Off The Road v1.13.2 MOD APK — SINIRSIZ PARA

Off The Road v1.13.2 MOD APK — SINIRSIZ PARA Hileli ile Teçhizatınızı kendi açık dünyanızın tepelerinde sürün, bir tekneye binin ve adaları keşfedin, bir helikopter seçin ve dağların tepesine özgürce uçun veya huzurlu bir yürüyüşe ihtiyacınız varsa sadece dolaşın, bu size kalmış.
[İSTEDİĞİNİZ YERE SÜRÜŞ]Arabanızın vincini kullanarak en yüksek dağlara tırmanabilirsiniz, sizi hiçbir şey durduramaz. Doğru halat fiziği sayesinde kablo halatı gerçekçi davranır. Denizde seyahat etmek için tekne kullanabilir veya herhangi bir yere kolayca gitmek için bir helikopter uçurabilirsiniz.

[SİMÜLASYON]Araçlar için gerçekçi hasar modeli. Düşmeler, çarpışmalar aracınızın şasisini deforme eder. Lastik basıncı simüle edilir, lastikler yüke bağlı olarak deforme olur. Simüle edilmiş su dalgalanmaları, kaldırma kuvveti vb.

[ÇOK OYUNCULU]Çok oyunculu modda dünyanın her yerinden oyunculara karşı yarışın! Çeşitli oyun modlarında sandbox veya rekabetçi oynayın! Harika ödüller için Haftalık Sıralamalı Yarış etkinliklerine katılın!
[ZORLUKLAR]Checkpoint Hunt zorluklarını yenmek için hızlı olmaya çalışın, Pathfinder mücadelelerinde kontrol noktalarına ulaşmak için arazi becerilerinizi kullanın. Taşıma zorlukları için gerekli malzemeleri bulun ve taşıyın!
[TOPLU TAŞIMA]Malzemeleri varış noktalarına taşımak için römorkları kullanın veya dünyadaki nesnelere takmak ve onları serbestçe sürüklemek için vincinizi kullanın.
[İNŞAAT]Gerekli malzemeleri şantiyeye taşıyarak evler, köprüler, yollar, araçlar inşa edin!
[ARAÇLAR]Off-road 4×4 arabaları, kamyonları, off-road devlerini, tekneleri, helikopterleri sürün!

Özellikler:
-Güzel manzaraları keşfedin
– Kilidini açıp sürmek için 48 araba
– Sürülebilir tekneler, helikopterler, uçaklar ve tren
-Çevrimiçi Çok Oyunculu
-Haftalık Dereceli yarış etkinlikleri
– Yenilmesi gereken tonlarca zorluk
-Yeni arabaların kilidini açmak için kart paketlerini toplayın
– Tonlarca koleksiyon
-Dinamik gündüz ve gece döngüsü
-Fiziksel olarak simüle edilmiş su
-Aracınızdan inin ve özgürce yürüyün veya diğer araçlara binin

İlgini Çekebilir  Dream Hospital Simülasyon v2.2.10 MOD APK — PARA HİLELİ