Rus Araba Sürücüsü ZIL 130 Premium v1.2.0 b257 MOD (Sınırsız Para) APK

Açıklamalar :

Rus Araba Sürücüsü ZIL 130 Android için size tanınmış bir Rus kamyonunun direksiyonuna geçme fırsatı veren Premium projesi. İçinde, oyuncu kargo taşımacılığı ile ilgili çeşitli görevleri yerine getirecek. Oyun mükemmel grafiklere, günün saatini ve hava koşullarını değiştiren dinamik bir sisteme sahiptir. Kullanıcılar ayrıca aracın kabinindeki ayrıntılı durumu da memnuniyetle karşılıyor. Yolculuk sırasında, oyuncu kamyonu yükseltebilir ve hatta mal taşımacılığı yapan kendi nakliye şirketini açabilir.

HEYECAN VERİCİ GÖREVLERE EK OLARAK KAMYON SİMÜLASYONU

Rus otomobil sürücüsü ZIL 130, size 3B şehri simüle etmek için ilginç bir kapsam sunuyor, ancak aynı zamanda özgürce deneyimleyebileceğiniz çekici görevler de içeriyor. Göreviniz, bir sürücüye dönüşmek ve kamyonunuzu kontrol ederek yeni işlere dalabilmektir. Oynanış çok karmaşık değil, ancak oyunun özelliklerini kullanmanın dışında arabayı nasıl kullanacağınızı öğrenmeniz gerekiyor.

Burada profesyonel yollarda dolaşırken son derece çekici oyun modlarının keyfine varacaksınız ve size hızlı bir şekilde yeni işler sunulacak. Oyuncular resmi olarak ilk seviyelere başlarken arabalarını hareket ettirmeli ve oyunun talimatlarını takip etmelidir. Şimdi en iyi sürüş becerilerinizi gösterme zamanı ve göreviniz şimdi başlıyor.

OYUNUN SUNDUĞU ENGEL VE ​​ZORLUKLARI AŞIN

Oyun size tüm temel özelliklere sahip standart bir kamyon sunuyor, bu yüzden her şeyi istediğiniz gibi kontrol etmeniz yeterli. Rus Araba Sürücüsü ZIL 130, sıkı bir trafik sistemine sahip bir şehri gösterir, bu nedenle her zaman tamamen konsantre olmanız gerekir. Ayrıca, oyunun sunduğu bir dizi zorlukla yüzleşmek zorunda olduğunuz için oyun, oyuncuların sürüş becerilerini en akıcı şekilde uygulamalarını gerektirir.

Sadece hareket ettiğiniz arazi şehirde kapalı olmakla kalmıyor, oyuncular bir sonraki seviyelere geçtikçe sürekli olarak yeni ve benzersiz engellerle karşılaşacaklar. Bu oyunun bir diğer heyecan verici yanı da her şey boş durmadığı için sıkılmayacaksınız. Yine de, görevi tamamlamak için etrafınızdaki her şeyi mümkün olduğunca yakından izlemeniz gerekiyor.

TAM İLGİNÇ FONKSİYONLARA SAHİP KAMYON SİSTEMİ

Heyecan verici işlere yönlendirileceksiniz, ancak bu oyunda hiçbir şey kolay değil ve buradaki görevleri tamamlamaya odaklanmalısınız. Ayrıca, zorluklar sizin için daha fazla dezavantaja neden olacak şekilde artacaktır. Oyuncu farklı trafiğe sahip büyük bir yolda araba kullanacak, bu nedenle oyunun görevlerini tamamlamak için çarpışmalardan kaçınmak ve trafik kurallarına uymak için dikkatli bir şekilde sürmeniz gerekiyor.

İlgini Çekebilir  Tumblr v31.1.0.107 MOD APK PREMİUM — KİLİTSİZ

Ayrıca kamyon hasar sistemi bir kazada size destek olacak ancak kamyon yönetimini ciddi şekilde etkileyecektir. Oyuncular için deneyimi geliştirmek için oyun, üstesinden gelinmesi kolay olmayan engellerin yanı sıra bir dizi zorlukla kendinizi uzaya dalmanızı sağlayacak. Ayrıca hava değişimine bağlı olarak şehir ve etrafınızdaki her şey mahvolacak, bu yüzden sürekli burada işle meşgul olmanız gerekecek.

BENZERSİZ ETKİNLİKLERE EK OLARAK TEKLİF ÖĞELERİ

Sürekli zorluklarla karşılaşacaksınız, bu yüzden şimdi bölümlerde yeteneklerinizi gösterme ve oyunun sürekli güncellediği benzersiz etkinliklerde yer alma zamanı. Ayrıca, daha fazla zorluk yaratmak için yol boyunca sürekli olarak olaylar görünecektir, bu nedenle herhangi bir zamanda boşta kalamazsınız, ancak her zaman aracınızı 90’dan fazla türle kontrol etmeye odaklanmalısınız. Mallar varışınızı ve işlemenizi bekliyor. Bir diğer önemli nokta ise oyuncuların arabanın stilini istedikleri gibi değiştirebilmeleri, yeni tasarımlar yaratabilmeleri ve arabalarını yeni aksesuarlarla dekore edebilmeleridir. Ek olarak, tarzınız ve itibarınız kontrolünüze ve eylemlerinize bağlıdır, bu yüzden bu oyunda yeni yolculuklarda kendinizi ifade edin.

Özellikler :

* Oyunun sunduğu işleri yaparken arabanızda dünya maceraları. Oyuncu, bu oyunda görevi tamamlamak için gerekli tüm becerilere sahip bir sürücü olur.
* Bu oyundan en iyi şekilde yararlanmanız için çekici oyun 3D grafiklerle simüle edilmiştir. Ayrıca, yeni engellerin üstesinden gelmek için kontrollerde ustalaşmanız gerekir.
* Resmi olarak işe başladığınızda yeni seviyelere çıkın, ancak diğer araçlarla çarpışmaktan kaçınmak için akıllı hareketlerle engellerle yüzleşmeniz gerekecek.
* Araziyi hareket ettirmek, oyunculara bir dizi zorlukla yer vermek kolay değildir, bu nedenle görevi tamamlamaya ve hava değişikliğini deneyimlemeye odaklanmanız gerekir.
* Sizi eğlendirmek için daha fazla yeni öğenin kilidini açın ve etkinliklere katılın ve oyuncular arabalarını yeni aksesuarlarla donatabilir.

İndir Rus Araba Sürücüsü ZIL 130 Premium v1.2.0 b257 MOD (Sınırsız Para) APK Ücretsiz

MOD

Rus otomobil sürücüsü-zil-130-prim-v1.2.0-B257-mod.apk

APK

Rus otomobil sürücüsü-zil-130-prim-v1.1.5-full.apk

MOD

Rus otomobil sürücüsü-zil-130-prim-v1.1.5-full.apk

Rus Araba Sürücüsü ZIL 130 Premium Nasıl İndirilir ve Kurulur?

İlk önce indir düğmesine tıklayın, APK dosyası otomatik olarak indirilecektir.
İndirilen APK dosyasını telefonunuzun İndirilenler klasöründe bulun ve yüklemek için açın.
Mobil ayarlarınıza gidin, Güvenlik’i ve ardından Bilinmeyen Kaynaklar’ı tıklayın.

Şimdi uygulamayı açın ve keyfini çıkarın.