Real Rally Drift & Rally Race v0.9.8 MOD (Kilitsiz) APK

Açıklamalar :

Bir yarış tutkunuysanız ve gerçek yarış deneyimi yaşamak istiyorsanız Real Rally: Drift & Rally Race’e göz atın. Bu, oyuncuları çekmek için birçok canlı gerçekçi yarış ekranına sahip bir oyundur. Size tüm farklı yüzeylerde farklı ırklar sunar ve size yeni deneyimler sunar.

GERÇEKÇİ GRAFİKLER

Oyun grafikleri, oyunun gerektirdiği oynanışı yansıtmasa da, bu her oyun için her zaman önemli bir faktördür. Çünkü oyunculara gerçekten harika deneyimler yaşatıyorlar ve oyun için belirli bir çekicilik yaratıyorlar. Bu yarış oyunu için yarış, oyunculara gerekli otantik deneyimleri vermesi gereken bir tema ve oyun bunu iyi yapıyor. Oyun gerçekten de oyunculara en ince ayrıntısına kadar son derece gerçekçi birinci sınıf grafikler sunmayı başarıyor. Oyuncunun deneyimini bir sonraki seviyeye taşıyor ve oyuncuları gerçek bir yarış dünyasına çekiyor. Birazdan bahsedilecek olan son derece çekici oynanışın yanı sıra, mükemmel şekilde tamamlanmış grafikler, bu oyunun mükemmelliğinin anahtarıdır. Oyun grafiklerinden sonra, bu oyunun kutudan çıkar çıkmaz sunduğu benzersiz oynanış hakkında bilgi edinelim.

YARIŞ ARABA KONTROL SİSTEMİ

Bir oyunun kontrollerinin gerçekten eksiksiz olup olmadığına karar vermek kolay değil. Ancak oyun için bu son derece kolay çünkü gerçekten oyuna büyük ilham veren bir araba kontrol sistemi getiriyor. Gerçek araç kontrolleriyle güçlü bir şekilde bağlantılı son derece gerçekçi öğeler sunar. Bu kontrol sistemi, pratikte araba kullanmayı öğrenmenize yardımcı olacak tüm unsurlarla donatılmamış olsa da, oyuncuların eğlence amaçlı temel işlevleri öğrenmelerine ve araba sürmeyi ve özellikle yarışmayı öğrenmelerine tam olarak yardımcı olabilir. Ve çeşitli özelleştirilebilir görüntüleme açılarıyla oyun, oyuncuların deneyimlerini geliştirmeleri için son derece kişiselleştirilmiş ayarlamalar sunuyor.

ÇEŞİTLİ YARIŞ PİSTLERİ

Oyuncuların katılmasını ve deneyimlemesini bekleyen destansı bir yarış pisti gözlerinizin önüne getirildi. Oyun sadece sabit bir parkur türü sunmakla kalmıyor, aynı zamanda oyunculara en iyi turnuvaların atmosferini yayan asfalt yollardan biraz çılgınlıkla olağanüstü bir deneyim sunan engebeli toprak yollara kadar birçok farklı türde yarış sunuyor. . Bu yarış pistleri, oyun boyunca sürekli olarak değişerek, kullanıcılar için karşı konulamaz bir cazibe yaratan sürekli güncellenen bir deneyim sunar. Hangi şeritten geçerseniz geçin, oyuncu becerisi de şampiyon olmak için çok önemlidir. Ancak pist arazisini ayarlamak ve anlamak, oyuncuların becerilerini geliştirmek için kesinlikle ihtiyaç duydukları önemli bir faktördür.

İlgini Çekebilir  HD Film Cehennemi REKLAMSIZ APK

BÜYÜK ARAÇ MAĞAZASI

Yarış pistleri ve turnuvalar var. Şimdi sıra, pistte aşırı hızlarda yarışabilen güçlü motorlara sahip arabaların zamanı. Bunlar, herkesin dikkatini çeken lüks yarış arabaları veya her türlü araziye meydan okuyan tozlu arabalar olarak tanımlanabilir. Bu arabalar aynı zamanda oyuncuların araziden bağımsız olarak oyun tarzlarına göre hesaplayabilecekleri ve seçebilecekleri benzersiz niteliklere sahiptir. Tüm en iyi yarışları fethetmek için geniş bir envanterden tarzınızı ve oyun tarzınızı yansıtan uygun bir araba seçin.

TURNUVALAR VE ZORLUKLAR

Oyun, oyuncunun bu zorlukları tamamlamak için arabasıyla kullanabileceği farklı zorluklar etrafında dönüyor. Ancak gerçekte olduğu gibi, turnuvaların her zaman karşı konulamaz bir cazibesi vardır ve oyunlar da bir istisna değildir. Bu turnuvalar son derece çeşitlidir ve oyuncunun deneyimini çeşitlendirmek için sürekli yenilenir. Ayrıca oyuncunun başarılarına bağlı olarak büyük ödüller de getirirler. Oradan, oyununuz sırasında gerekli kaynakları yanınızda getirin.

Özellikler :

* Mükemmel araba sistemi birçok lüks arabayı ve farklı modeli destekler, böylece en sevdiğiniz arabayı özgürce seçebilirsiniz.
* Oyuncuların savaşa güvenle katılmasına yardımcı olmak için kendi aracınızı yaratın ve atınızı en iyilerle donatın.
* Oyun direksiyon perspektifinden yapıldığında oyunculara gerçekçi bir deneyim yaşatın ve oyunun gerçek sıcaklığını hissedin.
* Oyun, size en eğlenceli anları yaşatmak için arkadaşlarınızla oynama deneyimi yaşatacak birçok araziye ve harika yarış pistlerine sahiptir.
* İnternet bağlantısı olmadan bile sürmesi kolay, istediğiniz zaman, istediğiniz yerde, istediğiniz yerde çevrimdışı oynayabilirsiniz.

İndir Gerçek Ralli Drift ve Ralli Yarışı v0.9.3 MOD (Kilitsiz) APK Ücretsiz

MOD

Gerçek ralli-v0.9.8-mod.apk

MOD

Gerçek ralli-v0-9-3-mod.apk

Real Rally Drift & Rally Race Nasıl İndirilir ve Kurulur?

İlk önce indir düğmesine tıklayın, APK dosyası otomatik olarak indirilecektir.
İndirilen APK dosyasını telefonunuzun İndirilenler klasöründe bulun ve yüklemek için açın.
Mobil ayarlarınıza gidin, Güvenlik’i ve ardından Bilinmeyen Kaynaklar’ı tıklayın.

Şimdi uygulamayı açın ve keyfini çıkarın.