RollerCoaster Tycoon Touch v3.30.10 MOD (Sınırsız Para) APK + DATA

Açıklamalar :

RollerCoaster Tycoon Touch (Sınırsız Para) – ilgi çekici yerlere sahip bir tema parkı inşa etmeniz gereken bir dizi ekonomik ve inşaat simülatörünün devamı. Görevleriniz sadece inşaatın kendisini değil, aynı zamanda şirketin tüm yönetimini de içerecektir. Buna karşılık, RollerCoaster Tycoon Touch mod apk’sında, oyunda farklı yönlerde toplamda 240’tan fazla nesne bulunduğundan, yapım dikkatli bir planlama gerektirir. Ek olarak, parkın prestijini, katılımını ve diğer yönlerini izlemek gerekir.

TEMA PARKININ TEMELLERİNİ BAŞLAYIN

Oyuncular RollerCoaster’a ilk geldiklerinde, bir tema parkı işletmesi kurmak için en temel ve önemli temelleri atmalıdırlar. Zamanla, her birimi yükseltebilirler ve tema parklarının çeşitliliğine ve daha fazlasına önemli ölçüde katkıda bulunan birçok yeni işlevsel çalışma ile sürekli olarak genişleyebilirler. Ek olarak, oyuncunun tema parkı platformu mükemmelleşmeye devam edecek ve dünyadaki en yenilikçi ve hayranlık uyandıran tema parkı krallıklarını yaratmalarına izin verecek.

MUHTEŞEM BİNA GELİŞTİRME

Oyuncunun her lotta oluşturduğu fonksiyonel yapıların her birinin kendine has değerleri vardır ve benzersiz bir katkı oranına sahip olacaktır. Ayrıca, oyuncular tema parkı için geliri en üst düzeye çıkarmak için yeni bina türleri inşa etmeyi veya bunları yükseltmeyi seçebilirler. Görünüm tasarımları önemli ölçüde değişip daha heyecan verici ve eğlenceli bir atmosfer getirdiğinden, gelişimleri derin ve canlıdır. Ayrıca zaman içinde oyuncunun parkına sürekli olarak birçok bonus sunacaklar.

DEV ROLLER COASTER’I İNŞA ET

Herkesin sevdiği en iyi şey, tema parkının etrafına inşa edilmiş roller coaster’lardır. RollerCoaster, oyuncuların gerçek hayatta hiç görmedikleri en büyük, en yaratıcı, en uzun, en maceralı ve en eğlenceli roller coaster’ları inşa etmelerini sağlayacak özel bir sisteme sahip olacak. Tabii ki, bina değeri değişir, ancak oyuncular tema parkında birden fazla hız treni inşa edebildiğinden gelir potansiyeli neredeyse sınırsızdır.

ÇEŞİTLİ HEYECAN VERİCİ ETKİNLİKLER YARATIN

Etkinlikler ayrıca oyuncuların tema parkları için oluşturabilecekleri en seçkin ve benzersiz içerik olarak kabul edilir. Etkinliklerin içeriği zengin ve çeşitlidir, çoğu müşterileri eğlendirir, ancak olumlu veya olumsuz, oyuncu gelişimine bağlı olarak satışları önemli ölçüde artırır. Ayrıca oyuncular, bir şeylerin eksik olması durumunda kalitelerini artırmak için etkinliklerine doğrudan katılabilirler.

İlgini Çekebilir  Truckers of Europe 3 v0.33.4 MOD APK — SINIRSIZ PARA HİLELİ

BÜYÜK GÖREVLER YAPIN

Görevler, cömert olmaları ve hızlı yenileme sürelerine sahip olmaları nedeniyle RollerCoaster’daki oyuncular için ana gelir kaynağıdır. Görevlerin içeriği değişiklik gösterir, örneğin B. ayrı para birimlerini kullanmak için tema parkındaki her şeyi genişletmek veya yükseltmek. Görevler ayrıca oyuncuların uğraştığı ve her şeyi kusursuz ve sorunsuz bir şekilde tamamladığı günlük veya haftalık görevler gibi birçok kategoriye ayrılmıştır.

MUHTEŞEM BİR SU PARKI EKLEYİN

Yoğun bir tema parkına ek olarak, oyuncular atmosferi değiştirmek için kaotik bir su parkı inşa edebilirler. Neyse ki, ayrı bir alanda su parkının inşaatını yapacaklar ve roller coaster sistemi üzerinden atlayabilir ve yeni bir tasarım için birçok yeni olasılık açar. Oyun ayrıca, oynanışı ve tüm eğlencesini genişletmek için düzenli olarak özel su parkı içeriği ekleyecektir.

RollerCoaster Tycoon Touch’ın coaster inşa sisteminin yaratıcılığı ve derinliği oyunun merkezinde yer alıyor. Ayrıca bir tema parkına özgü birçok öğe veya eser içerir ve oyuncuların çeşitli içerikler ve daha fazlasıyla her yaş için bir eğlence, mutluluk ve samimiyet oyun alanı oluşturmasına olanak tanır.

Özellikler :

* Eğlenceli etkinlikler yıl boyunca gerçekleşir.
* Çocuklar için ıslak gezintiler ve vahşi kaydıraklar içeren bir su parkı inşa edin.
* Arkadaşınızın parkını ziyaret edin ve eşyalarınızı değiştirin.
* Zamana dayalı görevleri oynadığınızda ödüller kazanırsınız.
* Ziyaretçi sayısını artırmak ve daha fazla gelir elde etmek için parkınızı yükseltin.
* Döngüler, rulolar, döndürmeler, tirbuşonlar, dalışlar, dalışlar ve daha fazlasını dahil ederek bardak altlığı tasarımının sınırlarını zorlayın.
* Toplamak ve özelleştirmek için yüzlerce cazibe merkezi.

RollerCoaster Tycoon Touch MOD özellikleri:

Sınırsız para/bilet

MOD’u nasıl kullanırım?

Oyunun MOD (Unlimited Money) versiyonu başta da belirttiğimiz gibi bol miktarda paranın keyfinin emrine amadedir. Bu oyunda 2 para birimi vardır: altın ve biletler.

Altın para almak için altın tutarınızın yanındaki + işaretine tıklayın. Biletlerden altın takas etmeyi seçin. Çalışacak.

RollerCoaster Tycoon Touch v3.30.10 MOD (Sınırsız Para) APK İndir + VERİ Ücretsiz

MOD

rollercoaster-tycoon-touch_v3.30.10_mod.apk

MOD

rollercoaster-tycoon-touch_v3.30.7_mod.apk

MOD

rollercoaster-3.25.9-mod.apk

MOD

RollerCoaster-Tycoon-Touch-v3-25-7-Mod.apk

MOD

rollercoaster tycoon-dokunmatik v3-24-1024-mod.apk

OBB

com.atari.mobile.rctempire.zip

Yol önbelleği: SD / Android / obb