Otherworld Legends v1.17.1 MOD (Ücretsiz Alışveriş) APK

Açıklamalar :

Diğer Dünya Efsaneleri (Sınırsız Mücevher) – her türlü silahı kullanarak devasa mekanlarda heyecan verici savaşlarda yer almanız gereken yukarıdan aşağıya bir görünüme sahip dinamik bir piksel aksiyon oyunu. Otherworld Legends’ın özellikleri, hem çevrimiçi hem de tek oyunculu oynama yeteneği, seviye sistemi ve her biri benzersiz yeteneklere sahip etkileyici sayıda karakterin varlığıdır ve bu nedenle çeşitli taktik şemalar oluşturmak mümkün olacaktır. kullanmak . Bu oyun, hızlı tempolu savaşların tüm hayranlarına hitap edecek.

OYUN ESKİ JAPONYA TEMASI İLE TASARLANMIŞTIR

Muhtemelen birçok oyuncu orta çağ Avrupası temalı bir oyun oynamaya çalışmıştır. Bu konu aslında zaten çok tanıdık, öyle ki insanlar sıkılıyor. Otherworld Legends, karakterlerin kendilerini eski Japonya’da ifade ettiği yeni bir dünya sunuyor. Ünlü büyülü anime serisi gibi. Gerçek şu ki, türün hayranları için genetik, ilgilendikleri görüntüleri gerçekten üretiyor. Oyuncular, sakin bambu olukları, zen terasları, büyük yeraltı mezarları veya rüya gibi seraplar gibi son derece benzersiz yerleri keşfedebilirler. Gerçek resim modelleriyle tasarlanmıştır, böylece bir şeyleri görselleştirmek kolaydır. Ancak, 2D piksel grafikleri nedeniyle bu şeyler çok benzersiz ve ayırt edici bir şekilde sunulur. Görevler ve sizin de keşfettiğiniz sırlara dayanan oyun, oyuncuları birçok farklı yere götürüyor. Her biri, öğrenmeniz gereken benzersiz kültürü açıkça gösterir. Elbette yeni deneyim, bu oyunu ayrı ayrı, genel olarak Japonya’nın eşsiz kültürünü sevmenizi sağlayacaktır.

KARİZMATİK VE BÜYÜLÜ BAŞLANGIÇ NOKTASI

Hikaye, Japon Şinto’daki ünlü bir tanrının başka bir adı olan Asurendra’dan geliyor. Bu tanrı, gücünü farklı zamanlardan ve mekanlardan en güçlü savaşçıları toplamak için kullanır. Oyun gerçekten bu tanrının bunu yapmasının amacını ortaya koymuyor. Çünkü bu oyunu tamamlayarak elde edeceğiniz sonuç bu. Herkes daha sonra ne yapacağını bilmeden seraba gönderilir. Yapmanız gereken son test geçene kadar devam etmektir. Çok çaba sarf ederek sonunda bu alemin ardındaki uzun süredir gömülü olan sırla yüzleşmek zorunda kalıyorlar… son sır sadece bu oyunun oyun bölümünü tamamlayanlar içindir.

FARKLI SAVAŞ BECERİLERİNE SAHİP BİRÇOK KAHRAMANLAR

Otherworld Legends, oyuncunun bir karakteri kontrol etmesi ve savaşması gereken bir ARPG işlevi görür. Savaşınız, haritada başka rakip kalmayana kadar devam edebilir. Bu gerçekten her oyuncunun ezbere bildiği klasik bir oyundur. Oyundaki haritalar, 3.5D grafik kullanan oyunlar gibi 2D tarzında çalışır, ancak oyuncuya 3D gibi hissettiren öğeler vardır. Soldaki navigasyon çubuğunu kullanarak oyuncular 8 yönde hareket edebilirler. Bu esneklik, oyuncuların daha sorunsuz hareket etmelerini sağlar. Bu açıdan eski 2D piksel oyunlarından farklıdır, karakter hızlı ve gecikme sorunu olmadan hareket eder. Farklı beceri ve saldırıları görüntülemek için ekranın sol tarafında yaklaşık 4 düğme vardır. Normalde, tüm karakterlerin otomatik saldırısı vardır. Bu noktada sürekli basılırsa enerji tüketmeyen normal saldırılar kullanın. Bu kesinlikle düşman dizisi için ana hasar faktörü olacaktır. Ayrıca etrafa 3 farklı yetenek yerleştirilmiştir. Her karakterin, doğru olanı seçmek için uzun süre çalışmanız gereken benzersiz stilleri vardır. Oyunda adamlar gladyatör gibi özelliklere sahip karakterler sunuyor. Bu karakterler genellikle çok esnektir ve yetenekleri de dayanıklılıklarını artırır. Bu sınıfı kazanmanın sırrı, mücadeleyi mümkün olduğunca uzun süre devam ettirmektir. Okçular ise güçlerini saldırı esnekliklerinde ve sürekliliklerinde bulurlar. Maçı erken bitirmezseniz kesinlikle yorulur ve düşmana yenilirsiniz. Ayrıca bir karakter sınıfı olan Mage, Paladin, Knight,… Genel olarak, öğrenmeniz gereken benzersiz özelliklere sahip olacak.

