Savaş Robotları Çok Oyunculu Savaşlar v9.0.1 MOD (etkin olmayan botlar) APK

Açıklamalar :

War Robots (Inactive Bots) : yenilmez devleri yönetin ve yoluna çıkan her şeyi parçalayın, robotik kolun kendisi en yeni silahlara ve zırhlara kaynak yapılacak. Diğer oyunculara karşı oynayın ve yükseltmeler ve yeni demir canavarlar satın almak için harcayabileceğiniz krediler kazanın. Oyun çok gerçekçi grafikler ve güzel özel efektler, çok sayıda iş ve oyun kartı. War Robots Mod Apk ile arkadaşlarınıza karşı savaşın ve zafer kazanın, herkese en iyinin en iyisi olduğunuzu kanıtlayın!

KORKUNÇ MÜCADELELERE KATILIN

War Robots PvP Multiplayer’a alışmanın oldukça karmaşık olacağından korkabilirsiniz çünkü defalarca oynadığınız oyunlara benzemiyor. O zaman bu düşünceyi görmezden gelin ve önünüzde hangi heyecan verici şeylerin beklediğini bilmek için oyunu hemen deneyimleyin. Oyuna ilk kez girdiğinizde, ekrandaki çeşitli düğmeleri nasıl kontrol edeceğinizi ve ustalaşmayı öğrenmeniz için size kapsamlı bir destek verilecektir. Sol tarafta robotunuzu doğru yönde hareket ettirmenizi sağlayan bir buton, sağ tarafta ise diğer robotları çekmek için kullandığınız için önemli bir buton var.

War Robots çok oyunculu savaşlar

Kendinizi gerekli becerilerle tam olarak donattığınızda, büyük bir sanal alanda ve birçok tehlikeli arazide gerçek bir savaşa girme zamanı. Bu nedenle savaş alanında istediğiniz yere hareket edebiliyorsunuz. Ve her an size saldırabilecek son derece zorlu ve tehlikeli oyuncularla karşı karşıya olduğunuzu bilmelisiniz. Göreviniz, robotun üzerinde bulunan ateş gücü ile rakibi yok etmek ve siz veya rakibiniz yenilince maç sona eriyor.

SAHİP OLDUĞUNUZ HER BECERİYİ KULLANIN

Her maçı kazanmak kolay görünmüyor, ancak dövüş ve savunmayı iyi bir şekilde birleştirmeyi bildiğinizde o kadar da zor değil. Rakibe ne zaman saldıracağınızı ve ne zaman tek bir yerde kalıp kendinizi savunacağınızı ve karşı saldırıya başlamak için en uygun zamanı bekleyeceğinizi bilmeniz gerekir. Her durumda her zaman proaktif davranabileceğinizden emin olmanın tek yolu budur.

Ve bunda ustalaşmak ve savaşta daha fazla deneyim kazanmak istiyorsanız, buradaki en sağlam robot olmak için daha fazla pratik yapmanız gerekir. Bazen yenilmeniz ve çok fazla oyun kaybetmeniz gerekir, ancak bu aynı zamanda rakibinizin oyun stili hakkında çok şey öğrenmeniz için iyi bir fırsattır. Oradan, onları hızlı bir şekilde seviyelendirebilir ve eşit derecede yetenekli oyuncularla uğraşırken uygulayabilirsiniz.

İlgini Çekebilir  Nebula: Burçlar ve Astroloji v4.8.5 PREMİUM MOD APK

ARASINDAKİ SEÇİM İÇİN BİRDEN FAZLA ROBOT

Bu oyunun özü kesinlikle korkunç güçleri olan 50’den fazla güçlü savaş robotunun bir koleksiyonudur. Şaşıracaksınız çünkü birçok türde modern robotun doğduğu gelecekteki bir dünyada kaybolmuş gibisiniz. Tasarımlarının şekil ve renk bakımından tamamen farklı olması ve elbette güçleri de farklı olması daha da arzu edilir.

Her robot türünün farklı bir seviyesi vardır, bu da satın almak istemediğiniz güçlü ve zayıf bir tür olduğu anlamına gelir. Bu nedenle, memnun olmadığınız bir robotu satın almak için biraz para harcadığınızda kafa karışıklığı veya pişmanlık yaşamamak için, karar vermek için her bir parametresini dikkatlice incelemelisiniz. Robotun seviyesi ne kadar yüksek olursa, onları almak için o kadar fazla para harcamanız gerektiğini unutmayın.

Kontrol ettiğiniz karakterlerin robot olduğu dramatik bir silahlı çatışma oyunu yaşadınız mı? O zaman War Robots PvP Multiplayer gerçekten mükemmel bir atış deneyimi elde etmenize yardımcı olabilir. Gerçekten yoğun PvP savaşlarından oyuna katılmak için seçebileceğiniz birçok robota kadar hepsi size harika bir oyun sunacak.

Özellikler :

* Dövüşçünüzü seçin. Eşsiz tasarımlara ve güçlere sahip 50’den fazla robot, kendinize ait bir stil bulmanızı sağlar.
* İstediğiniz gibi oynayın. Ezmek ve yok etmek mi istiyorsunuz? Kaydetmek ve korumak için mi? Yoksa sadece düşmanlarınızı rahatsız mı ediyorsunuz? Balistik füzeler, plazma topları ve dev* * pompalı tüfekler dahil çok sayıda silahla hepsini yapabilirsiniz!
* Ayarlamak. Her robot, seçtiğiniz silahlar ve modüllerle donatılabilir. En sevdiğiniz kombinasyonu bulun ve herkese neye sahip olduğunuzu gösterin!
* Çok oyunculu modda birlikte savaşın. Başkalarıyla takım ol! Güvenilir ortaklar (ve arkadaşlar!) bulmak için güçlü bir klana katılın ya da kendinizinkini yaratın!
* tek başına savaş Tek başına oynamayı mı tercih ediyorsun? Yalnız kurtlar kendilerini Arenёa veya Herkes İçin Ücretsiz gibi özel modlarda ifade edebilirler!
* İrfan’ı keşfedin. War Robots dünyası her güncellemeyle büyüyor ve genişliyor ve sürekli büyüyen topluluk her zaman size yardım etmeye hazır.

Savaş Robotları Çok Oyunculu Savaşlar v9.0.1 MOD (etkin olmayan botlar) APK Ücretsiz İndir

MOD

savaş robotları-v9.0.1-mod.apk

MOD

savaş robotları-v8.8.10-mod.apk

MOD

savaş robotları-v8.6.1-mod.apk

MOD

savaş robotları-v8-6-0-mod.apk

MOD

savaş robotları-v8.2.0-mod.apk

MOD

savaş robotları-v8.1.1-mod.apk

MOD

savaş robotları-v8.0.0-mod.apk

MOD

savaş robotları-v7.9.1-mod.apk