Punch Kick Duck v1.05 MOD (Sınırsız para) APK

Açıklamalar :

Punch Kick Duck, klasik mekanik hayranlarına ve eski tarz grafikleri sevmeyen herkese hitap edecek harika bir aksiyon oyunudur. Sevimli bir resim ve havalı bir karakter ile bütün bir haydut ordusu arasındaki klasik bir tartışma, dinamik oyunların hiçbir hayranını kayıtsız bırakmayacaktır. Ana karakter, sinsi planın uygulanmasına müdahale etmemesi için kötü adam tarafından kaçırıldı. Ama koğuşumuzun özgürlük arzusunu görmezden geldi. Şimdi kahraman, bir kuş olmasına rağmen yine de bir insan görüntüsü olmasına rağmen kollarını ve bacaklarını sallayarak dışarı çıkıyor. Yakın dövüş ve bir dizi kural da özel bir hayranlığı hak ediyor.

İçindekiler

PUNCH KICK ÖRDEK MODU

Punch Kick Duck Mod APK, Punch Kick Duck APK’nin PRO sürümüdür. Punch Kick Duck Mod APK’yı kullanarak içerdiği tüm görevleri ve gereksinimleri kolayca tamamlayabilirsiniz. Çoğu zaman sadece ödül almak için çok fazla zaman veya para harcamanız gerekir, ancak Punch Kick Duck Mod APK’yı kullanarak genellikle hedeflerinize çok kısa sürede ulaşırsınız. Punch Kick Duck Mod APK, rakiplerinizi geride bırakmanız için harika bir yoldur. Şimdi APKCAP’te Punch Kick Duck APK v1.05’i ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Bu işlemin hiçbir maliyeti yoktur ve güvenle kullanabilirsiniz.
APKCAP ile Punch Kick Duck APK İndir

Punch Kick Duck modunun APK sürümünü indirmek istemiyorsanız, APKCAP’te Punch Kick Duck APK’sını da indirebilirsiniz. APKCAP, Punch Kick Duck APK sürümünü hemen güncelleyecektir. Kullanıcılar Punch Kick Duck APK’sını Google Play’i indirmeden kolayca güncelleyebilir.

PUNCH KICK ÖRDEK MOD APK

Dövüş tamamen zamanlama ile ilgilidir. Sadece bir ördeğe sor. Doğru hamle + doğru zaman = hızlı zafer! Tek yapmanız gereken PUNCH KICK DUCK. Zalim Baron Tigrisso seni kulesine kilitledi. Sizi esir alan kişiyle yüzleşmek için kuleye tırmanırken Baron’un uşaklarından oluşan ordularla savaşın. Basit kontroller ve hızlı aksiyon, yakında düşmanlarınızı havaya uçuracağınız ve intikam arayışınızda yüksek puanlar alacağınız anlamına gelir. Sayısız ördek neslinden geçen üç altın kuralı bir düşünün: PUNCH, KICKKICK’i yener, DUCKDUCK, PUNCHOh’u yener ve RUN’u unutmayın. AYI ile tanışmak istemezsin. tabi ki yapabilirsin. Sen sert bir ördeksin! – Üç seçilebilir zorluk seviyesi. – Renkli bir karakter yelpazesini açın. – Portre ve manzara modlarında oynanabilir. – Basit, duyarlı dokunmatik kontroller. – Denetleyici desteği. Shoot The Moon’un yaratıcısından Punch Kick Duck, cüzdanınızı boşaltmadan becerilerinizi test etmek için tasarlanmış kompakt, sevgiyle hazırlanmış bir nokta avı oyunudur. Şimdi oyna!

İlgini Çekebilir  Clue Hunter v1.2.5 Sınırsız PARA Hilesi – Mod Apk

Özellikler :

* Üç seçilebilir zorluk seviyesi.
* Renkli bir karakter kadrosunu açın.
* Hem manzara hem de portre modunda oynanabilir.
* Basit duyarlı dokunmatik kontroller.
* Denetleyici desteği.

İndir Punch Kick Duck v1.05 MOD (Sınırsız para) APK Ücretsiz

yumruk-tekme-ördek-v1-05-mod.apk

Punch Kick Duck Nasıl İndirilir ve Kurulur?

İlk önce indir düğmesine tıklayın, APK dosyası otomatik olarak indirilecektir.
İndirilen APK dosyasını telefonunuzun İndirilenler klasöründe bulun ve yüklemek için açın.
Mobil ayarlarınıza gidin, Güvenlik’i ve ardından Bilinmeyen Kaynaklar’ı tıklayın.

Şimdi uygulamayı açın ve keyfini çıkarın.