Slash & Girl Endless Run v1.99.8.7001 MOD (Tanrı modu/Kilitsiz) APK

Açıklamalar :

Son zamanlarda Slash & Girl, birçok oyuncunun bahsettiği sonsuz koşu oyunlarından biri haline geldi. Oyunda oyuncular, oyunda dünyaya barış getirmek için oyuncuların Joker’e karşı savaşması gereken sürükleyici aksiyon seviyelerinde yer alıyor. Bir kurtarıcı olmak için oyuna katılın, düşman nesnelerle savaşın ve oyundaki karaktere neşe getirin.

MACERACI OLUN VE JOKER’I YENİN

İlk olarak, Slash & Girl, oyuncuların çeşitli cesur savaşlarda yer almak için Doris’in karakterine dönüşmesi gereken benzersiz bir aksiyon oyunudur. Benzer oyunların aksine, bu oyun daha heyecanlı ama oyuncuların tamamlaması gereken zorluklarla dolu. Maceracı olmak, oyunda tamamlamanız gereken en önemli adımdır. Çoğunlukla, oyun oldukça çeşitli bir oynanışa sahiptir ve oyuncuların eninde sonunda oyunu kazanmak için Joker’i yenmeleri yeterlidir. Ayrıca oyunun size sunduğu eşsiz nokta sadece karmaşık engellerden kaçmak değil, aynı zamanda birbirinizi kesip öldürmek zorundasınız.

JOKER’I YENMEK İÇİN YOLCULUĞA ÜCRETSİZ KATILIN

Oyunun başında oyunculara macera yolculuklarına katılmaları ve Jokerleri yenmeleri için görevler verilir. Oyun, Jokerler tarafından işgal edilen ve ele geçirilen bir dünyada geçiyor ve diğerleriyle tek başına savaşmaya cesaret eden tek kız olan bu kız olarak oynamalısınız. Vahşi birlikler her zaman her yerde sizinle yüzleşmek için bekliyorlar, bu yüzden oyuncular hazırlıksız yakalanmamak için uyanık olmalıdır. Ayrıca oyuncular son derece heyecan verici sıkı giyotin oyunlarına katılabilirler. Yolunuzu engelleyen jokerlerden kaçınmak için dövüş sanatlarınızı gösterin.

HEYECAN VERİCİ MÜCADELEYE DALIŞ

Şaşırtıcı bir şekilde, Slash & Girl oyunculara her zaman oyuncuları Jokerlerle yüzleşirken heyecan verici savaşlara sokan birçok farklı oyun seviyesi sunar. Ayrıca, oyuncuların en iyi oyun deneyimine sahip olmalarına yardımcı olmak için oyun, savaşları kontrol etmenizi kolaylaştıran bazı mekanikler ekledi. Oyunun basit olduğu söylenebilir; Oyuncuların rakibi kesmek ve yumruklamak için sadece bir elini hafifçe kontrol etmesi gerekir.

YOLCULUKTA SAYISIZ ENGELLERİ AŞIN

Slash & Girl’de kaydırma platformu şeklinde tasarlanmıştır, oyuncular gezinmek için ekranın sol alt köşesinde dairesel bir joypad ve karakterin zıplamasını ve kaymasını kontrol etmek için iki fonksiyon tuşu bulacaklar. Ancak, her seviyede oyuncunun farklı boyutları aşması ve engelleri kademeli olarak artırması gerekiyor. Bu nedenle, oyuncular karmaşık engellerden kaçınmalı veya onları güvenli bir şekilde geçmeye çalışmalıdır. Ne yazık ki, oyuncu öldürülürse, bir tur kaybeder ve baştan oynamak yerine kayıp öncesi pozisyonlarına geri gönderilir.

İlgini Çekebilir  RS File Manager v1.9.4.2 MOD APK — PRO KİLİTLER AÇIK

KARAKTERİNİZİ ÖZELLEŞTİRİN VE KARAKTERİNİZİ ÖZELLEŞTİRİN

Ayrıca, oyuncu tehlikeli düşmanlarla karşı karşıya kaldığında oyun sırasında hızı kontrol etmek zorundadır. Önceki oyunlardan farklı olarak oyuncular, heyecan verici savaşları deneyimlemek için benzersiz Fever oyun moduna katılabilirler. Ayrıca, bu bir aksiyon oyunudur, ancak oyuncuya karakterin moda stili gösterilir ve oyuncuların tercihlerine göre kendi kostümlerini seçmelerine izin verilir. Bu da yetmezmiş gibi, oyun aynı zamanda oyuncuların Jokerleri alt etmek için kullanabilecekleri çeşitli bir silah sistemine de sahip.

Kısacası yukarıda bahsedilen özellikler, bu oyunun aksiyon oyunu türlerini seven oyuncular için mükemmel olduğunu kanıtladı. Oyun boyunca daha eğlenceli olan daha fazla deneyime sahip olacaksınız.

Özellikler :

* Oyun, oyunculara her zaman taze ve eğlenceli bir oyun deneyimi yaşayabilmeniz ve süper pürüzsüz ve keskin animasyonlar deneyimleyebilmeniz için birinci sınıf 3D HD grafiklerin keyfini çıkarma fırsatı sunar.
* Oyuncuları bu oyunun sonsuz ve sınırsız eğlencesine kaptıracak heyecan verici seviyeleri deneyimlemeleri için en son sürüm olarak.
* Hikaye modunda, oyuncu Joker’in peşinden koşmak ve insanlığa barış getirmek için Dori karakterine katılmalıdır.
* Oyuncuların verimli bir şekilde kullanabilecekleri süper pürüzsüz kontrol sistemi, özellikle oyuncuların karakterlerini kontrol etmek ve çeşitli engellerin üstesinden gelmek için bir parmağını manipüle edebilmeleri.
* Oyuncuların farklı hedeflere sahip birden fazla oyun moduna girmesine ve en iyi deneyimi elde etmek için farklı kıyafetleri, kıyafetleri ve silahları istedikleri gibi özelleştirmesine izin verir.

Slash & Girl MOD özellikleri:

kilitsiz

Slash & Girl Endless Run hakkında son sözler

The Chase – Endless Fighting Game çok heyecan verici geçmişlere, göz alıcı kostümlere sahip güzel karakterlere sahip. Slash & Girl’ü denememek için hiçbir neden yok. Burada oynamaya başlamak için herkes oyunu indirmelidir.

İndir Slash & Girl Endless Run v1.99.8.7001 MOD (Tanrı modu/Kilitsiz) APK Ücretsiz

MOD

eğik çizgi-ve-kız-v1.99.8.7001-mod.apk

MOD

slash-girl-v1.99.8.5002-mod.apk

MOD

slash-girl-v1.99.8.3003-mod.apk

MOD

slash-girl-v1.99.8.1000-mod.apk

MOD

slash-girl-v1.99.8.0005-mod.apk

MOD

slash-girl-v1.99.7.7052-mod.apk

MOD

slash-girl-v1.99.7.7052-mod.apk

Slash & Girl Endless Run Nasıl İndirilir ve Kurulur?

İlk önce indir düğmesine tıklayın, APK dosyası otomatik olarak indirilecektir.
İndirilen APK dosyasını telefonunuzun İndirilenler klasöründe bulun ve yüklemek için açın.
Mobil ayarlarınıza gidin, Güvenlik’i ve ardından Bilinmeyen Kaynaklar’ı tıklayın.

Şimdi uygulamayı açın ve keyfini çıkarın.