Orbia Dokun ve Rahatla v1.096 MOD (Sınırsız Para) APK

Açıklamalar :

Orbia: Tap and Relax (Unlimited Crystal) – kahramanın hareketini kontrol etmek için bantlarla görevinizin, uçuşun yönünü ve gücünü kontrol ederken, karakteri dönen bir daireye göndermesi gereken heyecan verici bir arcade zaman öldürücü, tesadüfen, her taraftan canavarlarla çevrilidir, bu yüzden son derece dikkatli olmanız gerekir. Karmaşık olmayan oyun, şık minimalist grafikler, canlı müzikler ve çeşitli içeriklerle mükemmel bir şekilde tamamlanır.

Genel Bilgiler

Şiddetli dövüş, aksiyon veya korku oyunlarından biraz yorulduysanız, Orbia: Tap and Relax, göz önünde bulundurmanız gereken oyundur. Sadece çekici ve benzersiz bir oynanışa sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda son derece büyüleyici oyun grafikleri tarafından da fethedilirsiniz.

Orbia: Dokun ve Rahatla, canlı ve sıra dışı bir dünyada herkesin kapılarını aşmak için siz ve arkadaşlarınıza meydan okuyor. Oynayın ve akan engelleri aşın. Doğru zamanda tek bir tıklama ile karakteri güvenli bir yere götürebilirsiniz. Oyuncunun görevi, karakteri zorlu çevrelerde mümkün olduğunca uzağa taşımaktır. Her daire, sürekli hareket eden bir mandalina seli ile çevrilidir ve geçmeniz için yalnızca birkaç küçük yuva bırakır.

Orbia: Tap and Relax, kullanımı kolay sıradan bir bulmaca oyunudur. Artan karmaşıklıkla becerilerinizi geliştirecek, ödüller toplayacak ve ödülleri en üst düzeye çıkarmak için sürekli zıplayacaksınız. Oyuncular, farklı uzaylı evcil hayvan kahramanlarını keşfedecekler. Her karakterin benzersiz bir görünümü vardır. Bu nedenle, daha iyi bir stil göstermek için desenleri toplayın ve karaktere uygulayın. Ve yalnızca iyi planlanmış bir sıçrama, hedeflerinize ulaşmanız için size rehberlik edebilir.

Bu oyun, sık sık oynadığımız dikiş oyununa benziyor. Kahramanı bir uzaydan başka bir uzaya taşımamız gerekiyor. Ama her uzayda karanlık parçacıklar var. Karanlık parçacıkların boşluğundan geçin ve uzayda seyahat edin. Seviye yükseldikçe, daha fazla zorluk ve zorluk artacaktır. Aşamaları daha fazla goblinle fethedin, daha hızlı hareket ederler ve geçmeniz gereken boşluklar daha dardır.

Bu nedenle, karakterin doğrudan bir sonraki daireye uçması için oyuncunun odaklanması ve tıklamayı doğru bir şekilde zamanlaması gerekir. Oyun sırasında jeton kazanacaksınız. Bu para, karakterleri yükseltmek ve kilidini açmak için kullanılır. Sahneyi kolayca aşmaya yardımcı olmak için daha güçlü, daha fazla hız gibi benzersiz yeteneklere sahip karakterler olacak.

Orbia: Tap and Relax çok iyi bir cep telefonu atlama oyunudur. Oyun ekranı mükemmel ve karakterler sevimli. Size sonsuz mutluluk getirir. Çeşitli seviye stillerinin zorluğu farklıdır. Yani oyundaki eğlenceyi asla durduramazsınız. Kahramanı bir uzaydan diğerine ışınlamamız gerekiyor.

İlgini Çekebilir  Vehicle Masters Mod Apk 1.0.20 İndir 2023

Ancak karanlık parçacıklar her alanda ortalıkta dolaşıyor. Yani, karanlık parçacıkların boşluğundan geçin ve uzayda seyahat edin. Oyun işlemi hala çok basit. Zamanlamaya hakim olduğunuz ve doğru zamanda uçtuğunuz sürece mutluluğun diğer tarafına ulaşabilirsiniz. Renk uyumu çok rahat.

Ayrıca ışık ve gölge efektleri de iyi. Süper birçok seviyeye sahip dört harita var. Birincil arayüzün altındaki toprak, başka bir dile geçmektir.

Genel Değerlendirmeler

Orbia: Tap and Relax, çizgi film tarzı çevik, gündelik bir mobil oyundur. Oyun bir dikiş oyunu gibidir. Oyuncuların tehlikeli parçacıkların tam ekranında güvenli bir hareket yolu bulmaları gerekiyor, bu da kahramanın birbiri ardına uzayda seyahat etmesine izin veriyor. Oyunu son derece zengin karakter görünümü, özlü ve net, mükemmel grafikler ve ilginç zorluk seviyeleri ile tasarlarlar.

Zorluk seviyesine bağlı olarak, daha hızlı dönüş hızı, daha fazla goblin ve karakterinizi çıkarmanız için kapı yarıkları gibi daha yüksek zorluklar olacaktır. Böylece kazanmak için daha fazla antrenman yapmanızı ve oynamanızı sağlar. Oyunda 400 seviye var. Tüm seviyeler birbiriyle ilişkilidir ve kartlar sorunsuz bir şekilde birbirine bağlıdır. Oyuncular oyun içinde karakterlerini kontrol eder. Engellerle çarpışırlarsa, GG olacaklar. Ancak seviyeyi temizledikten sonra, bir hataya direnmeye yardımcı olabilecek özel kalkan destekleri verecekler.

Bu zorlu oyunla, zorluk nedeniyle herkesin üstesinden gelmesi zor ve etrafta uçuşan küçük muhabbet kuşları sizi çok rahatsız ediyor. Kendinizi daha zor ve çekici hissetmenizi sağlarlar. Ancak bu oyundaki en önemli şey, ekrana dokunduğunuz süreyi ayarlamanız gerektiğidir. Böylece karakteriniz doğru yönde uçabilir ve doğrudan yan kapıya uçabilir.

Game Orbia’da yeni bir nokta: Dokunun ve Rahatlayın, karakterinizi yükseltmek için çok fazla para kazanmanız gerekiyor. Ancak güç ve uçuş hızı için yeni karakterler satın almanız gerekiyor. Onlarca farklı türü var.

Orbia Dokun ve Rahatla v1.096 MOD (Sınırsız Para) APK Ücretsiz İndir

MOD

orbia-v1.096-mod.apk

MOD

orbia-v1.093-mod.apk

Orbia Tap and Relax Nasıl İndirilir ve Kurulur?

İlk önce indir düğmesine tıklayın, APK dosyası otomatik olarak indirilecektir.
İndirilen APK dosyasını telefonunuzun İndirilenler klasöründe bulun ve yüklemek için açın.
Mobil ayarlarınıza gidin, Güvenlik’i ve ardından Bilinmeyen Kaynaklar’ı tıklayın.

Şimdi uygulamayı açın ve keyfini çıkarın.