Rope Hero Vice Town v6.5.1 MOD (Sınırsız Para) APK

Açıklama:

Süper kahraman oyun uygulamalarını seviyorsanız, en iyi mavi süper kahraman aksiyon oyunumuzu oynamayı deneyin. Sınırsız süper güçleri olan bir ipi var. Yeni bir seviye artışı elde etmek için bir örümcek gibi bir binadan diğerine atlayabilirsiniz. Yepyeni açık dünyamız her zamankinden daha ilginç ve heyecan verici. Grafik kalitesini iyileştirdik ve devasa 3B açık dünyayı tamamen yeniden tasarladık.

Öykü

Burada, Rope Hero: Vice Town’da Android oyuncuları, ilginç ip gücüyle ilginç kahramanına katılabilir, bu da onun ipini istediği zaman ateşlemesine ve seçilen herhangi bir hedefe bağlamasına olanak tanır. Daha sonra ipi sallayarak şehrin etrafında özgürce uçabilir veya ip atışlarınızla düşmanlarınıza saldırabilirsiniz. Oyuncular, süper kahraman maceralarınızın yanı sıra, kahramanlarını daha da güçlü kılacak birçok ilginç gücün kilidini açabilirler.

Oyun, suçun düzen ve barış üzerinde hüküm sürdüğü kaotik bir şehirde geçiyor ve kahramanımızı şehri tehdit eden unsurlardan kurtarma görevine girişmeye zorluyor. Oyunda sizi birçok ilginç maceraya ve bağımlılık yapan eylemlere götürecek birçok farklı görevde kötü düşmanlarla savaşın. Kahramanınızı daha yetenekli kılmak için yeni güçlerin ve silahların kilidini açın. Birçok ilginç oyun deneyimiyle açık dünya şehrini keşfedin.

Süper kahraman ol
Rope Hero: Vice Town bir aksiyon rol yapma oyunudur. Oyun size sadece süper kahraman karakterleri hakkında ilginç bir hikaye değil, aynı zamanda son derece gösterişli akrobasi sunuyor. Suçlular şehri kasıp kavurur ve insanların yaşam tarzlarını bozar. Masum insanların sana çok ihtiyacı var.

Silahlarınızı yükseltin
Rope Hero: Vice Town’da kahraman olmak için doğmadınız. Ancak, baş belaları tırmanmadan ve büyük gücünüzden önce, teröristlerin tehdidi altındaki şehri durduramaz ve izleyemezsiniz. Ve suç bastırma ile birlikte, daha kötü şöhretli ve tehlikeli çetelerle karşılaşacaksınız. Bu nedenle kendinizi birçok silahla donatmanız ve gücünüzü geliştirmeniz gerekiyor.

Araçlar
Yukarıda bahsedildiği gibi Rope Hero: Vice Town’da araç kullanmak size çok yardımcı olacaktır. Oyun, oyunculara birçok araç sunuyor. BMW, SUV veya motosiklet gibi süper arabaları gördüğünüzde bunalmış olabilirsiniz… Hatta askeri uçaklar, helikopterler veya tanklar gibi daha güçlü askeri araçlarınız bile var… 20’den fazla farklı araç türüyle, kesinlikle taşımak için kullanabilirsiniz. Bu güzel şehirde misyonlar ve geziler yapın.

Grafik ve ses
İlginç ve bağımlılık yapan bir RPG olan Rope Hero: Vice Town, oyunculara mükemmel bir ses ve görüntü kombinasyonu ile çok gerçekçi bir his veriyor. Dikkatlice yatırılmış 3D görüntülerle, son derece güzel akrobasi ve dövüşe dalacaksınız. Ayrıca günlük hayattan en basit sesler en canlı şekilde anlatılır.

Özellikler:

İlgini Çekebilir  Minecraft Para Hileli APK İndir 1.20.1.02

* Harika oyun içi promosyonlarla kendinizi şımartın
Android oyuncuları, aksiyonları ve nişancı deneyimlerini daha keyifli hale getiren sezgisel ve özgürleştirilmiş dokunmatik kontrolleri ile Rope Hero: Vice Town’ın saçma sapan ve heyecan verici oyununa hemen katılabilirler. Burada, yakın dövüşte düşmanlarınızla savaşmanın veya birçok ilginç yakın dövüş silahını kullanmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Heyecan verici nişancı mekanikleri ve özgürleştirilmiş deneyim ile FPS oyununuzu oynamanın keyfini çıkarın.

