Skibydi Series Apk Mod Para Hilesi İndir 0.6

Bu garip “pis koku” oyununun geliştiricisinin tuvalete karşı derin bir kin beslediğini düşünüyorum. Pek çok çılgın oyun oynadım ama Skibydi Series Apk serisinden bu oyun, “sınırsız oyun” denen şeyi tam olarak anlamamı sağladı çünkü oyun dünyasında gerçekten çılgın fikirler yok. Skibydi Son Sürüm Hile Mod serisinde isteksiz bir kahramanın tuvalet canavarıyla savaşma hikayesi bunun en güzel örneğidir.

Bir oyun dünyayı istila eden canavarlara odaklanırsa ve sonra kahraman dünyayı kurtarmak için ortaya çıkarsa, bahsetmeye değmez.

Ama Skibydi dizisinde hem “canavar” hem de “kahraman” çok farklı. Oyunun başlarında sokak ayarıyla oldukça sakindir, ancak bu genellikle barışçıl fırtınaların bir işaretidir. Tam olarak zevk almak için fragmanları veya oynanışı izlememe alışkanlığınız varsa, serinin canavarı Skibydi’nin ilk görünümü muhtemelen aklınızı başınızdan alacak. Kelimenin tam anlamıyla bir tuvalet canavarı.

Bilinmeyen bir nedenle, milyonlarca şehir sakininin dolaplarında aniden uzun boylu, saldırgan, acımasız bir insan kafası belirdi. Artık evde kalmaktan rahatsız oldukları için dışarı çıkıp masum insanları ısırmaya başladılar.

İçindekiler

Skibydi Series Apk Son Sürüm

Şehir aniden her zamankinden daha kaotik hale geldi. Garip süper kahramanlar da çılgın canavarları hızla yok etmek için ortaya çıkmaya başladı. Sen de şehrin gönülsüz süper kahramanlarından birisin.

Skibydi Serisi dünyasında hiçbir şey imkansız değildir. Banyo bile kötü adam olabiliyor, oynadığımız kahraman da bir o kadar saçma. Aslında, kahramanın kendisinin olağanüstü yetenekleri yoktur. Hayatta kalma arayışı nedeniyle, savaşmak için sokaklara koşmak zorunda kaldı (tek başına veya dünyanın her yerinden oyuncular olan diğer birçok “süper kahraman” ile). Özel bir silahınız yok, gittikçe daha güçlü banyo canavarlarına saldırmak için her yolu kullanmalısınız.

Buradaki anahtar HIZLI GÖSTER. İlk başta sadece birer birer görünürler ancak durumu halletmeniz oldukça kolaydır. Ama sonra sürekli sürüler halinde görünürler. Birçoğu, bir kurbağa gibi yükseğe zıplama, ardından bir tavşan kadar hızlı koşma veya süperdev olma yeteneğine sahip daha da gelişmiş mutantlardır.

İlgini Çekebilir  Jetpack Joyride 2: Bullet Rush v0.1.10 MOD APK — PARA HİLELİ

Elinizdeki her şeyi, tekmeleri, elinizdeki veya etrafınızdaki her şeyi kullanın. Hepsini toplayın ve bilerek saldırın. Skibydi Series Mod Apk serisinde herhangi bir dövüş eyleminin sınırı yoktur. Tek bir hedefe ulaşın: mümkün olduğu kadar çok banyo canavarını yok edin.

Yüzlerine tokat atabilirsin, kafalarına tokat atabilirsin, o uzun iğrenç boynunu bıçakla kesebilirsin, iki parmağını kafa gözüne sokabilirsin. Veya geri koşarak tuvalet düğmesine basabilir, yol boyunca bir bıçak alıp canavara fırlatabilir, boşaltabilir, zıplayıp kafasına vurabilir, araba kullanabilirsiniz. yol kenarındaki tuvalete git…

Savaşmanın, tuvalet canavarına saldırmanın 1001 yolu var. Unutma, geriye sadece hayat kalır. Olası tüm fırsatlardan yararlanmak için tüm sinirlerinizi ve olağanüstü zekanızı kullanın. Ancak o zaman tuvalet canavarının saldırı dalgalarını güvenle yenebilirsin.

Skibydi Series Apk Android Oyun Club

www.hilelioyunindir.com ile Android Oyun ve Uygulamalar nasıl indirilir. Apk uzantılı dosyaları indirmek için ilgili sayfada bulunan Şimdi İndir butonu ile Skibydi Series Apk oyununu indirebilirsiniz. Yönlendirilen sayfada altı saniye beklemeniz gerekmekte. Skibydi Series Apk Para Hilesi Android Oyunu, Ücretsiz Apk indir ve Paylaş.

Skibydi Series Apk Oyun İndir Club

Aşağıdaki adımları izleyerek sitemizden kolayca oyunu indirebilirsiniz:

  • Skibydi Series Hile oyununu buradan indirin.
  • Apk dosyasını dosya yöneticisinden açın.
  • Bilinmeyen kaynaklara izin verin ve kurulumunu etkinleştirin.
  • Kurulum düğmesine tıklayın.
  • Arkadaşlarınızla paylaşın.
  • Oyunu Google Play’den indirebilirsiniz

Not: İndirme veya kurulumla ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, çekinmeyin ve aşağıya yorum yapın. Ayrıca güzel bir oyun olan City Fighter APK ve tüm zamanların en popüler oyunu EA FC Mobile 24 Beta Apk son sürümünü denemenizi tavsiye ediyorum.