Shadow of Death Çevrimdışı Oyunlar v1.102.9.1 MOD (Sınırsız Para) APK

Açıklamalar :

Shadow of Death: Dark Knight (Sınırsız Para) – Rol yapma ve yatay dövüşün alışılmadık bir kombinasyonu, bu karışım ise bu diyarların tüm ayırt edici özelliklerinin keyfini çıkarmanızı sağlar. Geliştiriciler arsa hakkında unutmadılar, oyunun olayları bir tür fantezi dünyasında ortaya çıkıyor, birkaç bin yıl boyunca yöneticilerin direnişinin devam ettiği ve mücadelenin merkezinde sihir, simya, astroloji ve bu türün karakteristik diğer unsurları.

İçindekiler

Shadow of Death hileli mod apk hepsini açtı

Bu oyuna katılarak, oyuncular dört yetenekli karakterin tamamının kilidini açma fırsatına sahip olurlar. Sadece bu değil, tarihi ve çığır açan savaşlarda yer almak için bu karakterleri somutlaştıracaksınız. Bu tehlikeli maceraya katılmak için kendine korkusuz bir karanlık kahraman seç. Ayrıca düşmanı yok etmek için kendinize farklı oyun stilleri ve taktikler verme hakkınız da var. Ayrıca, mümkün olan en kahramanca ve güçlü karakteri yaratmak için benzersiz becerilerle desteklenen nadir zırh giyme hissinin keyfini çıkarmak için özgür ve rahatsınız.

Shadow of Death mod apk son sürüm indir

Oyun size bir dizi seçenek sunar ve sizi temsil etmesi için herhangi bir karakteri kahraman karakter olarak seçebilirsiniz. Her kahramanın kendine özgü bir görünümü ve kişiliği vardır. Karakterin kişiliğinin size yakıştığını ve en çok kime benzediğinizi düşünüyorsanız, o rolü oynayacak birini seçebilirsiniz. Ardından gölge düşmanlarla bazı savaşlara katılın ve istenen sonucu elde etmeye çalışın.

Modern aksiyon oyunlarıyla birleştirilmiş diğer birçok klasik dövüş oyunundan ilham alan oyuncular, atışları yapan ve onları düşmanı yok etmeye zorlayan akıllı hareketlerle bir dizi sihirle savaşabilir. Buna ek olarak, savaşın gerçekleştiği sistem, tüm oyuncuların rahatlıkla erişebilmesini sağlayacaktır. Karanlığı kolaylıkla yenmek için tüm birikmiş deneyiminizi kullanın. Artık korkmayın ama bir kılıç kapacak ve rakibi yenmek için gölgeler atacak kadar cesur değilsiniz.

Oyuncular, çeşitli dokularla tamamlanmış güzel bir dizi görüntünün tadını çıkaracaklar. Adımlar özgün ve ustaca açıklanmıştır. Ayrıca karakterler özel ve benzersiz bir şekilde tasarlanmış ve tasarlanmıştır. Bu görüntüler oyuncuları dış güzelliğiyle memnun etti. Yetenekli ve çeşitli karakterlerin keyfini çıkarma fırsatına sahip olacaksınız. Ayrıca eğlenceli zor fon müzikleri ile oyun ekranının keyfini doyasıya çıkaracaksınız.

Shadow of Death mod menüsü

Bu oyunun çevrimiçi oyun ve çevrimdışı oyun olmak üzere iki farklı oyun modu vardır. Bu iki mod sayesinde her zaman ve her zaman çok uygun bir şekilde oynayabilirler. Wifi veya internete ihtiyacınız yoksa, onları yok etmek için planlanmış savaşlara katılma hakkınız hala var. Her sınıfın teneffüslerinde veya çalışanlar için oynayabilirler, canları sıkıldığında da oynayabilirler.