* Kahramanı olarak şehri suçtan kurtarın
İlgilenenler için, şimdi herkesin beklediği süper kahraman olarak büyük Vice Town’ı suç çetelerinden kurtarabilirsiniz. Birçok ilginç görev ve mücadelede düşmanları yenmek için yetenekli güçlerinizi kullanın. Heyecan verici maceraların kilidini açın ve ayrıca sizi deneyimlere bağlı tutacak büyüleyici hikayeyi takip edin. Kötülüğü alt et ve prestij ve şöhret kazanmak için insanları koru. İyileştirilmiş zorluklarla yeni zorlukların kilidini açmak için oyunda ilerledikçe seviye atlayın. Halat Kahramanı: Vice Town’ın artan oynanışı sizi asla sıkmayacak.

* Süper güçlerinizi kullanın ve yenilerinin kilidini açın
Ve oyunu daha ilginç hale getirmek için ip gücünüzü özgürce kullanabilir ve birçok kullanımını deneyebilirsiniz. Ayrıca, kahramanınızın daha güçlü ve dirençli olmasını ve artan zorluklara karşı koymasını sağlayacak yeni güçlerin kilidini açın. Mega atlamalarınızı hazırlayın, böylece sadece tek bir zıplamayla kilometreler öteye seyahat edebilirsiniz. Yakındaki tüm düşmanlara şok dalgaları gönderecek inanılmaz inişlerin kilidini açın. Ve mevcut güçlerinizi de artırmak için birkaç yükseltme yapın.

* Farklı güçlere sahip farklı silahlar
Oyun boyunca, Android oyuncuları cephaneliklerinden kolayca alabilecekleri ve en iyi şekilde yararlanabilecekleri çok çeşitli farklı silahlara erişebilir. Rakiplerinize ateş etmek için normal pompalı tüfeklerinizin, saldırı tüfeklerinizin, keskin nişancılarınızın ve hatta bazukalarınızın kilidini açmaktan çekinmeyin.

* Şehri dolaşmak için ilginç araçlar
Ve oyun içi maceralarınızı daha da ilginç hale getirmek için, Android oyuncuları artık her biri kendi benzersiz sürüşlerine sahip birçok mevcut araçta şehirde dolaşabilir. Eğlenmek için şehirde dolaşmak için SUV’nize veya bisikletinize binmenin keyfini çıkarın. Veya bütün bir orduyu alt edebilecek destansı tanklara atlayın. Ve ne zaman istersen, şehri yukarıdan keşfetmek için helikopter her zaman emrinde. Bu, Vegas Crime Simulator ile karşılaştırılabilir ve bazı durumlarda daha da iyidir.

Halat Kahraman Yardımcısı Kasabası v6.5.1 MOD (Sınırsız Para) APK Ücretsiz İndir

MOD

ip-kahraman-yardımcısı kent-v6.5.1-mod.apk

MOD

ip-kahraman-yardımcısı kent-v6.4.7-mod.apk

MOD

ip-kahraman-yardımcısı kent-v6.4.3-mod.apk

MOD

ip-kahraman-yardımcısı kent-v6.4.1-mod.apk

MOD

ip-kahraman-yardımcısı kent-v6.3.8-mod.apk

MOD

ip-kahraman-yardımcısı kent-v6.3.8-mod.apk

MOD

ip-kahraman-yardımcısı kent-v6.3.7-mod.apk

MOD

halat-kahraman-yardımcısı-kasaba-v6-3-4-mod.apk

MOD

ip-kahraman-yardımcısı kent-v6.3.2-mod.apk

MOD

halat-kahraman-yardımcısı-kasaba-v6-3-mod.apk

MOD

ip-kahraman-yardımcısı kent-v6.2.3-mod.apk

MOD

ip-kahraman-yardımcısı kent-v6.2.2-mod.apk

MOD

ip-kahraman-yardımcısı kent-v6.2.1-mod.apk

MOD

ip-kahraman-yardımcısı kent-v6.1.8-mod.apk