Raft Survival Multiplayer v10.1.8 MOD (Ödül almak için ücretsiz reklamlar) APK

Açıklamalar :

Raft Survival: Multiplayer – Çok oyunculu ve klasik beraberlik ile hayatta kalma simülatörü. Hikayede, oyuncuya rehberlik edecek kahraman, okyanusun üzerinde bir uçak kazasında hayatta kalıyor. Kaza sırasında diğer birkaç yolcu da hayatta kaldı. Kullanıcı, çabalarını bunlarla birleştirerek, mevcut moloz ve molozdan bir sal inşa etmeli ve ardından onu sürekli iyileştirmelidir. Karakter, uçsuz bucaksız açık denizlerde yelken açarken, değerli eşyalar olabilecek geçen sandıkları yakalamalıdır. Ayrıca hayatta kalanlar, yiyecek aramak için kana susamış köpekbalıklarının saldırılarını savuşturmak zorundadır.

TAŞINIRKEN KAYNAK TOPLA

Oyuncuların Raft Survival Multiplayer’ı başlatmaya başladığı süreç, sistemin sağladığınız bilgileri kaydedip analiz ettiği zamandır. Sonunda, büyük bir adanın sahibi oluyorsunuz. Bu, gelişiminizin başlangıç ​​noktasıdır. Somut planlar ve verimli çalışma programları önerilmektedir. Göreviniz, başlamak için kaynakları toplamaktır. Gerekli eşyalar birçok adaya dağılacak. Adanızda yürüyebilir ve diğer adalara tekne gezileri arayabilir veya organize edebilirsiniz. Arkadaşlarınız varsa zorlu yolculuğunuz yalnız olmayacak.

MAKİNE VE ÜS GELİŞTİRME FIRSATINI KUTLAYIN

Raft Survival Multiplayer, oyuncuların en sağlam tekneyi inşa etmek için işçiliği yapmalarına olanak tanır. Tahta çubuklardan küçük bir tekne yapabilirsiniz. Ancak seviye büyüdükçe onları daha büyük teknelerle değiştirebilirsiniz. Bina ne kadar büyük olursa, o kadar fazla ahşap ve diğer malzemelere ihtiyaç duyulacağını sizin için aklımızda tutuyoruz. Ana faaliyetleri toplamak ve inşa etmektir.

Makineler yavaş yavaş yaratılır. Ama önce dinlenecek bir yere ihtiyacın var. Toplanan eşyalardan evinizi inşa edelim. Canavar görünebilir, ama bu senin krallığın. Tamamlanması gereken görevler, gelen kutunuzda bildirimler olarak görünür. Yapı listesi yapabileceklerinizi sınırlar. Oyuncular ancak belirli bir seviyeye ulaştığında daha büyük yapılar ve yeni tür makineler inşa edebilirler. Birçok yerden siparişler size geliyor; Krallıktan gelen hammaddelere ihtiyacın var. Ve gelirinizi artırmak için birçok fırsatınız var!

OYUNCULAR BİRÇOK ÖZEL MODA KATILIYOR

Raft Survival Multiplayer’ın yönetimi altında iki ana mod bulunuyor. Önce kendinizi ve arkadaşlarınızı içeren basit oyun modunda elinizi deneyin. Küçük bir ekip, yalnız olduğunuzdan daha üretken olacaktır. Ayrıca grup çalışması yapmak, liderlik tablosunda sağlam başarılar kazanmanıza da yardımcı olacaktır. Ayrıca oyuncular, merkezi adadaki yoğun hayatı keşfetmek için çok oyunculu moda katılabilirler. Adanızı geliştirmek için daha fazla arkadaşla tanışabilir ve daha fazla deneyim kazanabilirsiniz.

İlgini Çekebilir  MORTAL KOMBAT Mobile v3.7.1 MOD MENÜ APK — YÜKSEK HASAR HİLELİ

Raft Survival Multiplayer, inanılmaz gerçekçi bir ıssız adada hayatta kalma deneyimi sunuyor. Oyuncular denizde veya birçok adada topladıkları en basit eşyalarla yolculuklarına başlarlar. Garantili sayıda ahşap çıta ve vida, herhangi bir binanın inşa edilmesini kolaylaştırır. Sadece bununla kalmayalım, ülkeyi genişletmeye ve siparişler için mal üretmeye devam edelim. B. Rakip tarafından malzeme eksikliği veya büyük çaplı saldırılar gibi bazı zorluklar var. Yeni ada hayatının tadını çıkarmak için saatlerin var!

Özellikler :

* Okyanus keşfi, adada hayatta kalma ve diğer birçok maceralı aktivite yolculuğu geliştirin. Oyuncular, bu aşırı hayatta kalma oyununda kendi hikayelerini keşfetmek için modu özgürce seçerler.
* Önünüzdeki yolculuk için sabit tekneler kurmaya ve oluşturmaya başlayın. Yaşadığınız adanın çeşitli kaynaklarını inşa etmek ve keyfini çıkarmak için gerekli öğeleri toplayın.
* Bir mimarın işini yap, çeşitli komple inşaatlar yap ve imparatorluğun için mal üretmeye başla. Farklı gelen gönderiler gerekli mallarla yüklenmelidir.
* Araziyi geliştirin ve binalarınızı birçok farklı güçten gelen tehlikelerden koruyun. Sistem, üssünüzü tamir etmenizi kolaylaştırmak için kayıpların sayısını hesaplar.
* Farklı modlarda bir oyuncu olarak oyuna dalın, arkadaşlarınızla deneyim modunun özelliğini keşfedin, birçok kişiyle oynamanın keyfini çıkarın ve diğer yeni modları deneyimleyin.

Raft Survival Multiplayer Nasıl İndirilir ve Kurulur?

İlk önce indir düğmesine tıklayın, APK dosyası otomatik olarak indirilecektir.
İndirilen APK dosyasını telefonunuzun İndirilenler klasöründe bulun ve yüklemek için açın.
Mobil ayarlarınıza gidin, Güvenlik’i ve ardından Bilinmeyen Kaynaklar’ı tıklayın.

Raft Survival Multiplayer v10.1.8 MOD’u indirin (Ödül almak için ücretsiz reklamlar) APK Ücretsiz

Orijinal versiyon

sal-hayatta kalma-çok oyunculu-v10.1.8.apk

MOD

sal-hayatta kalma-çok oyunculu-v10.0.4-mod.apk

MOD

sal-hayatta kalma-çok oyunculu-v10.1.7.apk

Orijinal versiyon

sal-hayatta kalma-çok oyunculu-v10.1.1.apk

MOD

sal-hayatta kalma-çok oyunculu-v10.0.4-mod.apk

Orijinal versiyon

sal-hayatta kalma-çok oyunculu-v10.1.0.apk

MOD

sal-hayatta kalma-çok oyunculu-v10.0.4-mod.apk

Orijinal versiyon

sal-hayatta kalma-çok oyunculu-v10.0.5.apk

MOD

sal-hayatta kalma-çok oyunculu-v9-1-5-mod.apk

Orijinal versiyon

sal-hayatta kalma-çok oyunculu-v10.0.4.apk

MOD

sal-hayatta kalma-çok oyunculu-v9-1-5-mod.apk

MOD

sal-hayatta kalma-çok oyunculu-v9-1-5-mod.apk

MOD

sal-hayatta kalma-çok oyunculu-v9-1-5-mod.apk

MOD

sal-hayatta kalma-çok oyunculu-v9-1-5-mod.apk

MOD

raid-gölge-efsaneleri-v5.60.1.apk

MOD

sal-hayatta kalma-çok oyunculu-v9.1.0-mod.apk