RCC Gerçek Araba Kazası v1.4.0 MOD (Sınırsız Para + seviye 100) APK

Açıklama:
RCC Gerçek Araba Kazası – Çarpışma gerçekçiliği açısından harika grafikler ve en inanılmazlarından bazıları. Kullanıcı, ana özelliği arabanın imhası olan birkaç oyun modu bekliyor. Arabayı bir duvara veya engele gönderirseniz, oyuncular inanılmaz çarpışmayı ve araba üzerindeki sonuçlarını görebilirler. Görevleri gerçekleştirmek için oyuncunun farklı araç sınıflarına erişimi vardır, buradaki tüm araçlar yeni parçalar takılarak yükseltilebilir.

Yıkıcı VE GERÇEKÇİ BİR SİMÜLATÖR
RCC, yıkıcı faktörü vurgulayan ve her zaman oyuncuları bu oyunda her şeyi yok etmelerine izin vererek eğlendirmek isteyen bir oynanışa sahip. Etkileyici olan şey, oyuncuların

Farklı bakış açıları ve oyuncuların zevk alması için yüzlerce farklı türle onları yıkıcı makinelere götürün. Her aracın görünümünden direncine kadar kendine has özellikleri vardır, bu nedenle fiyatları değişecek ve oyuncular onları yok etme konusunda daha tatmin edici bir deneyime sahip olacaklar. Oyun otantik ve şaşırtıcı ve hatta oyuncunun deneyimini geliştirmek için birçok yeni unsur içeriyor. Aynı zamanda hem otantik hem de yıkıcı etkileşimli ortamlara sahiptir ve oyuncuların çevreyle her zamankinden daha canlı bir şekilde etkileşime girmesine olanak tanır. Oyun, oyunculara pahalı arabaları yok etme konusunda ellerinden gelenin en iyisini hissettirmek için birçok yeni faktör sunacak.

YÜZLERCE ÖĞÜCÜ
RCC, oyuncuların tüm farklı araçlarla deneyimlemesi için farklı türde haritalara sahiptir ve her harita, oyuncuların test etmesi için bir dizi devasa yıkım makinesine sahip olacaktır. Tabii ki, her makinenin yıkıcı etkisi benzersiz ve yenidir, oyunculara araçları makinelerin kenarına her dokunduğunda en iyi hissi vaat eder. Oyuncular sivri uçlara çarpabilir, uçurumlardan düşebilir, preslerin altında yürüyebilir ve en pahalı arabaları ezebilir. Oyun, arabaları yok etmenin tonlarca farklı yolunu keşfedebilecekleri için oyuncuların oyundan daha rahat bir şekilde zevk almalarını sağlayacak yıkıcı bir makine yükseltme sistemine sahip olacak.

GERÇEKÇİ SÜRÜŞ MEKANİZMASI
RCC, yalnızca oyunculara en iyi araba yok etme hissini vermeye odaklansa da, oyuncuların eğlenmesi için hala gerçekçi ve canlı bir sürüş mekanizmasına sahiptir. RCC, engelli parkur sürüş simülasyon oyunu olarak da bilinir. Oyuncular, neredeyse tüm modern arabaları birinci şahıs bakış açısıyla kullanabilirler. Sürüş mekanizması basit ama karmaşıktır ve oyuncunun onu kolayca sürmek için birçok araç işlevini birleşik bir şekilde koordine etmesi gerekir. Her arabanın kendi direksiyon mekanizması olacak ve oyuncular yok edildikçe daha iyi bir görüş için kamera açısını değiştirebilecekler. Oyunun oynanışı sonsuzdur ve oyuncular ağır bir şekilde tahrip olmuş araç sahnesinin tadını çıkarmak için tonlarca farklı yola sahip olacaklar.

İlgini Çekebilir  Modern Warships Sea Battle Online v0.48.1.1895400 MOD APK — MOD MENU HİLELİ

MUHTEŞEM YIKAMA ETKİLERİ
Bu oyundaki hemen hemen tüm araçlar, her tür makine üzerindeki yıkıcı etkileri de dahil olmak üzere titizlikle ve hassas bir şekilde tasarlanmıştır. Oyun grafikleri mükemmel şekilde optimize edilmiştir, bu nedenle oyun çoğu Android cihazında rahatça çalışır. Her araba yok edildiğinde ayrı bir etkiye sahiptir, bu da oyun grafiklerini çok beğenilmesini sağlar, çünkü her aracın en küçük detayları oyunu daha eğlenceli hale getirmek için yeterlidir. Şiddetli oyun oynamanın ve birinci sınıf grafiklerin yanı sıra oyun, bir araba her yok edildiğinde oyuncunun duyularını yoğun bir şekilde harekete geçirecek.

MEVCUT HER ARABA DENEYİN
RCC, oyuncuların eğlenmesi için tonlarca farklı aracı güncelleyecek ve hatta onları gerçek değerleriyle birlikte birçok türe ayıracak. Roll Royce veya Ferrari gibi pahalı lüks arabalar olsun, oyuncular neredeyse istedikleri arabayı kullanabilirler. Tüm ünlü otomobil üreticileri bu oyunda temsil edilecek ve oyunculara onları kötü bir şekilde yok ederek en iyi hissi verecek. Oyuncular vandalizm yoluyla yeni araçların kilidini açabilir, yani daha fazla vandalizm, oyun devam eden çalışmalar için yeni araçları daha fazla ödüllendirir.

RCC – Real Car Crash, oyuncuların herhangi bir aracı özgürce yok edebileceği son teknoloji 3D grafikler ve gerçekçi bir ortam kullanır. Kontrol mekanizması da en küçük ayrıntısına kadar özgündür ve en iyi araba hasar deneyimini sunar. En pahalı arabaları sevdiğiniz şekilde yok etmeye çalışmak isterseniz, bu oyun sizi her zamankinden daha iyi hissettirecek.

Özellikler:
* Farklı sınıflardan çok sayıda araba
* Mobil cihazlar için gerçek vücut hasarı grafikleri
* çeşitli görev ve imha modları
* gerçekçi kontroller ve sesler
* Arabaları şişirin ve sürüş özelliklerini iyileştirin
* Sürekli güncellemeler

MOD

rcc-v1.5.4-mod.apk

MOD

rcc-v1-4-0-mod.apk

MOD

rcc-gerçek-araba-kazası-v1.3.4-mod.apk

MOD

rcc-gerçek-araba-kazası-v1.3.2-mod.apk

MOD

rcc-gerçek-araba-kazası-v1.3.1-mod.apk

MOD

rcc-gerçek-araba-kazası-v1-2-8-mod.apk