Okçular 2 Çöp Adam Oyunu v1.7.2.7.4 MOD (Sınırsız Para) APK

Açıklamalar :

The Archers 2 Çöp Adam Oyunları (Sınırsız Para) – Bu oyunda rakibinizi mümkün olan en kısa sürede bir yay ile yok etmeniz gerekiyor. Yayı kontrol etmek için yayı tıklamanız ve ipi düşmanın kafasına çarpacak şekilde çekmeniz gerekir. Oyun, arkadaşlarınızla rekabet edebileceğiniz çok oyunculu bir yapıya sahiptir.

Genel bilgi

The Archers 2, Stickman serisinden bir nişancı oyunudur. Oyun klasik çöp adam oyun stilini sürdürüyor. Esas olarak kayıt yöntemini benimser. Oyuncular, çeşitli heyecan verici görevleri tamamlamak için çubuk şekli kontrol etmelidir. Oyun benzersizdir. Green Resource Network’ten indirmeye hoş geldiniz. Okçular 2, bir çöp adam serisi oyunudur. Oyunda bir çöp adam okçusu olarak hareket ediyor ve sizi yok etmeye çalışan düşmanlara karşı savaşıyorsunuz. Bu savaşı kazanmak ve hayatta kalmak için kanınızın son damlasına kadar savaşmalısınız.

The Archers 2 sıradan bir nişancı oyunudur. Oyun popüler Stickman temasını kullanıyor. Oyunda, oyuncular çok ilginç olan çeşitli heyecan verici atış zorluklarını tamamlamak için çöp adamı kontrol etmelidir. The Archers 2’nin özellikleri arasında oyun arka planının parlak renklerine sahip net oyun ekranı yer alıyor. Oyuncular çeşitli farklı hedeflere ateş edebilir ve yoğunluğu ve açıyı kontrol etmelidir.

Çöp Adam’ı yenmek için iki ok vurmanız gerekir. Yok etmek için kafasına çarparsa ölür. Özellikle The Archers 2 için şu anda herhangi bir oyun indirmesi yok ve oyuncular için zamanında güncelleyecekler. Yüksek puan almak için birçok düşmanı yayınızla yok etmeniz gerekiyor.

Düşman gövdesine iki kez vurularak veya kafasına okla vurularak öldürülebilir. Oyunun kullanımı sezgiseldir. Nişan alma açısından, başlamanın ilk adımı yay ve okunuzu çekmektir. Ardından oyuna başlamak için açıyı ve gücü kontrol edersiniz.

Okçular 2 nasıl oynanır?

The Archers 2, klasik çöp adam karakterlerini içeren bir okçuluk oyunudur. Oyun sizi eski kabilesini yok eden patlayıcı savaşta bir okçu olarak götürüyor. Ataların bıraktığı yayı kullanarak, güçlü bir düşmana karşı savaşmasına yardım etmelisin. Basit bir oyun ile oyuncular, yaylarını kaldırmak ve hedefe doğru bir şekilde nişan almak ve serbest bırakmak için geri çekilebilir. Oklar doğrudan düşmana uçar ve onları yok eder.

Konum tepeden tırnağa vururken ok hasarı azalır. Bir ok rakibin kafasına çarptığında ve onu bitirdiğinde, bu atışa kafadan vuruş denir. Okçular 2, Kampanya, Hayatta Kalma ve İki Oyuncu dahil olmak üzere üç oyun moduna sahiptir.

Hayatta kalma, oyuncuların ortaya çıkmaya devam eden bir dizi düşmanla uğraşmak zorunda olduğu moddur. Son blok, muazzam hasara sahip olan ve ölümüne ateş eden patrondur. Dikkatli olun ve patronu olabildiğince çabuk öldürün. Arkadaşlarınızı iki oyuncu modunda oynamaya davet edin. Daha fazla öldürme sayısına sahip olan kişi kazanır.

