Skullgirls Dövüş RPG v5.3.1 MOD (Beceri CD’si Yok) APK

Açıklamalar :

Skullgirls, oyuncuların gözlerini alamadıkları heyecan verici dövüşlere katıldıkları 2D temalı bir dövüş oyunudur. Oyun, oyuncuların pratik yapmak ve uygun şekilde kullanmak için zaman ayıracağı erişilebilir bir kontrol yöntemine sahiptir. Ayrıca, oyuncuların tamamlamak için zamana ihtiyaç duyacakları birçok mod da zorludur ve etkileyici ödüller getirecektir. Yani oyundaki savaşçı sayısı onların kilidini açmanızı bekliyor.

KARİKATÜR GİBİ GÖRÜNEN DÜNYA

Skullgirls: Fighting RPG size getirdiği güzellikle oyuncuları tamamen şaşırtacak bir dünya sunuyor. Oyunda ortaya çıkan karakterlerin hepsi, herkesin seveceği etkileyici bir görünüme sahip. Oyun 2 boyutlu bir bakış açısı benimsese de aynı zamanda herkesin seveceği hayranlık uyandıran bir güzelliğe sahip. Ayrıca, oyuncuların deneyimlemesi için güzel beceriler bekliyor. skullgirls-mod-frozen-düşmanlarıfree-skills Bu oyun size birçok insanın çocukluğuyla ilişkili dövüş oyunlarına benzer bir bakış açısı sunar. İki karakterin iki farklı HP çubuğu olacak ve farklı yetenekleri ortaya çıkarmaya çalışacak. Aynı zamanda, yavaş yavaş oyunda olup bitenleri tamamen sevecekler ve kendilerini oyunun ilginçliğine kaptıracaklar. Yani bu, her oyuncuya mükemmel şekilde uyan bir oyundur.

BENZERSİZ OYUNLARA KATILIN

Skullgirls: Fighting RPG, oyunculara her oyuncunun dikkat etmesi gereken benzersiz maçlar getiriyor. Bu oyunu oynarken, oyuncular öğreticiler alacaklar. Her talimatla, oyuncu karakterin mekaniğini anlayabilecek ve kademeli olarak kontrol edebilecek. Aslında, Touch hala düşmana kombo saldırabilir veya rakibin saldırısına karşı savunmak için aynı anda iki parmakla çarpabilir. skullgirls-mod-frozen-enemiesfree-skills-1 Aynı zamanda, bu oyun oyunculara gerçekleştirebileceğiniz temel becerilerin yanı sıra başka benzersiz öğeler de sunuyor. Her karakterin, ekranın sol alt köşesinde görebileceğiniz farklı bir yeteneği vardır. Normal saldırılardan farklı olan bu beceri türü, kullandıktan sonra kullanıcının kullanmaya devam edebilmesi için belirli bir soğuma süresi beklemesi ve belirli koşulları sağlaması gerektiğidir. Bazı beceriler, düşmanlara saldırarak onu şarj etmenizi gerektirir, diğerleri gerektirmez. Bu nedenle, rakip size aniden saldırabileceğinden bu becerileri doğru kullanmak gerekir. Aynı zamanda, oyuncular tek bir karakteri kontrol eder ancak heyecan verici saldırı stratejileri oluşturmak için birçok farklı karakter arasında geçiş yapabilirler. Ama aynı zamanda onlar için ilgilenmeleri gereken şeyleri de yapar.

İlgini Çekebilir  BLOCKPOST Mobile v1.37F4 Sınırsız PARA Hilesi – Mod Apk

BEĞENDİĞİNİZE GÖRE KARAKTERİNİZİ GELİŞTİRİN

Skullgirls: Fighting RPG, size birçok karakter arasında bir beceri kombinasyonu sunar. Aynı zamanda birçok farklı özelliğe sahip birçok karaktere de sahiptir. Bu kesinlikle oyuncuları motive edecek ve güçlü karakterler bulmaya çalışacaklardır. Her birinin kendine özgü saldırıları ve yetenekleri vardır. Bu yüzden onları aldıktan sonra, yeteneklerinden en iyi şekilde yararlanmanın bir yolunu bulmalısın. Her karakterin bir yetenek ağacı var ve bunu bir çok farklı beceriye sahip bir sistem olarak göreceksiniz. Her becerinin kendine has özellikleri ve etkileri vardır ve eğer geliştirmek istiyorsanız bazı beceri puanlarına ihtiyacınız var. Bu, hangi becerilerin yükseltileceğine karar vermede size biraz zorluk verir. Karakterin size mükemmel bir şekilde uyması için öğeleri geliştirmek için sistemdeki diğer öğeleri deneyimleyerek çok zaman harcayacaksınız. skullgirls-mod-frozen-enemiesfree-skills-1-1-1 Her karakterin yetenek ağacına ek olarak, oyun ayrıca oyuncunun savaşta kullanılabilecek becerileri donatırken yaratıcı olmasını sağlar. Bu beceriler, karakterin mevcut becerilerine karşılık gelir. Savaşta güçlü ve uygun saldırılar gerçekleştirmek için doğru becerileri seçebilirsiniz. Bu nedenle, oyuncuların oyunlarını ve oyun kazanmak için benzersiz stratejilerini keşfedeceklerini söyleyebiliriz.

DENEYEBİLECEK BİRÇOK MODE

Skullgirls: Fighting RPG, size birçok farklı unsurla tamamen zengin bir oyun sunuyor ve nihayetinde karakteri daha da güçlendiriyor. Aynı zamanda oyun mekaniklerine aşina iseniz bu oyunun size sunduğu zengin modları deneyimleyebilirsiniz. Bu, destek gibi mekanikleri içerir

Özellikler :

* Karşı mod * GERÇEK* ZAMANLI çevrimiçi savaşlarda diğer oyuncularla savaşın.
* Hikaye Modu * Yeni Meridian’ı yok etmeden önce Skullgirl’i bulun.
* Ödüllü Savaşlar * Yeni savaşçıların kilidini açmak için diğer oyuncularla yarışın.
* Günlük Etkinlikler * Karaktere özel etkinlikler günlük olarak eklenir * hepsini fethedebilir misin?
* Rift Savaşları * Nadir ödüller kazanmak için savunmanızı oluşturun ve diğer oyunculara meydan okuyun.
* Antrenman * Kombinasyonlar yapın, farklı takım kombinasyonları deneyin ve tekniğinizi mükemmelleştirin.
* Yakında daha fazla mod geliyor!

Skullgirls Dövüş RPG v5.3.1 MOD (Becerisiz CD) APK Ücretsiz İndir

MOD

kafatası kızları-v5.3.1-mod.apk

MOD

kafatası kızları-v5-1-0-mod.apk

MOD

kafatası kızları-v5-0-2-mod.apk

MOD

kafatası kızları-v5-0-0-mod.apk

MOD

kafatası kızları-v4-10-2-mod.apk