RAID Shadow Legends v6.51.1 MOD (Mod menüsü) APK

Açıklamalar :

MMORPG’den bahsetmişken, şüphesiz hepimiz Blizzard tarafından geliştirilen ünlü video oyunu World of Warcraft’ı biliyoruz. İlk olarak 15 yıl önce 2004 yılında piyasaya sürülen World of Warcraft, MMORPG türüne ilham veren ve yeni bir çağ açan video oyunuydu. World of Warcraft dışında, Sword Art Online serisi, Blade and Soul, Final Fantasy XIV, gibi birçok farklı platformda aynı türden bazı ünlü video oyunlarını kesinlikle birçok kişi biliyordur… Ünlü MMORPG türünü de taşıyan bir video oyunu ve akıllı telefonlarda tamamen ücretsiz olana RAID: Shadow Legends denir.

En İyi Taktik RPG

RAID: Shadow Legends, taktiksel bir rol yapma oyunudur. MMORPG türüne rağmen, oyun, çoğu MMORPG’nin aksine, çoğu MMORPG’nin aksine, yalnızca bir kontrol edilebilir karakterle gerçek zamanlı savaş mekaniği kullandığından, çok sayıda üyeden oluşan sıra tabanlı bir savaş mekaniği ile klasik RPG türüne çok benzer. Oyunun iyi yanlarından biri, Banner Lords, Barbarians, Dark Elfler, Demon Spawn, High Elfler, Knight Revenants, Lizardmen, Ogryn Tribes, Orcs, Skinwalkers, The Sacred dahil 13 farklı gruptan yüzlerce kahramanın bulunduğu devasa karakter sistemidir. Düzen, Undead Hordes ve cüceler. Her hizip, farklı karakterlere ve farklı dövüş stillerine sahip kendi hikayesine sahiptir. Bunun gibi çok sayıda karakterle, kadronuza almak için herhangi birini seçmekte özgürsünüz. Onları gacha satın alarak işe alabilirsiniz, her gacha rastgele size bir karakter alır. Bu gacha’yı satın almak için hikaye görevleriyle para kazanabilirsiniz.

OYUN YOLU

Konudan kısaca bahsetmek gerekirse oyunun aksiyonu Teleria adlı bir dünyada geçmektedir. Bu dünya büyük tehlikede, bu yüzden dünyayı kurtarmak için ekibiniz için en cesur ve en güçlü savaşçıları almalısınız. Karakterlerin gücü 5 farklı seviyeye ayrılmıştır. Ortak – En düşük seviye, ucuz veya ücretsiz bir gacha satın alırsanız, o seviyedeki karakter alma oranı çok yüksek olmalıdır. Yaygın olmayan – Bu seviyedeki karakterler sıradan olanlardan daha güçlüdür. Nadir – Bu seviyedeki karakterler, iyi istatistikleri nedeniyle genellikle yeni başlayanlar tarafından kullanılır, ancak daha sonra yüksek seviyelerde zayıflarlar. Epic – Bu üst düzey bir seviyedir, bu seviyedeki karakterlerin yüksek istatistikleri vardır ancak yine de en yüksek seviyede değildir. Efsanevi – Adından da anlaşılacağı gibi, bu seviyedeki karakterler çok yüksek istatistiklere sahiptir ve yeteneklerinin birçok faydalı etkisi vardır.

BÜYÜK PVE KAMPANYA HARİTASI

Oyundaki dövüş mekaniğine gelince, klasik bir sıra tabanlı dövüş mekaniği. Yapmanız gereken karakterin becerilerini seçmek ve ardından saldırmak istediğiniz düşmanı seçmek. Dünyayı kurtarma yolculuğunda insanlardan, uzaylı ırklardan, canavarlardan… büyük canavarlara ve güçlü ejderhalara kadar birçok farklı türde düşmanla karşılaşacaksınız… Gruplar halinde saldıran düşmanlarla karşılaşabilirsiniz, bu nedenle bir veya birden fazla hedefe saldırabilen iki karakter gereklidir. Müttefikler için iyileştirme, hasar artırma, savunma vb. gibi birçok yararlı etkiyi geliştirebilecek karakterler de vardır. Ayrıca kadro için böyle en az bir karakter almayı düşünmelisiniz. Boss dövüşleri, oyuncuların karşılaşacağı en zorlu mücadele olacak. Ekibinizin çok zayıf olduğunu düşünüyorsanız, karakterleri yükseltmeyi deneyin. Oyun, seviye atlama, silah yükseltmeleri, karakterlerin yeni beceriler öğrenmesini sağlama gibi birçok farklı yükseltme mekaniğini destekler.