İlgini Çekebilir  Pixel Gun 3D v21.0.1 MOD APK — CEPHANE HİLELİ

Oyundaki Okçular 2 karakterlerinin Saldırı, Sağlık ve Enerji olmak üzere üç temel özelliği vardır. Oyuncu, karakterin donanımını yükselttikçe eklenen temel istatistikleri artırmak için ek yaylar, zırhlar ve biblolar donatabilir. Dişlileri birden beşe kadar yıldız sayısıyla beyaz, yeşil, mavi, mor ve turuncu olmak üzere beş kademeye ayırır. Ekipman seviyesi ne kadar yüksek olursa, karakter o kadar güçlü olur. Aynı türden üç öğe ile oyuncular daha yüksek bir donanım seviyesine kadar eşleşebilir.

Savaşlarda, Okçular 2, oyunculara Heal, Rain of Arrows, Create Shield ve Teleport dahil olmak üzere dört ek yetenek verir. Oyuncular, çeşitli oyunlar oluşturmak için ekipmanı dört yetenekle birleştirebilir. Oyuncular her gün üç görev alacak. Tamamlanan her görevde, oyuncular meziyetleri için iyi bir ödül alacaklar.

genel derecelendirme

Güzel 2D grafikler ve antik tarzda donanıma sahip The Archers 2 çok görkemli görünüyor. Oyun, yanıklar, toksinler veya yavaşlamalar gibi etkiler de dahil olmak üzere düşmanlara çarparken farklı efektlere sahip farklı oklara sahiptir. Oyunda birini bayılttığınızda, oyuncu biraz kan akışı görecek ve düşecektir. Kötü görünüyor, savaş sonrasının bir parçası. Şiddetli savaş atmosferini simüle eden hızlı ritimli kahramanlık oyununda, rüzgarda uçan okların sesi gerçekçidir.

Bir düşmana çarparsa, oyuncu vuruşu duyar. Düşmanı öldürürsek, çığlık atardı. kolay ile

Özellikler :

* Basit ve sezgisel kontroller. Yayı bir okla şarj etmek için ekrana dokunun ve sürükleyin. Gücü ve saldırı açısını seçin!
* Daha önce hiç bu kadar gerçekçi bez bebek fiziği ve animasyonu görmediniz!
* The Archers 2, birçok seviye, çok sayıda zorlu patron ve okçuluk ustalığında kendine has özellikleri olan 2 boyutlu gündelik bir oyundur!

Okçular 2 MOD özellikleri:

Sınırsız Para: Oyunu açtıktan sonra çok fazla jetonunuz olacak.

son sözler

Okçular 2, mükemmel bir çöp adam tarzı basit fiziksel okçuluk oyunu, klasik yatay arcade oyun tarzı, basit ve kullanımı kolay fiziksel operasyon, açınızı ayarlayın ve ekranı çekme gücünü kontrol edin. Rakibinizin kafasına odaklanarak vurursunuz ve düz atış yapabilirsiniz. Beğenenler için hemen indirin.

Okçular 2, macera modunda tutkulu bir oluşuma ve heyecan verici bir labirente sahiptir. Oyun, geniş bir dünya görüşünü miras alır ve oyuncuların ömür boyu bir kez karşılaşılabilecek bir çapraz sunucu düellosunun sevincini takdir etmelerini sağlar. Oyunda her oyuncu farklı çevrimiçi parkour oyunlarını anlayabilir. Yeri doldurulamaz oyun becerileri, kullanıcıların ekstra para kazanmalarını sağlar.

Okçular 2 Çöp Adam Oyunu v1.7.2.7.4 MOD (Sınırsız Para) APK Ücretsiz İndir

MOD

-Okçular-2-v1.7.2.7.4-mod.apk

MOD

-Okçular-2-v1.7.1.5.0-mod.apk

MOD

the-archers-2-v1-7-1-2-0-mod.apk

MOD

the-archers-2-v1-6-8-0-7-mod.apk