Ocean Is Home Apk Mod Para Hilesi İndir 3.4.3.5

İçindekiler

Ocean Is Home Apk Mod Para Hilesi İndir 3.4.3.5

Hayatta kalma oyunları son zamanlarda sağda solda ortaya çıkıyor. Bu oyunlar popülerdir çünkü hızlı, oynaması kolay ve çoğu insan için çok zorlayıcıdır. Bu oyunlarda yapılacak tonlarca şey var ve onları herkes için kesin bir ateş vuruşu haline getiriyor. Bu oyunların hayranıysanız, o zaman bu oyun tam size göre! Ocean Is Home Apk İndir ve oynamaya başla.

Ocean is Home Apk Obb, Birdy Dog Studio tarafından geliştirilen bir hayatta kalma oyunudur. Oyun sadece Google Play Store’da 10 milyondan fazla indirildi. Bu oyunda, su kütleleriyle çevrili bir adada ıssızsınız. Ancak bu oyunda, çoğu hayatta kalma oyununun aksine birinci şahıs bakış açısıyla oynuyorsunuz. Burada kendi evinizi yaratabilir, adaları keşfedebilir, eşyalar üretebilir ve hayatta kalabilirsiniz!

Günümüzde birçok hayatta kalma oyunu var. Hızlı, zorlu ve keyifli bir oyun sağladıkları için popülerdirler. Bu türde pek çok film ve şov yapıldı, bu yüzden mobil oyunlara doğru süzülerek gelmesi şaşırtıcı değil. Bu oyunların hayranıysanız, o zaman bu sizin için!

Ocean Is Home Apk Son Sürüm

Ocean is Home, Google Play Store’da 10 milyondan fazla indirilmiş bir oyundur! Bunda, su kütleleriyle çevrili bir adada mahsur kaldınız. Hayatta kalmak için elinden gelen her şeyi yapmalısın! Bu, kaynak toplamak, bölgeyi keşfetmek, barınak yapmak ve benzeri şeyler demektir! Ayrıca adanın dışında yaşamanıza yardımcı olacak her türlü silahı inşa etmek için eşyalar üretebilirsiniz.

Ocean Is Home: Survival Island da bir uçak kazasıyla başlıyor. Seni ıssız bir adaya sürüklerler. Burada sadece sen varsın. Keşfetmek, yiyecek ve içecek bulmak, nasıl hayatta kalınacağını öğrenmek, evler inşa etmek, yaşam için gerekli silahları, araçları ve eşyaları toplamak ve yapmak için ücretsiz bir yolculuğa başlayın.

İlgini Çekebilir  Royal Revolt v1.6.1 Sınırsız ELMAS Hileli – Mod Apk

Hala olağan hayatta kalma tarzı olsa da, Ocean Is Home: Survival Island’daki ıssız ada ortamı çok parlak. Çok tehlikeli veya tehdit edici görünmüyor. Kesinlikle canavar yok, her şey güzel, huzurlu görünüyor ve sizi modern gelişimin birçok aşamasından geçirme potansiyeline sahip.

Ama gerçek bu. Çünkü Ocean Is Home: Survival Island’da önce yiyecek bulmak, evler inşa etmek, bir şeyler yapmak için mücadele ettikten sonra, yavaş yavaş her şeye aşina oluyorsunuz. Gidilecek yol, malzemelerin menşei, kaynaklar, objelerin saklanma şekli bu kadar zorlaşmadı. Yavaş yavaş daha ileri üretim aşamalarına geçiyorsunuz, ilkelden moderne kendi ulaşım araçlarınızı yaratıyorsunuz ve medeniyetin yarattığı ıssız adanın tek sakini oluyorsunuz.