İlgini Çekebilir  CarX Drift Racing 2 v1.20.2 MOD APK — SINIRSIZ PARA & ALTIN HİLELİ

VİSKERAL 3D RESİM

Oyun, bir mobil oyun için hata yapması gerçekten zor olan birinci sınıf 3D grafiklere sahiptir. Geliştirici, özellikle karakterlerin yüzlerinde görülebilen detaylarla, karakterleri titizlikle tasarlarken harika bir iş çıkarmış. Hepsinin benzersiz bir yüzü olduğu için her karakterin kim olduğunu kolayca görebilirsiniz. Dövüşün görsel etkileri de oyuncular üzerinde çok fazla izlenim bırakıyor. Oyundaki tüm zindanlar, arka plana canlılık katmak için ana arsa detaylarından küçük detaylara kadar iyi tasarlanmış. Bu detaylar, etkileyici müzik ve sesin yanı sıra özellikle her bir karakter için oyunculuk yapan ses, oyunu her zamankinden daha canlı hale getirdi. Sonuç: MMORPG türünün hayranıysanız RAID: Shadow Legends’ı denemelisiniz. Size iyi ve unutulmaz bir deneyim yaşatacak güzel grafikleriyle birlikte oyunun hikayesine ve oynanışına hızla çekileceksiniz.

Özellikler :

* Tüm gacha RPG’leri eşit yaratılmamıştır. Daha az öğütme ve daha fazla keşif için otomatik oynatma seviyeleri.
* Muazzam, tamamen seslendirilmiş bir peri masalı kampanyası 12 çarpıcı yerde ortaya çıkıyor. Ejderhalar, orklar ve ölümsüz şövalyeler karşılaşabileceğiniz yaratıklardan sadece birkaçı.
* Şampiyonlarınızın misyonunu belirleyin ve onları güçlü kalıntılarla donatın. Ölümcül özel yetenekleri, AOE saldırılarını ve iyileştirme yeteneklerini açığa çıkarmak için onları seviyelendirin.
* Hikaye kampanyası, çok oyunculu arena savaşı ve zindan koşuları, kendi kişisel kalenizi yükseltmenizi gerektirir.
* Bu güzel 3D dövüşçüler, zırh ihlalleri dışında tamamen render edilmiştir. Yüzlerce beceri ve saldırı animasyonuyla dolu bir fantezi diyarı, dostunuzu veya düşmanınızı bekliyor.
* Özel ekipman elde etmek ve arena aşamalarında ilerlemek için diğer oyuncularla savaşın. Sadece bir takım elenir.
* Magma Ejderhası, Ateş Şövalyesi, Ebedi Ejderha veya Buz Golemi ile savaşmaya cesaretin var mı? Patronlar harika bir hazine, DP ve bonus kaynağıdır. Daha güçlü bir teçhizat elde etmek için onlara tekrar vurmak tipik bir RPG hareketidir.
* 650 gruptan Gacha 14+ savaşçı. Dengeli büyücüler, şövalyeler, elfler ve daha fazla ekip oluşturun. O zaman onları sizi desteklemeye ikna edin!

RAID Shadow Legends MOD Özellikleri:

1. Mod menüsü
2. Savaş Hızı Çarpanı
– x1 – x15 savaş hızı çarpanı. x2 hızı elde etmek için oyunda x30 hızında kullanın.

RAID Shadow Legends Nasıl İndirilir ve Kurulur?

İlk önce indir düğmesine tıklayın, APK dosyası otomatik olarak indirilecektir.
İndirilen APK dosyasını telefonunuzun İndirilenler klasöründe bulun ve yüklemek için açın.
Mobil ayarlarınıza gidin, Güvenlik’i ve ardından Bilinmeyen Kaynaklar’ı tıklayın.

İndir RAID Shadow Legends v6.51.1 MOD (Mod menüsü) APK Ücretsiz

MOD

raid-shadow-legends-v6.51.1-mod.apk

MOD

raid-shadow-legends-v6.50.1-mod.apk

Orijinal versiyon

raid-gölge-efsaneleri-v6.50.1.apk

MOD

raid-shadow-legends-v6.50.1-mod.apk

Orijinal versiyon

raid-gölge-efsaneleri-v6.30.0.apk

MOD

raid-shadow-legends-v6.22.1-mod.apk

Orijinal versiyon

raid-gölge-efsaneleri-v6.22.0.apk

MOD

raid-shadow-legends-v6.22.0-mod.apk

MOD

raid-shadow-legends-v6.20.0-mod.apk

Orijinal versiyon

raid-gölge-efsaneleri-v6.10.1.apk

MOD

raid-shadow-legends-v6.10.1-mod.apk

Orijinal versiyon

raid-gölge-efsaneleri-v6.10.0.apk

MOD

raid-shadow-legends-v6.00.5-mod.apk

Orijinal versiyon

raid-gölge-efsaneleri-v6.00.5.apk

MOD

raid-shadow-legends-v6.00.4-mod.apk

Orijinal versiyon

raid-gölge-efsaneleri-v6.00.4.apk

MOD

raid-shadow-legends-v6.00.4-mod.apk

Orijinal versiyon

raid-gölge-efsaneleri-v5.80.0.apk

MOD

raid-shadow-legends-v5.70.2-mod.apk

Orijinal versiyon

raid-gölge-efsaneleri-v5.70.2.apk

MOD

raid-shadow-legends-v5.70.2-mod.apk