Rally Fury Extreme Racing v1.111 MOD (Sınırsız Para) APK

Açıklama:
Ralli Fury Aşırı Yarış – En iyi ralli geleneklerinde yaratılan gerçekçi bir yarış projesi, yaratıcılar, her biri kendi niteliklerine ve kişiselleştirme olasılığına sahip geniş bir otomobil yelpazesi ve ayrıca iyileştirme için çok çeşitli modüller ekledi. Daha fazla gerçekçilik için oyun, iyi geliştirilmiş bir fiziksel model, hava koşullarında ve günün saatinde bir değişiklik kullanır ve mükemmel grafikler yalnızca resmi tamamlar. Ayrı ayrı, rakiplerin tam AI’sından bahsetmeye değer, bu nedenle ilk olanlar hedefe ulaşmak için çok çalışmak zorunda kalacak.

HEYECAN VERİCİ YARIŞ DENEYİMİ
Oyuncular harika yarış oyunları deneyimleyecek ve farklı gereksinimlere sahip birçok yarışta arabalarını sürmek için onlardan birçok beceriye ihtiyaç duyacaklar. Oyundaki grafikler etkileyici ve her oyuncu zevk alacak ve oyunun seviyelerine girme dürtüsünü hissedecek. Oyuncuların gözlerini oyundan ayırmalarını zorlaştıracak birçok faktör olacak. Eğitim ekranından oyunu nasıl kontrol etmek istediğinizi seçebilirsiniz.

Eğitim, oyuncuların azar azar hızlıca kavrayacağı basit olacak. Oyuncuların karar verebileceği birçok kontrol yöntemi vardır. Kontrol düğmeleri ne kadar çok bölünürse, oyuncunun arabayı kontrol etmesinin o kadar kolay olduğu görülebilir. Örneğin soldan sağa iki yön tuşu ile arabayı kontrol edebilirsiniz ve sağ tarafta arabanın gaz pedalları bulunur. Dikkat edilmesi gereken bir kontrol düğmesi el frenleridir.

BİRÇOK HEYECANLI YARIŞI TAMAMLAYIN
Rally Fury’de oyuncular, tamamen oyuncunun becerisine odaklanan bir oyun deneyimi yaşayacaklar; Başka bir deyişle, her seviyeye meydan okumak için uygun bir kontrol yöntemi seçersiniz. Oyuncular farklı araziler bulacaklar ve onları izlemek ve iyi bir dönüş yapmak şüphesiz doğaldır. Oyun burada da sizi destekliyor; Dikkatinizi gerektiren bir yere geldiğinizde oyun sizden hazırlanmanızı isteyecektir.

Yapmanız gereken en önemli şeylerden biri her seviyede drift yapmak. Drift’in çeşitli işlevleri vardır ve belirli virajlarda mutlak hassasiyetle geçmenize çok yardımcı olacaktır. Ayrıca, oyuncunun her seviye için önceden belirlenmiş zorlukları tamamlama becerilerini de gösterir. Aynı zamanda bu oyun nitro faktörünü de desteklediği için bazı durumlarda hızı artırabilirsiniz.

Nitro’yu anlamak artık çok zor değil ve özellikle yarış türünü sevenler için. Her halükarda bu oyunda hızı artırmak için belirli bir enerji miktarına ulaşmanız ve ekranın sol tarafında bulunan boost butonundan izleyebilmeniz gerekiyor. Onu doldurmanın iki yolu var, o enerjiyi artırmak için Drift. Ayrıca, yarış sırasında bazı yeşil alanlar olacak ve bunları doğru bir şekilde geçerseniz hemen bir takviye eklenecektir.

OYUNCULAR İÇİN UYGUN BİRÇOK OYUN MODU
Oyuncular, tek oyunculu ve çok oyunculu dahil olmak üzere Rally Fury’nin birçok heyecan verici oyun modunu deneyimleyerek zaman geçirecekler. Çok oyunculu modda diğer oyunculara meydan okuyabilir ve nefes kesici pozisyonlar elde etmek için seviyeleri tamamlamaya çalışabilirsiniz. Ayrıca zaten çok oyunculu bir mod ise arkadaşlarınızla oynamayı düşüneceksiniz. Bu yüzden lütfen eğlenceli oyun içi deneyimler için arkadaşlarınızı onlara katılmaya davet edin.

Çok oyunculu maçların yanı sıra, tek oyunculu oyuncular için birçok zorluğun olduğu, oyuncuların birçok yarışın üstesinden gelmek zorunda olduğu kesinlikle harika başka bir mod daha var. Rally Fury’de her seviyenin amacı sadece diğer rakiplere karşı kazanmak değil, bazen oyuncuların belirli bir süre içinde bitirmelerini gerektiriyor ve yarış sırasında da belirli görevleri tamamlamaları gerekiyor.

BİRÇOK ETKİLEYİCİ ARABA SATIN AL
Rally Fury’de oyuncular birçok araba kullanıyor, ancak herkes onları satın almak için sahip olduğu parayı kullanmak zorunda. Oyuncuların seviyeyi en iyi şekilde tamamlaması ve çeşitli oyun içi ödüller alması uzun bir süreçtir. Bu nedenle, aşağıdakiler gibi birçok şeyi yapabildiğinizde bu parayı akıllıca harcarsınız: B. arabaya yeni bir görünüm kazandırmak, performansı artırmak ve hatta bir araba koleksiyonuna sahip olmak.

