Nobodies After Death v1.0.157 MOD (Sınırsız Para + Reklamsız) APK

Açıklama:
Ölümden Sonra Kimse –
Yakın zamanda öldürülen hedeflerin cesetlerini saklamak ve ortadan kaldırmak gibi benzersiz bir göreve sahip olduğunuz Nobodies’de canlandırıcı ve ilginç oyunun tadını çıkarın. Burada tüm delilleri ortadan kaldırmak için bilginizi ve hünerinizi kullanmalı, başkalarının uyarılarından uzak durmalı ve size geri dönebilecek her türlü ipucunu ortadan kaldırmalısınız.

Bir dizi büyüleyici etkinliğe katılırken kendinizi Nobodies’deki fantastik ve heyecan verici maceralarda bulun. Büyüleyici hikayeleri keşfedin ve oynarken eğlenin. Çevre ile etkileşime geçin, insanlarla konuşun, nesneleri birbirleriyle birleştirin vb. Bu nokta ve tıklama mobil başlıklarında yapılacak çok ilginç şeyler var.

Öykü
Oyunda, Android oyuncuları, oyundaki heyecan verici ve sürükleyici hikayeleri ve olayları keşfederken basit ama son derece bağımlılık yapan bulmaca çözme oyununa erişebilir.

Her şey 1955’te Gizli Servis’in insan denekler üzerinde gerçek testler kullanarak insanlık dışı deneyimler içeren yasa dışı programını başlatmasıyla başlar. Ancak 1975 yılında programın halka sızdırılması toplumda ciddi bir gerginliğe neden oldu. Bu nedenle hükümet, bu programa dahil olan önde gelen bilim adamlarını görevden almalıdır.

Bundan sonra, bir grup köktendinci, bu bilim adamlarını kendi imha planları üzerinde çalışmaları için tuttu. Bunu bilen hükümet, Q-100 olarak adlandırılan grubu ortadan kaldırmaya karar verdi. Yaşanan olaylardan sonra bakıma alınması gereken çok sayıda ölü ve ceset olacaktır.

Burada, bilinmeyen bir devlet kurumu tarafından benzersiz “temizlik işlerini” yapması için işe alınan bir “temizlikçi” olarak oynuyorsunuz. Temizlik şirketlerindeki ilginç becerilerinizi kullanarak, belirli yerleri işgal etmeniz ve katil işini yaptıktan sonra geride kalan cesetleri çıkarmanız gerekiyor. Ve unutmayın, kimse ne yaptığınızı bilemez.

MÜKEMMEL TEMİZLEME BECERİLERİNE SAHİP GİZEMLİ PROFESYONEL
Suikast kalitesi, Nobodies: After Death’deki temizliği geride bırakıyor ve karşılığında heyecan verici bir oyun deneyimi sunuyor. Bunu yapmak için insanlar her zaman çevrelerini incelemeli, tüm unsurlardan yararlanmalı ve hatta kazara cesetleri ortadan kaldırmalıdır. Oyun ayrıca bir dizi bağımlılık yapan nokta ve tıkla bulmaca mücadelesini de beraberinde getiriyor ve oyuncular için çok sayıda heyecan verici eğlence potansiyeli sunuyor.

ŞAŞIRMA İÇİN İNTERAKTİF BİR ORTAM
Cesetlerin ortadan kaldırılması, en küçük şeylerin bile oyuncunun hizmetinin düşmesine neden olabileceği merak uyandıran ve dramatik bir gizemdir. Bu nedenle, her zaman en şüpheli şeylere ve eşyalara öncelik vermeli ve ardından polisin onlardan şüphelenmemesi için bunları uygun şekilde ele almalıdırlar. Tüm bulmacalar, çevre ile yüksek düzeyde etkileşimlidir ve oyunculara normalden daha esnek ve mükemmel şekilde çalışmak için daha fazla fırsat verir.

VÜCUDUNUZU TEMİZLEMENİN YENİ YOLLARINI BULMAK İÇİN ÖĞELERİ BİRLEŞTİRİN
Oyuncunun yapbozları veya çalışmaları karmaşık bir yapıya ve derinliğe sahip ve Nobodies: After Death, ortamdaki küçük nesnelerle işleri zorlaştırıyor. Oyuncular ayrıca cesetleri temizlemek ve tespit edilmekten kaçınmak için tüm izlemeyi devre dışı bırakmak gibi birçok başka şey için de kullanabilirler. Oyuncunun ideal ceset kullanımı için mekanizmaların kilidini açmasına yardımcı olacak mükemmel bir kombinasyon oluşturmak için birden fazla öğeyi birleştirebilirsiniz.

