PickCrafter Boşta El Sanatları Oyunu v5.10.15 MOD (Sınırsız Para) APK

Açıklama:
PickCrafter Boşta El Sanatları Oyunu – Arcade tıklayıcısı ve kazıcı gibi popüler oyun mekaniklerini birleştiren heyecan verici bir oyun. Bu nedenle, göreviniz yol boyunca çeşitli ödüller ve ikramiyeler toplayarak dünyanın derinliklerine mümkün olduğunca derine inmektir. Yine bir tıklayıcının unsurları sizden dikkat ve beceri gerektirir, ancak işiniz büyüdükçe süreci olabildiğince otomatikleştirebilir ve işinizin karlılığı, gelişimi ve genişlemesi gibi unsurlara daha fazla dikkat edebilirsiniz.

Başarının bir dakikadaki dokunuş sayısına bağlı olduğu tıklama türünün klasik bir temsilcisi. Oyun artık popüler Minecraft tarzında yapılmıştır, bu nedenle oyun dünyası piksellerden yapılmıştır. Kullanıcı taş olmadan önce, hasar veren ve mücevher parçalarını kıran itin.

Belirli sayıda taş çıkardıktan sonra, onları satabilir ve daha iyi ve daha büyük bir kazma ve diğer aletler satın alabilirsiniz. Böylece, daha ödüllendirici işler için performansı artırması gereken birkaç öğe satın alabilirsiniz. Yönetim sadece ekrana vurmaktan ibaret değildir. Ayrıca cihazı sallamanız gerekir. Doğru sallama daha fazla puan kazandırır.

Belirli hizmetler için oyun, kullanıcıyı bir başarı ile ödüllendirir. Bu yaklaşık elli parça. Ayrıca dünyanın her yerinden oyuncuların olduğu bir masa var. Zirveye ulaşmak için çok çalışmanız ve elinizden gelenin en iyisini yapmanız gerekir. PickCrafter – zaman geçirmek için en iyi oyun.

oyun
Kazmak kolay görünüyordu, ancak PickCrafter’ı oynayana kadar hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı. Bu oyunda, göreviniz sadece bir kazma kullanmak ve yeraltı kaynaklarını kazmak için toprağı kazmaktır. O nasıl çalışır? Parmaklarınızı kullanarak (herhangi bir parmak, önemli değil), kazmanın yerin derinliklerine inmesine yardımcı olmak için sürekli ekrana dokunun. Toprağın her katmanından demir, kum, odun gibi öğeleri ve ilgili kaynakları toplarsınız …

SINIRSIZ EĞLENCE
Bu harika bir rahatlatıcı oyundur; Oyuncular herhangi bir özel görevi yerine getirmek zorunda değiller, herhangi bir baskı veya rekabet yok, oyun çok akıcı ve sürekli. Oyunun getirdiği eğlence, onu keşfetme merakınızda yatıyor. Yeraltında ne kadar derine inerseniz, o kadar heyecan verici sırlar keşfedeceksiniz. Belirli bir hedefi olmamasına rağmen oyuncu oynarken sıkılmıyor.

PickCrafter’ı başlattığınızda, yalnızca ilkel bir kazma alırsınız, ancak gücünü küçümsemeyin. Her bir toprak parçasını kazmanızla yok edin ve altın, gümüş, elmas ve değerli taşları toplayın. Bazen içinde birçok nadir eşya bulunan değerli bir hazine sandığı bulacaksınız. Bahsinizi geliştirmek ve yeraltı madenciliği sürecini kolaylaştırmak için özel öğeler kullanın.

İlgini Çekebilir  Gradient: AI Photo Editor v2.2.15 PREMİUM APK — TÜM PREMİUM ÖZELLİKLER AÇIK

SÜREKLİ GÜNCELLEME
Daha sonra, keşfettiğiniz topraklar ne kadar büyük olursa, madenciliğinizi gerçekten zaman alıcı hale getirir. Sadece bu değil, aynı zamanda inatçı araziyle de yüzleşmeniz gerekiyor. Toprak, kaya, çok yıllık metal cevherleri olabilir… Bu noktada, ilkel kazma onu yok edemez. Bu nedenle PickCrafter’da, oyununuzdan en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız kazmanızı yenilemek ve yükseltmek bir zorunluluktur.

GÜNLÜK GÖREVLERİ BEKLEYİN
Zorlayabileceğiniz belirli bir hedef olmamasına rağmen, yayıncı size her gün rastgele görevler gönderecektir. Genellikle basit görevlerdir, üstesinden gelmek için yeterli sabır. Bu görevler, ister altın, ister zanaatkarlık eşyaları veya diğer gerekli malzemeler olsun, size değerli ödüller verir. Patron dövüşlerini kazanmak gibi daha özel görevler size değerli hazineler getirir.

UYGUN OTOMATİK MADENCİLİK MODU
PickCrafter, meşgul olduğunuzda bile görevlerinizi tamamlamanıza yardımcı olacak otomatik bir madencilik modunu entegre eder. Tabii ki, haritada öğeleri en iyi şekilde toplamanıza veya patronları kazanmanıza yardımcı olmuyor, ancak yine de birçok avantaj getiriyor. Oyun ayrıca çevrimdışı olarak desteklenir ve indirmek ücretsizdir. Oyun kaynakları da en aza indirilir, bu da dinamik bir müşteri tabanına ulaşmaya yardımcı olur.

Özellikler:

Boşta tıklama oyunu
* Dokunun: kazmanızı sallayın ve tüm 3B blokları benimleyin!
* Salıncak: Blokları bu şekilde de kırın!
* Maden: PPS ve Craft Blokları kazanın!

Artımlı yükseltmeler
* Hopper blokları boşta veya çevrimdışı olarak toplar!
* Gücünüzü artırmak için becerileri ve eserleri kullanın
* Efsanevi bloklar ve makineler size yardımcı olacak!

kazmanızı yükseltin
* Kazmalarınızı yapın ve yükseltin
* Patronları alt et, özel eşyalarını yap ve kupa kazan!
* Yeni zirvelere ulaşmak için prestij

boşta madencilik
* Oynatmasanız bile kaynaklar kazanın
* Günlük ödüller – günlük ödül sisteminden harika bonusların tadını çıkarın
* Kilidi açmak için 90’den fazla başarı
* Arkadaşlarınızla savaşın ve skor tablolarına tırmanın
* İnternet bağlantısı gerekmez
* Mod, başlatıcı veya PE gerekmez

MOD

pickcrafter-v5.10.15-mod.apk

MOD

pickcrafter-v5.10.11-mod.apk

MOD

pickcrafter-v5.10.09-mod.apk

MOD

pickcrafter-v5.10.06-mod.apk

MOD

pickcrafter-v5.10.04-mod.apk

MOD

pickcrafter-v5.10.02-mod.apk

MOD

pickcrafter-v5.9.42-mod.apk

MOD

pickcrafter-v5.9.41-mod.apk

MOD

pickcrafter-v5-9-40-mod.apk

MOD

pickcrafter-v5.9.38-mod.apk

MOD

pickcrafter-v5-9-37-mod.apk

MOD

pickcrafter-v5-9-35-mod.apk

MOD

pickcrafter-v5-9-33-mod.apk

MOD

pickcrafter-v5.9.30-mod.ap