Princess Connect Yeniden Dalış v3.8.0 MOD (Zayıf Düşman Saldırısı/Yüksek Çözünürlük/Saldırı ve Daha Fazlası) APK

Açıklamalar :

Bu oyunun video fragmanını izlerseniz, o zaman yaptığım gibi kesinlikle aynı soruyu soracaksınız. Yeni anime var mı? Aslında, bir animenin yayınlanması nedeniyle, Japon oyun fragmanlarını izlemek her zaman keyiflidir. Eğer animeden ilham alan bir oyunsa, o zaman oyunda bir karakter olma isteğiniz vardı ve fragman çok başarılı. Japon markalı bir RPG oyunu, Cygames yayıncısı tarafından 2018 Şubat ayının ortalarında piyasaya sürüleceğini duyurdu. Oyun, 2016’dan beri ve 2017’den beri ertelenen Princess Connect adlı projenin muhteşem bir dönüşü olacak! Konu: Dalış Lütfen beni biraz bilgilendirin.

Öykü

Oyun, canavarları yok etme yolculuğuna katılan farklı kişiliklere sahip güçlü savaşçı prensesler hakkında. Sıkıntı ve ıstırap yolunda kim olduklarını, kim olmak istediklerini ve bunu nasıl yapacaklarını öğrenirler. Sadece bu değil, her zaman yeni arkadaşlar ortaya çıkacak ve insanların yalnız oynamamalarına yol açacak, aksine tam tersine güçlü bir insan olmak için daha fazla motive olacaklar. Aralarından seçim yapabileceğiniz farklı sınıflara ayrılmış birçok karakter türü olacak. Oyun, etkili bir şekilde savaşmak için keşfedilmesi gereken benzersiz becerilere ve güç istatistiklerine sahip 50’ye kadar karakter içeriyor. Omuzlarında her zaman büyük kılıçlar ve ağır zırhlar taşıyan eldivenler, güçlerini kullanmak için kullanılan ana hasarı vermekten sorumludur. Onlar tanker. Peki asıl zarar kimde? Onlar şiddetli savaşlarda sürekli hasar verebilen nişancılar ve bir bakışta bütün bir lejyonu havaya uçuracak sihirli saldırılar başlatabilen büyücülerdir. Dolayısıyla, düşmanın bu önemli kişilere saldırmak için bir yolu varsa ve son derece düşük savunma değerlerine direnemiyorsa, savaşta daha uzun süre hayatta kalmalarına yardımcı olacak destekçiler olacaktır. Her insanın öğreneceği kendi hikayesi olacaktır, ancak bu daha büyük bir bütüne yerleştirilemez. Ünlü Japon 2D grafikleri ile ana karakterin gişe rekorları kıran bir anime olduğu söylenebilir. Güzel manzara, ancak kale, tepeler, nehirler ve çimenler, size farklı deneyimler getirmek için sanatçının elleriyle keskinleştirilmiş, ancak ilginç. Oyun tarzınıza uygun bir karakter seçin ve onu çevrimdışı deneyimleyin.

İlgini Çekebilir  Imperia Online v8.0.14 Sınırsız PARA Hilesi – Mod Apk

Ek bilgi

Oyunun evi resmi olarak çalıştı ve oyunun lansman projesinde yer alan ana oyuncuların çoğunluğunu ortaya çıkardı. Oyunun müziğinden Kohei Tanaka sorumlu olabilir; Hit filmi Attack on Titan’ın arkasındaki Wit Studio, oyun içi animeyi yönetecek ve senaryoyu Akira yönetecek. Bu markalar sayesinde oyunun 2018 yılında eğlence sektöründe büyük bir hit olacağı söylenebilir. Arkadaşlarım çevrimdışı olarak gişe rekorları kıran bir oyunun çıkmasını bekliyor.

Özetle

Prenses Bağlan! Re:Dive APK, 2017’den beri ilk kez açık ancak yine de ilgilenen ve ilk kez oynayanlar için hediyeler alan oyunculara açık. Bu öğeler oyun boyunca çok yardımcı olacak, bu yüzden onlara hızlı bir şekilde sahip olmalısınız. Ne kadar eğlenceli, o kadar çok hediye.

Özellikler :

* Hikayeye renk katan güzel animasyon
Oyunda çok sayıda güzel ve kaliteli animasyon kaydedildi!
Hikayeyi daha derin ve daha dramatik hale getirin!

* Büyük hacimli tam ses senaryosu
Senarist olarak tanınmış bir yazar olan Akira Akira atanır.
Tüm senaryolar tamamen harika seslendirme sanatçıları tarafından seslendirilir ve metin 700,000 karakterden oluşan büyük bir hacimdir!

* Basit ve derin gerçek zamanlı savaş
Sevimli karakterlerin tuhaf şekillerde hareket ettiği gerçek zamanlı bir savaş!
Güzel bir ara animasyon oluşturmak için dokunmanız yeterlidir ve Union Burst özel hareketi patlayacaktır!
Kendi favori partinizi oluşturmak için benzersiz yeteneklere sahip karakterleri birleştirin!

* Hadi kızlarla bağ kuralım
Birlikte ne kadar uzun maceralar geçirirseniz, kızla olan bağınız o kadar güçlü olur.
Tahvil toplayarak yayınlanan özel bir hikayede, kızın şaşırtıcı bir yanını görebiliyorsunuz…?

Princess Connect Yeniden Dalış v3.8.0 MOD (Zayıf Düşman Saldırısı/Yüksek Çözünürlük/Saldırı ve Daha Fazlası) APK Bedava İndir

MOD

Yeniden dalış v3.8.0-mod.apk

MOD

Yeniden dalış v3.6.0-mod.apk

MOD

Yeniden dalış v3.5.0-mod.apk

MOD

Yeniden dalış v3.2.0-mod.apk