SkyRail v6.6.1.5 MOD (Kilitsiz) APK

Açıklamalar :

Bir simülasyon oyunu havasındaysanız, SkyRail oyun deneyiminize yeni bir soluk getirebilir ve onu yeni bir seviyeye taşıyabilir. Başlangıç ​​olarak, trenle seyahat etmeyi simüle eden video oyunları azdır.

Başka seçeneğiniz olmadığı için, bu sizin için ideal bir oyundur. Bunun yanı sıra Rusya’da görece önemsiz bir stüdyonun yayınlamış olması onu oldukça modlanabilir kılıyor. Oyunun tren vagonlarının, istasyonlarının ve manzarasının tasarımına verilen büyük özen nedeniyle, kendinizi aksiyonun tam ortasına taşınmış gibi hissedeceksiniz. SkyRail’in “noclip” modunda, eylemleriniz üzerinde tam bir özgürlüğe sahipsiniz; arabaların üzerinde yürüyebiliyorsunuz ve oyundaki editör, istediğiniz şekilde trenler inşa etmenize izin veriyor. Ek olarak, gerçek trenlerde kendileri yürümek mümkündür.

Bu oyunu “çok oyunculu” modda diğer kişilerle oynarsanız, rol yapma oyun sunucunuzu yönetebileceksiniz. Sakin ormanlık alanda ilerlerken, her biri benzersiz bir dizi görevden sorumlu olacak daha küçük gruplara ayrılacaksınız. Tercih ettiğiniz yemeklerin tadını çıkarırken, ayrılmış masanızda tamamen yabancılarla sohbet edebilirsiniz. Bu oyunun grafikleri o kadar eski ki, daha yeni çıkanlarla rekabet edemezler. Oyuncuların bir dünya yaratmak için tuğlaları bir araya getirdiği Lego tarzında oynanan bir oyuna oldukça benzer. Öte yandan, oyunun birçok etkileşimi hakkında çok fazla endişelenmemelisiniz. Tren üzerinde tam hakimiyete sahip olacak ve trenle ve etrafındaki alanla etkileşime kolay erişime sahip olacaksınız. Oyunu oynarken herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Oyunun atmosferi:
Son derece ayrıntılı vagonlar, tren istasyonları ve diğer konumların yanı sıra yüksek kaliteli aydınlatma ve gerçekçi sesler sizi oyuna tamamen kaptıracak.

Mutlak özgürlük:
Noclip modunda dünyayı keşfedin, trenlerde yürüyün, editörde herhangi bir kısıtlama olmadan kendi trenlerinizi yaratın, SkyRail oyun dünyası size güvenir

Multiplayer:
Oyunda kendi RP sunucunuzu oluşturun ve arkadaşlarınızı davet edin. Rollere bölün ve atmosferik ormanda birlikte sürün. Ayrıca popüler sunuculara gidebilir ve yabancılarla ayrılmış koltuk masasında samimi bir sohbete katılabilirsiniz.

İlgini Çekebilir  Magic Tiles 3 Apk Vip Mod Para Hilesi İndir 10.042.004

Hızlı geri bildirim:
@SkyTechDev telgraf kanalında geliştirici ile bir tartışmaya girebilir ve oyun vizyonunuzu sunabilirsiniz.

SkyRail v6.6.1.5 MOD (Kilitsiz) APK Ücretsiz İndir

MOD

skyrail-v6.6.1.5-mod.apk

MOD

skyrail-v6.3.1.2-mod.apks

MOD

skyrail-v5.15.0.1-mod.apk

MOD

skyrail-v5.15.0.1-mod.apk

MOD

skyrail-v5.14.1.1-mod.apk

MOD

skyrail-v5.7.1-mod.apk

MOD

skyrail-v5.7.1-mod.apk

MOD

skyrail-v5.7.1-mod.apk

MOD

skyrail-v5.7.1-mod.apk

MOD

skyrail-v5.7.0-mod.apk

MOD

skyrail-v5.6.0-mod.apk

MOD

skyrail-v5.5.0-mod.apk

SkyRail Nasıl İndirilir ve Kurulur?

İlk önce indir düğmesine tıklayın, APK dosyası otomatik olarak indirilecektir.
İndirilen APK dosyasını telefonunuzun İndirilenler klasöründe bulun ve yüklemek için açın.
Mobil ayarlarınıza gidin, Güvenlik’i ve ardından Bilinmeyen Kaynaklar’ı tıklayın.

Şimdi uygulamayı açın ve keyfini çıkarın.