İlgini Çekebilir  PhotoRoom v3.9.0 PRO MOD APK — ARKA PLAN SİLİCİ / TÜM KİLİTLER AÇIK

Her arabanın kendine özgü istatistikleri vardır ve bunlara dikkat etmeniz gerekir. Yeni bir araba almak için yeterli paranız yoksa ancak birçok seviyede rekabet etmeniz gerekiyorsa, mevcut arabanızı yükseltmeyi düşünmelisiniz. Tabii ki, araç istatistiklerini eşit şekilde iyileştirmeyeceksiniz, sadece araç hızı istatistiklerine odaklanın. Ayrıca bu oyun Android TV’yi ve en sık kullanılan gamepad’leri de destekler.

Görünümü değiştirin. Üçüncü şahıs bakış açısıyla sürmeyi tercih ediyorsanız, bunu yapabilirsiniz. Ön camdan bakmayı tercih ederseniz, bu seçeneği de seçebilirsiniz – hepsi ne yapmak istediğinize bağlıdır. Oyun stilinize göre seçebileceğiniz birden fazla görünüm vardır. Hatta tercihlerinize göre manuel ve otomatik arasında geçiş yapabilirsiniz.

Güçlendiriciyi kullanın. Düzlükteyken veya (yeterli kontrole sahipseniz) birini köşeden geçirmek istediğinizde, güçlendiricilerinizi kullanın. Bu, rakiplerinizin önüne geçmenizi gerçekten kolaylaştıracak. Sınırlı sayıda güçlendiriciniz olduğu için dikkatli olun.

Arabanızı güncel tutun. Arabanızın verimliliğini en üst düzeye çıkarmak için, her zaman rekabete ayak uydurduğunuzdan emin olmak için yükseltmeye devam edin. Bu özellikle, rakiplerinizin becerilerine bağlı olarak çok daha fazla zorlanacağınız çevrimiçi yarışlarda geçerlidir. Yarış dünyasına hükmetmeye devam edebilmek için karınızı arabalarınızı yükseltmeye yeniden yatırdığınızdan emin olun.

Android için Ralli Rage
sürüklenmeyi öğren. Bir diğer önemli nokta ise drift. Köşeleri hızlı bir şekilde geçmek için sürüklenmeyi kullanabilir veya eğlenceli olduğu ve havalı göründüğü için yapabilirsiniz. Her neyse, drift yapmayı öğrenmek size ciddi bir güvenilirlik kazandıracak ve pistte hareket etme hızınızı artırabilir. Yine de dikkatli olun, çünkü yanlış bir drift aracınızın dönmesine neden olabilir veya driftte biraz fazla takılıp sonuç olarak hız kaybedebilirsiniz. Pratik yaparak ustalaşın ve sonra yapın.

Özellikler:
* KURSLAR: Altı benzersiz ortamda 100’den fazla gündüz ve gece yarış etkinliği: Test Pisti, Yeşil Alanlar, Yarış Pisti, Alp Dağı, Çöl Kanyonu, Tropik Plaj.
* ARABALAR: Her biri farklı özellik ve A, B ve S Sınıfı modellerine sahip 7 yüksek performanslı ralli arabası arasından seçim yapın.
* ÖZELLEŞTİRMELER: Seçtiğiniz boya, jant rengi, güçlendirici alev ve gövde altı ışığı ile arabanızı özelleştirin. Çıkartmalar uygulayın ve plakalarınızı kişiselleştirin.
* RALLİ ARACINIZI YÜKSELTİN: Motorunuzu, hızlanmanızı, yol tutuşunuzu, nitro güçlendirmenizi ve lastiklerinizi yükselterek hızı ve performansı artırın.
* DRIFT: Daha hızlı olmak için veya sadece eğlence için köşelerde sürüklenin. Drift yaparken ekstra Nitro Boost kazanın!
* NITRO BOOST: Nitro güçlendirmenizi yenin ve aşırı hızlara ulaşın. Rakiplerinizi tozunuzda bırakın!
* GERÇEKÇİ FİZİK: Asfalt, toprak, kum ve kar üzerinde gerçekçi yarış fiziği. Ne kadar uzağa sürüklenebilirsin? Sıçrayışların üzerinden ne kadar hava alıyorsunuz? Sadece kontrolü kaybetme ve çarpma!
* KONTROLLER VE AYARLAR: Kontrolleri eğin veya dokunun. Manuel veya otomatik hızlanma. Dilerseniz Fren Yardımı ekleyin. Kontrollerinizin düzenini ve hassasiyetini, kontrollerinizin ve HUD ekranınızın opaklığını ayarlayın. İstediğiniz kamera görünümünü seçin.
* GAMEPAD DESTEĞİ: En popüler gamepad denetleyicileri için destek.
* ANDROID TV DESTEĞİ: Nihai deneyim için büyük ekranda oynayın!
* BULUT TASARRUFU: İlerlemenizi kaydedin ve başka bir cihaza indirin.

MOD

ralli-öfke-v1.111-mod.apk

MOD

ralli-öfke-v1.106-mod.apk

MOD

ralli-öfke-v1.102-mod.apk