobu-v1.9.9-mod.apk

MOD

ninja tobu-v1.9.7-mod.apk

MOD

ninja tobu-v1.9.6-mod.apk

Ninja Tobu v1.9.6 MOD (Sınırsız para) APK Nasıl İndirilir ve Kurulur?

İlk önce indir düğmesine tıklayın, APK dosyası otomatik olarak indirilecektir.
İndirilen APK dosyasını telefonunuzun İndirilenler klasöründe bulun ve yüklemek için açın.
Mobil ayarlarınıza gidin, Güvenlik’i ve ardından Bilinmeyen Kaynaklar’ı tıklayın.

Şimdi uygulamayı açın ve keyfini çıkarın.