İlgini Çekebilir  State of Survival v1.20.70 Sınırsız PARA Hilesi – Mod Apk

Özellikler :

Gölge Efsaneleri tarzında karanlığı fethedin

Klasik dövüş oyunlarından ve modern aksiyon RPG oyunlarından ilham alan Stickman Battle, sihir ve silah tabanlı hack-and-slash oyununun yüksek oktanlı bir karışımıdır.

Sezgisel bir dokunmatik ekran arayüzü, savaş stratejisi oluşturmak ve düşmanları yok etmek için çeşitli seçenekler sunar. Adanmış dövüş oyunu savaş sistemine her oyuncu erişebilir, ancak aksiyon RPG oyunlarının en zorlu hayranlarını tatmin edecek kadar derindir. Ne için bekliyorsun? Bu mistik karanlık kılıcı kap ve karanlığa dal!

Güzel yıkılmış dünyayı keşfedin

Yepyeni bir animasyon sistemi ve grafik motoruyla güçlendirilen oyuncular, “Bunun bir konsol oyunu olmadığına inanamıyorum” diyecekler. Doğru, bu oyun çok güzel görünüyor! Çarpıcı büyülü efektler ve destansı savaş sekanslarını hayata geçirmek için benzersiz cel gölgeli görselleri ile mobil oyun için optimize edilmiş gotik fantezi şehri Aurora’yı keşfedin.

Her yerde, her zaman oynayın

Cep boyutunda aksiyon RPG oyunlarına “cebi” koyduk! Ölümün gölgesi olarak çevrimdışı oyunlarda her yerde ve her zaman gölge dövüşünün heyecanını yaşamak için özelleştirilebilir kara şövalye seçin: kara şövalye çevrimdışı şövalye oyunudur. Gölge dövüşçünüzü oynamak için çevrimdışı olmanız yeterlidir.

Shadow of Death MOD özellikleri:

sınırsız para

sınırsız Kristaller

sınırsız ruh

sınırsız Dayanıklılık

hız oyunu

Sınırsız SEVİYE 80

Shadow of Death hakkında son sözler

Ücretsiz bir çevrimdışı oyun, Shadow of Death oynamak için bir ağ bağlantısına ihtiyacınız yok. Bu oyun size seriden Shadow Fight 3 veya Shadow Fight 2’nin tanıdık siyah arka planı üzerinde heyecan verici bir deneyim getiriyor, eğlenceli bir bağımlılık yapıcı oyun.

Hazır olduğunuzda hem iOS hem de Android sürümleri bulunan Shadow of Death’i indirebilirsiniz. Bu gerçekten şimdiye kadarki en iyi aksiyon rol yapma oyunu!

Shadow of Death Çevrimdışı Oyunlar v1.102.9.1 MOD (Sınırsız Para) APK Ücretsiz İndir

MOD

gölge-of-ölüm-v1.102.9.1-mod.apk

MOD

gölge-of-ölüm-v1.102.8.4-mod.apk

MOD

gölge-of-ölüm-v1.102.6.1-mod.apk

MOD

gölge-of-ölüm-v1.101.11.1-mod.apk

MOD

gölge-of-ölüm-v1.102.2.0-mod.apk

MOD

gölge-of-ölüm-v1.101.6.0-mod.apk

MOD

gölge-of-ölüm-v1.102.2.0-mod.apk

MOD

gölge-of-ölüm-v1.102.0.2-mod.apk

MOD

gölge-of-ölüm-v1.101.3.2-mod.apk

Shadow of Death Nasıl İndirilir ve Kurulur?

İlk önce indir düğmesine tıklayın, APK dosyası otomatik olarak indirilecektir.
İndirilen APK dosyasını telefonunuzun İndirilenler klasöründe bulun ve yüklemek için açın.
Mobil ayarlarınıza gidin, Güvenlik’i ve ardından Bilinmeyen Kaynaklar’ı tıklayın.

Şimdi uygulamayı açın ve keyfini çıkarın.