PUBG Bedava Redeem Kodları 2023

PUBG Bedava Redeem Kodları. Ücretsiz PUBG Bedava Redeem Kodları nasıl kullanılır? PUBG Bedava Redeem Kodları kazanmak istiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz.

pubg bedava redeem kodları
pubg bedava redeem kodları

Dünya genelindeki yazılım kalitesinde çıta gittikçe yukarılara çekilirken çeşitli cihazlarımızda faydalandığımız programlar ve uygulamalar da o denli gelişmekte. Akıllı telefon gibi ürünlerle yeni karşılaştığımız döneme göre şu an ihtiyacımıza yönelik onlarca yazılımı bulup güncel bir şekilde kullanmak mümkün. Benzer minvalde oyun konusunda da aynı ilerleme yaşanmakta. PUBG ve türevi oyunlarda görebileceğimiz üzere algoritmasından tutun grafiklerine, oynanış mekaniğine dek gelişmiş bir çalışma ürünü olarak yepyeni sanal dünyalarda vakit geçirebilmekteyiz. Yine edinilebilecek PUBG bedava redeem kodları da playerların herhangi bir ücret ödemesine gerek kalmayacak biçimde kıyafetlere, kaplamalara sahip olmasını sağlıyor. Bahsettiğimiz biçimde programlamalar gelişirken kullanıcıların isteklerine yanıt bulabilecekleri alternatif yollar da üretiliyor. Örneğin PUBG bedava redeem kodu ile işlemlerinizi tamamladığınızda güçlü özelliklerle donatılmış ekipmanları karakterinize uygulayabiliyorsunuz ve savaş arenasındaki çetin mücadelede rakiplerinizden geri kalmıyorsunuz.

İçindekiler

PUBG Bedava Redeem Kodları Nasıl Girilir?

Yetkililer oyunlarını tasarlarken verdiği önemi, piyasaya sürdüklerinde de vermeye devam ederler. Aksi taktirde yakalanan başarı sürekli kılınamaz ve uzun vadelerde oyuncu kaybı yaşanır. Elbette hem üreticiler hem de sponsorlar bu durumdan hoşnut olmaz, getiriler de azalmaya başlar. Redeem kodu tarzında insanların hoşuna gidecek şeyler dağıtıldığında PUBG dünyasındaki oyuncu sayısında artış gözlenir. Nihayetinde bazı paralar ödediğiniz zaman aktifleştirebileceğiniz özelliklere kodlar sayesinde bedava sahip olmaktasınız. Bireyler promo detaylarını bulduktan sonra nasıl devreye alacaklarını bilmiyor. PUBG redeem kodu nasıl girilir öğrenmek istiyorsanız aşağıdaki sıralamayı takip edebilirsiniz.

 1. İlk etapta bedava kodları aktive etmeniz ve sonrasında da envantere eklemeniz gerekiyor. Önce Redemption Center denilen alana ulaşmalısınız. (http://www.pubgmobile.com/redeem) Buraya hesabınızın ID’sini, elde ettiğiniz reedem kodunu girip doğrulamayı tamamlamalısınız. Girdiğiniz bilgilerden eminseniz en sonda butona tıklayınız.
  2. Ardından açılan pencerede OK butonuna basın. Tekrardan gelecek ekranda da aynı komutu izleyerek PUBG Mobile evrenine transferi sağlarsınız.
  3. Şimdi arzuladığınız ekipmanlara, özelliklere kavuşmak için oyun hesabınızı açıp Posta butonunu kullanın.
  4. Sistem bölümünden Kod Ödülünü Kullan ifadesine tıklayın.
  5. Sırasıyla Al, Tamam, Envanter dediyseniz, ödülünüz işaretlenmiş alana eklenecektir.
İlgini Çekebilir  PUBG Mobile Bedava E Pin Kodları 2022

PUBG Bedava Redeem Kodları Nasıl Kazanılır?

Nasıl kullanacağını öğrenenlerin bir kısmı ellerindeki ödülleri karakterlerine yansıtırken kimileri de bunlara nasıl ulaşacağını merak ediyor. Çünkü kolay bir biçimde ulaşmak söz konusu değildir. Hele ki PUBG Mobile gibi milyonlarca insanın oynadığı bir oyundan bahsediyorsak paylaşılan bedava şeyler hemen kapılıyor. Dolayısıyla PUBG bedava redeem tarzı içerikleri gördüğünüz anda deneyip sisteme yüklemelisiniz. Bulma yöntemleri arasında ise yine yetkililerin bazı etkinliklerini gösterebiliriz. Yine belirli harcamalar gerçekleştirdiğinizde tarafınıza ücretsiz biçimde yansıtılabilmektedir. Bunların dışında ekstradan uğraşa gerek kalmadan PUBG mobile bedava redeem kodları kazanmak istiyorsanız aşağıdaki listeye göz atabilirsiniz. Listedekileri deneyip hangisi işinize yarıyorsa onu aktifleştirmenizi öneririz. Pek tabii ki bedava kodu fazla zaman geçirmeden ödüle döndürmeniz gerektiğinin de altını çizelim.

 • KASTRWL5TCCX5
 • RAXKGJWGS466
 • LBKXMXKDOGT5
 • HOODSALWEDRT
 • LJDCZSYOTY7954
 • KNLCFLDSAEWE
 • FBKMCVORGKSD
 • S6FD9884DF5D

Diğer Pubg mobile yazılarımıza gözatmak için tıklayın.