Pocket World 3D APK Para Hilesi Mod İndir 2.4.0.1

İçindekiler

Pocket World 3D APK Para Hilesi Mod İndir 2.4.0.1

Bazı bulmacaları çözmek ve bunu yaparken biraz bilgi edinmek mi istiyorsunuz? Yapboz parçalarıyla efsanevi yerler kurmak ve bu kültürlü ve bağımlılık yapıcı oyunun keyfini çıkarmak için Pocket World 3D Apk indirin.

Pocket World 3D Apk, Big Ben, Golden Gate Köprüsü, Sidney Opera Binası ve çok daha fazlası gibi dünyanın dört bir yanından ünlü olmuş yapıların çarpıcı yapısına yol açacak bulmacaları bulmanızı sağlar.

Oyun gerçekten çok basittir ve oynarken sinirlerinizi alt üst etmez. Bir sürü değişik parçanız olacak ve binaları oluşturmak için bunları kullanmanız lazım. Sizi mutlu edecek kadar zordur.

Muhteşem ve eğlenceli oyun sayesinde bu oyun her türlü yaş grubu için uygundur. Çocuklar, bulmacaları çözmenin basitliğini ve zorluğunu sevecekler – özellikle de inşa etmeye çalıştıkları önemli noktalar ile ilgili biraz bilgi edineceklerine eminiz.

Oyun, tabiki genç oyuncuların beğenisini alacak ve belki de daha yaşlı oyuncular için bir sonraki tatil fikrine ilham verecek bazı önemli yerler hakkında bazı  bilgiler edinecekler

Pocket World 3D Hileli APK Mod Özellikleri:

  • Sınırsız Altın
  • Sınırsız Elmas
  • Sınırsız İpuçları

Not:

  • Tüm ana seviyelerin kilidini açmak için bunları kullanın.
  • Öğreticiyi tamamladıktan sonra alın

Hileli Oyunların Apk Dosyaları nasıl Kurulur

Oyunlarını paylaşmadan önce Hileli Oyun İndir Ekibi olarak telefonumuza kurup deneyip hilelin aktif olduğunu gördüğümüz zaman paylaşıyoruz. Eğer apk modlu oyunlarda çalışmama durumu görürseniz lütfen bize buradan yazın. Çünkü Oyun Firmaları bazen yapılan hilelere karşı güncelleme yapabiliyor. Böyle durumlarda bize haber verin Oyunu tekrardan güncelleyelim. Bu şekilde bize yardımcı olmuş olursunuz hem de ölü konuları sitemizde olmamış olur. Ayrıca sınırsız elmas hilesi ile Nulls Brawl apk oyununu indirebilirsiniz.

İlgini Çekebilir  Soccer Super Star v0.1.14 MOD APK — CAN HİLELİ

Hileli Oyunların Apk Dosyaları nasıl Kurulur buradaki yazımızdan görebilirsiniz

Hileli Oyunlar Apk ve OBB Kurulumu

Hileli Oyunlar Apk ve OBB Kurulumu nasıl olur? Merhaba arkadaşlar, günümüzde Android oyunlar gittikçe gelişmeye devam ediyor. Tabi oyunlar geliştikçe oyunların boyutları…

Orjinal Link: Buradan

  • Pocket World 3D APK Para Hilesi Mod İndir 2.4.0.1 Oyun Hilesi
  • +Sınırsız Para