One Gun Stickman v111 MOD (Sınırsız Altın) APK

Açıklamalar :

One Gun: Stickman – Çöp Adamın çeşitli yerlerde birçok canavarla karşılaştığı, Android cihazlar için renkli aksiyon oyunu. Altı düzine seviye için, kahramanın çorak arazide ve mağaralarda bir grup düşmanla savaşması gerekiyor. Bir karakter, herhangi bir düşmanı yok edebilecek güçlü bir silahtır. Başarılı bir şekilde tamamlamak için, kullanıcının sıska bir adamın becerilerini arttırması, cephanesini doldurması ve dükkandan yeni ekipman satın alması gerekir.

Bu oyun, dövüş oyunları ve atış oyunlarının bir kombinasyonu olan en büyük RPG aksiyon oyunudur. Diğer dövüş oyunları gibi fantastik macera dünyasına getirileceksiniz, birçok zombi, canavar ve güçlü rakiplerle yüzleşmek zorunda kalacaksınız, ancak bundan daha fazlası, atış oyunlarında olduğu gibi atış becerilerinizi gösterme fırsatınız olacak. Artık internet için endişelenmeyin, şimdi tam aksiyon oyun deneyimleri ile bu oyunun tadını her zaman her yerde çıkarabilirsiniz. Bu çöp adam oyunlarında en iyi oyuncu olmaya hazır mısın?

Her macera savaşında, birçok silah, beceri ve harika görünümlerle dolu karanlık dünyayı fethetme yolculuğuna çıkan çöp adam savaşçılarını oynuyorsunuz. Heyecan verici çöp adam dövüş oyunlarına hazır olun, bir dövüşçü ve usta sopa oyunu olabilirsiniz. Ustalaşmak için gereken güce, cesarete ve tutkuya sahip olun!

ATIŞ OYUNLARINDA EPİK MÜCADELE

Savaş başladığında, her çöp adam kendilerine saldırmaya devam eden tehlikeli canavarları savuşturmalıdır. Onları vurmak veya öldürülmekten kaçınmak istediğinizde. Bu her zaman delicesine zorlu bir dövüş, ancak birden fazla beceri kullanmak çöp adamınızı daha güçlü hale getirebilir. Canavarlar tarafından sert bir şekilde vurulmamaya çalışın.

GÜZEL TASARIM, ETKİ VE GRAFİK

One Gun: Stickman’in grafiklerine ve ses efektlerine hayran kalacaksınız. Bir çöp adam kahramanı olun, çılgın güçlü sihir yapın ve karanlık dünyayı yakın. Maksimum etki için savaşmak için kontrolleri akıllıca kullanın!

İlgini Çekebilir  ISS Detector Pro v2.04.61 FULL APK — TAM SÜRÜM

BİRÇOK FARKLI YÜKSELTME

Bazı canavarlar son derece tehlikelidir ve başlangıçtakilerden daha güçlü silahlara ihtiyacınız vardır. Her seviyede daha iyi olmak için Saldırı, Zırh ve Sağlığı yükseltin!

SINIRSIZ MAKALE

Oyunda farklı seviyeler var, saldırı, savunma ve HP, düşmanlarla ne kadar iyi başa çıktığınız gerçekten önemli. Daha fazla silah yükseltebilir veya hatta satın alabilirsiniz. Beceriler, güçlerini defalarca artırmalarına ve herhangi bir savaşta düşmanları bir bakışta yok etmelerine yardımcı olacaktır.

KÜRESEL SIRALAMA

İşleri daha ilginç ve eğlenceli hale getirmek için lider tabloları var. Akıllı ve becerikli bir şekilde savaşarak çöp adamınızı zirveye taşıyın. Dünyanın her yerinden arkadaşlar edinin ve arkadaşlarınızla rekabet edin.

Özellikler :

* Çevrimdışı oyun modu: savaş, harita, cehennem
* Birçok seviye ile öğe yükseltme
* Birçok aktif beceriye ve pasif beceriye sahip olun
* Küresel lider tablosu
* Ultra çarpıcı grafikler
* Heyecan verici ses efektleri

One Gun Stickman v111 MOD (Sınırsız Altın) APK Ücretsiz İndir

MOD

tek parça-ödül-acele-v53000-mod.apk

MOD

tek tabanca-v108-mod.apk

MOD

tek tabanca-v160-mod.apk

One Gun Stickman Nasıl İndirilir ve Kurulur?

İlk önce indir düğmesine tıklayın, APK dosyası otomatik olarak indirilecektir.
İndirilen APK dosyasını telefonunuzun İndirilenler klasöründe bulun ve yüklemek için açın.
Mobil ayarlarınıza gidin, Güvenlik’i ve ardından Bilinmeyen Kaynaklar’ı tıklayın.

Şimdi uygulamayı açın ve keyfini çıkarın.