Pocket Land Apk MoD Para Hilesi İndir 0.75.0

İçindekiler

Pocket Land Apk MoD Para Hilesi İndir 0.75.0

Pocket Land Apk, gerçek bir çiftçinin hayatını sadece ağaçlar ve yeşil doğa ile yaşamanıza izin verir. Verimli toprağa bir meyve ağacı dikin ve meyve vermesini bekleyin. Verimi artırmak için meyve toplayın ve daha fazla ağaç dikin. Daha fazla tarım arazisi için arazi alanınızı genişletin ve daha fazla iş yapmak için çiftçinizi yeni araçlarla yükseltin. Odun kesmeyi kolaylaştırmak için ona en gelişmiş kıyafetleri giydirin. Daha çekici hediyeler almak için her gün giriş yapın ve gelirinizi artırmanıza yardımcı olacak günlük görevleri tamamlamayı unutmayın.

Tarım ve hasat her zaman el ele gitti ve burada var olmaya devam edecek. Yeni stokları canlandırmak için ekinlerinizi hasat edip etmemek veya satmamak sizin takdirinize bağlıdır. Ülke geliştikçe, sizin için sipariş vermeye daha fazla müşteri gelecek. İşiniz müşteri siparişlerini taze ve temiz ürünlerle yerine getirmek. Bitkiler çok hızlı büyür ve gelişir, bu nedenle onları problemlere karşı izlemeniz ve olağandışı bir şey olup olmadığına bakmanız gerekir. Evcil hayvanlar burada çok kullanışlıdır ve ekinleri daha hızlı toplamanıza yardımcı olur.

Çiftçi olmadan önce çaresiz bir yetimdi. Küçük bir çocuk gözaltı merkezi onu büyüttü ve yetişkinliğe getirdi. Büyürken, tarıma ve mahsullere karşı güçlü bir tutku keşfetti. Ekinler ve en iyi ürünü üretmek için onları nasıl yetiştireceği hakkında birçok kitap öğrenmek ve okumak için elinden gelenin en iyisini yaptı. Tarımda okuyan, çalışan ve meslek edindirme programlarını tamamlayan gençlere talihin yüzü güldü. Ancak bir gün yabancı bir ülkede kaybolur ve heyecanlı hikayesi burada başlar.

Yolunuzu kaybetmiş ve dünyadaki hiçbir yere benzemeyen özel bir yere varmış gibi hissedin. Çiftçi, geniş bir okyanusla çevrili küçük bir tarlada uyandı. Ama genç adam hala tohuma sahipti ve onu buraya ekmeye çalıştı. Büyümeleri şaşırtıcıydı ve daha önce yetiştirdikleri toprak türlerinden çok daha üstün olan yüksek kaliteli bir mahsulü hızla ürettiler. Bu yüzden burayı yerel halk için taze yiyecek sağlayan profesyonel bir çiftliğe dönüştürmek için çok sayıda ağaç dikmeye karar verdi.

İlgini Çekebilir  Home Fantasy v1.0.17 Sınırsız PARA Hileli – Mod Apk

Pocket Land Apk Android Oyun Club

www.hilelioyunindir.com ile Android Oyun ve Uygulamalar nasıl indirilir. Apk uzantılı dosyaları indirmek için ilgili sayfada bulunan Şimdi İndir butonu ile Pocket Land Apk oyununu indirebilirsiniz. Yönlendirilen sayfada altı saniye beklemeniz gerekmekte. Pocket Land Apk Para Hilesi Android Oyunu, Ücretsiz Apk indir ve Paylaş.

Pocket Land Apk Son Sürüm

Aşağıdaki adımları izleyerek sitemizden kolayca oyunu indirebilirsiniz:

  • Pocket Land Hile oyununu buradan indirin.
  • Apk dosyasını dosya yöneticisinden açın.
  • Bilinmeyen kaynaklara izin verin ve kurulumunu etkinleştirin.
  • Kurulum düğmesine tıklayın.
  • Arkadaşlarınızla paylaşın.
  • Oyunu Google Play Store’den indirebilirsiniz

Not: İndirme veya kurulumla ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, çekinmeyin ve aşağıya yorum yapın.

  • Pocket Land Apk MoD Para Hilesi İndir 0.75.0 Oyun Hilesi
  • +Sınırsız PARA