İlgini Çekebilir  Chikii Mod Apk v3.10.1 İndir 2023 - Sınırsız Para

BULMACALARIN İÇİ MUHTEŞEM MİNİ OYUNLAR
Çalışma sırasında bazı beklenmedik durumlar yaşanacak ve aynı zamanda oyuncuların eğlenmesi için yeni mini oyunlar yaratmak için bir fırsat. Hepsi karmaşık ancak basit kavramları takip eder ve çok zaman alır, ancak değerleri ve sonuçları insanları devam ettirmek için ödüllendiricidir. Ek olarak, bazı işler, bir cesetten kurtulmayı daha karmaşık ve zaman alıcı hale getiren bir görevler zinciri haline gelecekti.

OTANTİK GÖRSEL İLE BÜYÜLEYİCİ GRAFİKLER
Nobodies: After Death’deki grafik kalitesi, her şey en küçük ayrıntısına kadar gerçekçi ve canlı bir şekilde oluşturulduğunda da birinci sınıftır. Çeşitli görevleri esnek, rahat ve zekice yerine getirebildikleri için oyuncuları daha sürükleyici hale getirir ve hatta her şeyi düzgün bir şekilde ele alırlarsa şüpheden kaçınmalarına yardımcı olur. Ek olarak, bazı mekanikler, oyuncuların cesetlerle uğraşırken en iyi şekilde yararlanabilecekleri birçok benzersiz görsel yoruma da sahiptir.

FARKLI HEDEFLERE MÜKEMMEL BİR ŞEKİLDE ULAŞMAK
Suikastçılar dünyası her zaman intikamı sever ya da öldürme şekli gösterişli ve sanatla doludur. Bu nedenle, oyuncuların bazen örtbas etme, cesetleri elden çıkarma ve yanlışlıkla başkalarını suçlama dahil, ancak birçok nedenden dolayı önceden belirlenmiş gereksinimleri karşılayan görevleri tamamlamaları gerekir. Oyuncunun her yapbozda oluşturduğu planın türüne bağlı olarak, işi tamamladıktan sonra oyun onun için birçok güzel ödül tutar.

Nobodies: After Death, bulmaca unsurunu yeni zirvelere çıkardığı için eğlence ve cazibe dolu oyunlardan biridir. Ayrıca oyuncular, ne kadar beceriye sahip olurlarsa olsunlar, basit ama karmaşık ve erişilmez işi deneyimleme fırsatına sahip olurlar.

Özellikler:
* Örtbas edilecek çok sayıda yeni cinayet: Kanıtı gizlemek için elinizdeki her şeyi kullanın.
* Bulmacalarla dolu: Her görevin, klasik envanter bulmacalarından benzersiz zorlu görevlere kadar çözülmesi gereken farklı zorlukları vardır.
* Çoklu Yaklaşımlar, Tek Çözüm: Her görevde başarısız olmanın birçok yaratıcı yolu vardır, bazen olağanüstü bir şekilde.
* El işi Sanat: Aramak ve keşfetmek için 100’den fazla elle çizilmiş sahne.
* Büyüleyici Bir Hikaye: Nobodies: Murder Cleaner’ın büyüleyici anlatımına devam ediyor.

Hiçkimse nasıl kurulur: Ölümden Sonra
Adım 1: Apkcap.com tarafından yayınlanan Nobodies: After Death (APK veya MOD) sürümünü indirmeniz gerekmektedir.

Adım 2: Bilinmeyen ayarların kilidini açın, Nobodies: After Death oyununa erişime izin verin.

Adım 3: Nobodies: After Death_MOD_apkcap.apk dosyasını açın. Yükle’yi tıklayın.

Adım 4: Başarılı bir kurulumdan sonra, hemen keyfini çıkarmak için oyunun simgesine tıklayın.

Android için Kimse: Ölümden Sonra MOD APK İndir
Kimsenin: Ölümden Sonra, zevk almanız gereken harika bir bulmaca unsuruna sahip bir macera oyunudur. Editör Blyts, ekranda özel detayların görünmesine izin vererek ölüm sahnelerini canlı bir şekilde işledi. Hepsi, oyuncuları hayal kırıklığına uğratmamayı vaat eden uyumlu bir genel resme katkıda bulunur.

MOD

hiç kimse-sonra-ölüm-v1.0.157-mod.apk

MOD

hiç kimse-sonra-ölüm-v1.0.156-mod.apk

MOD

hiç kimse-sonra-ölüm-v1.0.154-mod.apk

MOD

hiç kimse-sonra-ölüm-v1-0-133-mod.apk

MOD

hiç kimse-sonra-ölüm-v1-0-131-mod.apk

MOD

hiç kimse-sonra-ölüm-v1.0.130-mod.apk