PunBall v3.4.0 MOD (Menü Modu) APK

Açıklamalar :

PunBall, Roguelite + RPG ile Block Breaker oyununu ilk kez birleştirdiğinde yepyeni bir macera oyunu olarak bilinir. Sadece bu değil, aynı zamanda kolay karakter kontrolleri de milyonlarca oyuncuyu yürüyemez hale getiren cazibe merkezlerinden biridir. Ama hepsi bu kadar değil, 100’den fazla yeteneğe sahip olabilirsiniz, sınırsız düşmanları yok etmek için mevcut birçok beceriyi birleştirerek renginize ait yepyeni bir beceri yaratırız – Fethetmeye devam edebileceğiniz düşmanlarla dolu bir savaş alanında sizin için binlerce kapı açılacak.

OYUNDA NOEL VE ​​YENİ YIL GECELERİNİ KEŞFEDİN. HEYECAN VERİCİ NEDİR?

PunBall, henüz piyasaya sürülen en son sürümüyle, kesinlikle beklediğiniz iki yeni özel etkinliği size getiriyor. Daha doğrusu, Noel atmosferiyle dolu bir parti, daha fazla özel ödül kazanma fırsatına sahip olmak için sizi keşfetmeye ve diğer birçok görevi almaya davet edecek. İkincisi ise süper değerli paketlere paralel yılbaşı etkinliği ve etrafındaki kumbara etkinliği.

ZEUS’UN ÇÖP ARAZİLERİNİ FETHETME FIRSATI

PunBall’a varmak aynı zamanda çorak ve kurak bir araziye inmek anlamına gelir. Burası herkes tarafından burada medeniyet kurmak ve geliştirmek için Zeus’un ülkesi olarak bilinir. Zor bir dönemden sonra ancak sonuçsuz kalan Zeus, geçmişte olduğundan daha tembel hale geldi. Bu olay, Shade’in serbest bırakılması için bir kıvılcım oldu.

BOSS GÖLGEYİ YOK ET, GÖLGEYİ KALDIRDIM, IŞIĞI BURAYA GETİRDİM

Shade, kendisini korumak için çok fazla asker taşımasının yanı sıra silinmez suçlara sahip bir patrondur. Onun gelişiyle birlikte, bir suç dalgası bu ülkeyi kasıp kavurdu ve onu eskisinden daha sert hale getirdi. Böyle acil bir durum karşısında güzel ve yetenekli bir büyücü olan desteğinizi rica ediyoruz.

MUCİZE YAPMAK İÇİN BEKLENEN KURTARICI GÜZEL SİHİRCİDİR

Köylülerin kurtarıcısı olarak anılacak kadar bu toprakları kurtarabilecek tek kahraman sensin. Sana, kötüleri çevreleyen karanlığı silebilecek ve bu dünyaya ait olduğu ışığı geri getirebilecek tek bir parlak ışık olarak tapıyorlar. Şimdi bu zorlu ama aynı derecede heyecan verici macerada onu takip etmeye hazır mısınız?

İlgini Çekebilir  Scary Teacher 3D v5.17 MOD APK — MEGA HİLELİ

BECERİLER VE AKSESUARLAR ARACILIĞIYLA PERFORMANSINIZI BİR SONRAKİ SEVİYEYE ÇIKARMANIZA YARDIMCI OLAN ARAÇ SETİ

PunBall’da 100’den fazla beceriye sahip benzersiz büyüler elde edersiniz çünkü parlayabilirsiniz. Kendi renginizle benzersiz bir yetenek yaratmak için bu yetenekleri oluşturun ve birleştirin. Bu sayede oyuncu, muhafız ordusundan patrona kadar savaş alanında görünen tüm düşmanları yok edebilir. Ayrıca benzersiz kostümler ve büyülü araçlar elde edeceksiniz.

Özellikler :

* Zeus’un uygarlığı geliştirmek için kullanacağı toprakları kurtarabilecek tek kurtarıcı olarak bilinen güzel bir cadı olma şansı.
* Gölge patronunun saldırılarını ve bloklarını yenmek, gölgemi silmek ve ışığı bu yere geri getirmek için benzersiz büyülerinizi kullanabilirsiniz.
* Noel veya Yeni Yıl gibi etkinlikler olduğunda sahne boyunca etkinlikler ve süslemeler içeren kostümler alın.
* 100’den fazla yeteneğin yanı sıra sihir sahibisin ve hatta yeni bir yetenek oluşturmak için iki veya daha fazla yeteneği birleştirebilirsin.
* Savaş alanında mevcut rakibe saldırmak istediğiniz yönde karakterin sihirli ampulünü kontrol etmek çok basittir.
* Yepyeni bir macera biçimi açan Archeros IP dönüşü*
* İlk Roguelite + RPG, Block Breaker oyunuyla birleştirildi
* Süper basit kontroller
* Sonsuz kombinasyonlarla 100’den fazla beceri!
* Binlerce aşama!

PunBall v3.4.0 MOD (Menü Modu) APK Ücretsiz İndir

MOD

punball-v3.4.0-mod.apk

MOD

punball-v3-3-0-mod.apk

MOD

punball-v2.5.0-mod.apk

MOD

punball-v2.4.0-mod.apk

MOD

punball-v2.3.2-mod.apk

PunBall Nasıl İndirilir ve Kurulur?

İlk önce indir düğmesine tıklayın, APK dosyası otomatik olarak indirilecektir.
İndirilen APK dosyasını telefonunuzun İndirilenler klasöründe bulun ve yüklemek için açın.
Mobil ayarlarınıza gidin, Güvenlik’i ve ardından Bilinmeyen Kaynaklar’ı tıklayın.

Şimdi uygulamayı açın ve keyfini çıkarın.