ONE PIECE Bounty Rush v61100 MOD (Beceri Dolum Süresi Yok + Frozen Ai) APK

Açıklama:
TEK PARÇA Ödül Rush – Ganimetleri al, seni korsan! One Piece Bounty Rush, One Piece’in popüler manga korsan dünyasında geçen bir 3D anime savaş arenası hazine yağma oyunudur! Zafer için meyve sikkelerinin hazinesini yağmalamak ve yağmalamak için 4v4 gerçek zamanlı PvP savaşlarında Luffy, ünlü Hasır Şapka Korsanı ve One Piece evreninden en sevdiğiniz tüm karakterlere katılın!

One Piece Bounty Rush MOD APK, Bandai Namco Entertainment tarafından yayınlanan bir Aksiyon Dövüş oyunudur. Oyunda ünlü manga One Piece’in ünlü korsan karakterlerine dönüşecek ve efsanevi korsan hazinesini ele geçirmek için amansız savaşlara katılacaksınız!

Kendinizi Yeni Dünya’daki en zorlu korsan ekibine dönüştürün
Yeni Dünya’ya yolculuklarında Hasır Şapka Korsanlarına katılın, Kaptan Luffy’ye ve One Piece evreninde sevdiğiniz birçok karaktere dönüşün. Animede iyi bilinen yerlerde geçen sahnelerle gerçek zamanlı 4’e 4 PVP savaşlarında savaşın. Her maç, takımınıza avantaj sağlamak için One Piece evreninden eşyalar ve hazinelerle doludur. Takımınızı zafere götürmek için ne gerekiyorsa yapın, ancak tuzaklardan ve yüksek ödüllere sahip güçlü düşmanlardan sakının.

oyun
One Piece Bounty Rush, oyuncuların harita üzerinde hazine için rekabet etmelerini sağlayan 4v4 gerçek zamanlı bir aksiyon dövüş oyunudur. Oyuncular, tüm düşmanları yok ederek ve onları soyarak sahadaki tüm paraları toplamak zorundadır. Yeterince güçlüyseniz, doğrudan üslerine saldırın ve daha fazla puan kazanmak için hazine sandığını çalın.

Kazanmak için haritadaki beş hazine alanından üçünü işgal etmeli ve her alanı on beş saniyeden fazla tutmalısınız. Her oyun üç dakika sürer ancak haritadaki beş hazine alanını da ele geçirirseniz erken sona erebilir. Oyunun sonunda ödül, ekibinizin sahip olduğu hazinelerin sayısına bağlıdır.

Anime aksiyon oyunu
Anime, konumunuz ne olursa olsun artık kültürümüzün büyük bir parçası haline geldi. Bugün dünyanın her yerinde sürekli yayın yapan birçok anime şovu var.

Artık birçok insanla kapışıyorlar ve o kadar çokları şova doyamıyor ki oyunları bile oynuyorlar. One Piece, şu anda mevcut olan binden fazla bölümüyle günümüzün en uzun soluklu anime şovlarından biridir. Bu şovu seviyorsanız, bugün One Piece Bounty Rush oynayabilirsiniz!

İlgini Çekebilir  Dan the Man v1.10.41 MOD APK — SINIRSIZ PARA HİLELİ

Bugün Bandai Namco Entertainment’ın bu oyunuyla eğlenceli bir aksiyon oyununun tadını çıkarabilirsiniz. Burada bayrağı yakalayabileceğiniz ancak bazı bükülmelerle oyunların keyfini çıkarabilirsiniz.

Burada, tarlanın etrafına dağılmış hazine konumlarından meyveleri toplamak için dörde dörde savaşların tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca 5 hazine yerini de ele geçirerek ve onları belirli bir süre tutarak kazanabilirsiniz. Burada her karakter kaçabilir, saldırabilir ve herhangi bir yere hareket edebildikleri için benzersiz yetenekler kullanabilir.

Bugün Luffy, Chopper, Brook, Zoro, Patty, Ace, Sabo ve daha pek çok karakterin kilidini açın ve seviyelerini yükseltin.

One Piece’de tanıdık sahnelerle tanışın
One Piece Bounty Rush’ın şiddetli savaş alanları, güzel 3D uzay ve grafiklerde One Piece manga dünyasından yeniden yaratılıyor. Şunlar gibi ünlü One Piece savaşlarını yeniden yaratın:

Özellikler:

4v4 ÇOK OYUNCULU HAZİNE Ganimeti EYLEMİ
• Bayrak tarzı anime korsan eyleminin heyecan verici fethi
• 2 oyuncudan oluşan 4 takım, en fazla hazine için gerçek zamanlı olarak yarışır
• Zaferi talep etmek için daha fazla meyve parası almak için acele edin

EN İYİ KORSAN EKİBİ OLUŞTURUN
• Luffy’den Zolo’ya popüler One Piece anime karakterlerini içeren rakip takımlarla savaşın
• En güçlü hazine yağma ekibini oluşturmak için karakterleri karıştır ve eşleştir!
• Daha fazla karakterin kilidini açmak için savaş sırasında karakter parçalarını toplayın!

DERİN DENİZ OYNANIŞI VE SEVİYE ATLAMA SİSTEMİ
• En çok hazineyi toplamak için stratejik karakter sınıfı seçimi (saldırgan, defans oyuncusu, koşucu)
• Lig ve bireysel savaşlar yoluyla karakterinizin sınıf seviyesini ve yeteneklerini geliştirin
• Savaşları değiştiren yetenekler kazandırmak için karakterleri madalyalarla donatın!

TEK PARÇA EVRENİ DENEYİMLEYİN
• One Piece’in manga dünyası, güzel 3D’de bir savaş alanı olarak yeniden tasarlandı
• Denizcilik restoranı Baratie ve Alabasta çöl krallığı da dahil olmak üzere animeden efsanevi mekanlarda savaşın.
• Her maç, takımınıza üstünlük sağlamak için One Piece evreninden öğelerle birlikte gelir.

MOD

tek parça-ödül-acele-v53000-mod.apk

MOD

tek parça-ödül-acele-v53000-mod.apk

MOD

tek parça-ödül-acele-v52110-mod.apk

MOD

tek parça-ödül-acele-v51100-mod.apk

MOD

tek parça-ödül-acele-v51000-mod.apk

MOD

tek parça-ödül-acele-v50000-mod.apk