İlgini Çekebilir  Dating Simulator Apk Para Hilesi İndir 2023

ETKİLEYİCİ DÜŞMANLAR OYUNDA HER ZAMAN GÖRÜNÜYOR

Bu dünyaya bir tanrının gücüyle çağrılırlar. Ve ilahi alemin ardındaki sırrı ortaya çıkarmak için bir yolculukta. Yani rakibiniz de çok güçlü. Korkunç canavarlar ya da bazen sadece yaramaz hayaletler olacaklardı. Her canavar türü için ve onunla hızlı bir şekilde başa çıkmanın bir yolu olmalıdır. Saldırı etkisi bu

Özellikler :

* Basit Kontroller: Akıcı, zorlu savaşlar için süper sezgisel kontroller! Süper kombinasyonlar sadece bir dokunuş uzağınızda.
* Eşsiz Kahramanlar: Her biri kendi dövüş stiline sahip birçok kahraman arasından seçim yapabilirsiniz. Yakın Dövüş, Menzil, Büyü. Her zaman senin fincan çayın var.
* Her Türden Düşman: Devasa şövalyelerden aptal sevimli canavarlara kadar çok çeşitli düşmanlar, patronlar ve sahneler. Zindanda gezin ve bir dövüş seçin!
* Sayısız Yapı: Her türlü bonusu sunan bir deniz ürünü toplayın. Mükemmel öğe yapılarınızı oluşturmak için öğeleri karıştırın ve eşleştirin. Dövüş tarzınıza en uygun eşya kombinasyonlarını keşfedin.
* Rastgele Oluşturulan Zindanlar: Kötü dünyada karşılaşabileceğiniz tüm sürprizlere hazırlanın – rastgele düşmanlar, gizli odalar ve gizli dükkanlar. Bilinmeyen patronlarla savaşın ve nihai kahraman olun.
* Destekli Kontroller: Destekli kontroller, düşmanları zahmetsizce hedeflemenize ve sadece birkaç dokunuşla muhteşem kombinasyonlar yapmanıza olanak tanır.
* Enfes Piksel Sanatı: 2B ve 3B piksel sanat stillerinin ve çarpıcı elle çizilmiş animasyonların benzersiz bir karışımı.

Diğer Dünya Efsaneleri MOD özellikleri

Sınırsız Ruh Taşı
sınırsız Ruby
Sınırsız Safir
Sınırsız silah güçlendirici kartlar
Sınırsız Diriliş Kartı
Sınırsız Kahraman Parçası
Sınırsız cilt parçası
Tüm Kahramanların Kilidi Açıldı (Kahraman Parçalarını Değiştirme)
Tüm Görünümlerin Kilidi Açıldı (Dış Görünüm Parçalarını Değiştirme)
Tüm becerilerin kilidi açıldı
Kilidi Açılmış Kulüp Üyeliği

sıkça Sorulan Sorular

Oyunun çok uzun bir hikayesi var, bunu çabucak geçmenin bir yolu var mı?

Evet, aşağıdaki talimatları uygulamanız yeterlidir:

Oyunu açın.
Hikaye görünmeye başladığında oyunu kapatın.
Oyunu yeniden açın.

Not: Bazı cihazlarda hikaye atlandığında oyun donuyor. Bu durumda oyunu silip yeniden yükleyin. Ardından hikayeyi her zamanki gibi oynayın.

MOD versiyonunu kullanırken banlanma riski var mı?

Hayır, bu çevrimdışı bir oyundur, özgürce kullanabilirsiniz.

İndir Otherworld Legends v1.17.1 MOD (Ücretsiz Alışveriş) APK Ücretsiz

MOD

diğer dünya efsaneleri-v1.17.1-mod.apk

MOD

Diğer Dünya-Efsaneler-v1.16.2-Mod.apk

MOD

Diğer Dünya-Efsaneler-v1.16.0-Mod.apk

MOD

Diğer Dünya-Efsaneler-v1.15.0-Mod.apk

MOD

Diğer Dünya-Efsaneler-v1.14.3-Mod.apk

MOD

Diğer Dünya-Efsaneler-v1.14.1-Mod.apk

MOD

Diğer Dünya-Efsaneler-v1.13.3-Mod.apk

MOD

Diğer Dünya-Efsaneler-v1-13-1-Mod.apk

MOD

Diğer Dünya-Efsaneler-v1.12.7%20b20084-Mod.apk

MOD

Diğer Dünya-Efsaneler-v1.12.7-Mod.apk

MOD

Diğer Dünya-Efsaneler-v1.12.6-Mod.apk

MOD

Diğer Dünya-Efsaneler-v1-12-1-Mod.apk

MOD

diğer dünya efsaneleri-v1.12.0-mod.apk

MOD

diğer dünya efsaneleri-v1.11.2-mod.apk