Solucan Avı Slither yılan oyunu v3.0.6 MOD (Sınırsız Para) APK

Açıklamalar :

Worm Hunt, solucanların sürekli birbirleriyle rekabet ettiği ve büyüdüğü ilginç bir oyun sunuyor. Oyun size aralarından seçim yapabileceğiniz birçok oyun modu sunar ve güvenli bölge öğesi, battle royale modunda bulunabilir. Aynı zamanda oyunda gerçekleşen olayların sayısı etkileyici ve göz ardı edemeyeceğiniz birçok ilginç görünüm sunuyor.

ÇOK HEYECAN VERİCİ ÖDÜLLER SENİ BEKLİYOR

Worm Hunt’ın yeni versiyonunda oyuncular ilginç değişiklikler bulacaklar ve elbette gözünüze çarpan bir nokta da ödül sayısı olacak. Maç ödülleri artırıldı ve bu ayrıcalıklardan yararlanabilecek kişiler, skor tablosunun en üstünde yer alan kişilerdir. Bu nedenle, bu, oyuncuların becerilerini sergiledikçe başkalarıyla rekabet etmeleri için bir teşvik olarak görülebilir.

KURTLAR ARASINDAKİ SAVAŞ

Oyuncular, bir solucanı kontrol ettikleri ve hayatta kalmak için diğer oyuncularla savaştıkları Worm Hunt’ta tamamen erişilebilir oyuna geri dönerler. Aynı zamanda, bu oyunda farklı mekanikleri kolayca bulabilir ve tamamen şiddetli bir savaşta hayatta kalmak için bunları uyarlamaya çalışabilirsiniz. Ayrıntılı kontroller ve mantıklı hareket için bir joystick kullanarak, diğer solucanlara çarpmamak için solucanınızı kontrol edersiniz.

Oyuncular, solucanların 2 boyutlu bir ortamda hareket etmesini izleyecek ve bulunacak ve alınacak birçok öğe var. Aynı zamanda, toplayabileceğiniz nesnelerin sayısı alanın etrafına dağılmış durumda ve sürekli hareket etmenizi gerektiriyor. Herkes, seçtikleri moda bağlı olarak solucanlara ve birçok faktöre karşı dikkatli olacaktır. Bu nedenle, bu, kontrol becerilerini gösteren ve her oyun modunda farklı stratejiler kullanan bir oyundur.

BİRÇOK ZORLU DÜZEYİ AŞIN

Oyuncular, diğer solucanlarla karşı karşıya kalabilecekleri için önce Solucan Avı’nda dikkatli olmalıdır. Bir oyuncu, solucanı başka bir solucana çarptığında ve kaybolduğunda durdurulur. Aynı zamanda, yenilmiş bir solucan tarafından alınan eşyalar düşeceğinden ve boyutunu artırmak için herkes onu kaldırabileceğinden, bu muhtemelen faydalı olacaktır. Yani bu oyunda büyüklük bazen avantaj yaratacaktır.

Oyun ekranının başında, oyuncu iki moddan birini seçer: Sonsuz ve Battle Royale. Sonsuzluğa kadar, sizi büyümekten ve diğer oyunculara kendi bedeninize zor anlar yaşatmak için hareket stratejileri kullanmaktan alıkoyan hiçbir faktör yok. Son hayatta kalan olmaya çalışan diğer oyuncularla yarışacaksınız ve katılımcı sayısı tamamen farklı.

İlgini Çekebilir  Stickman Weapon Master v1.2.2 MEGA Hileli – Mod Apk

Bir sonraki oyun modu, ünlü battle royale türünün özelliklerini sevmenizi ve sahiplenmenizi sağlayacak. Özellikle yukarıdaki sonsuz moda benzer şekilde oyun oynamaya devam edeceksiniz ancak bilmeniz gereken bir şey var ki o da güvenli bölge. Güvenlik bölgesinin sürekli olarak daraltılmasına ne kadar süre kaldığına dair bir bildirim alacaksınız. Elbette herkesin hareket halinde olması gerekir ve çevre ne kadar küçükse rekabet o kadar hızlı olur.

BİRÇOK ETKİNLİK VE İLGİNÇ GÖRÜNÜMLER

Solucan Avı’nı deneyimlediğinizde, büyük tatillere karşılık gelen yılın etkinliklerini kaçıramazsınız. Size tamamlayacağınız birçok zorluk sunacak ve elbette ödülleri de ilginç: etkileyici tasarımlara sahip görünümler. Oyunun başında, bölümde kullanmak için birçok etkileyici güçlendiricinin kilidini açabilir ve hatalarla karşılaştığınızda devam etmek için ekstra bir şansınız olabilir.

Özellikler :

* Oyuncular, boyutlarının büyümesini ve diğer oyuncular üzerinde baskı kurmasını kolaylaştıracak çeşitli kaynaklara sahip bir yer bulacaklar.
* Oyun size aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç mod, solucanınız için görünümlerin kilidini açmak için devam eden olaylar sunar.
* Sonsuz modda rakiplerinizi alt etmeye ve daha da büyümek için kaynak toplamaya çalışırken hayatta kalan biri olmalısınız.
* Battle royale modunu seçtiğinizde güvenli bir bölge görünebilir ve oyuncu belirtilen konuma hareket etmeye ve hayatta kalmaya çalışacaktır.
* Oyunun yeni versiyonunda oyuncular oyun içinde yüksek pozisyonlara ulaştıklarında daha fazla ödül alıyorlar.

Solucan Avı Slither yılan oyunu v3.0.6 MOD (Sınırsız Para) APK Ücretsiz İndir

MOD

solucan-avı-v3.0.6-mod.apk

MOD

solucan-avı-v2-6-2-c-mod.apk

MOD

solucan-avı-v2.6.1-mod.apk

MOD

solucan avı-v2-4-1-a-mod.apk

MOD

solucan-avı-v2.4.0-mod.apk

MOD

solucan-avı-v2.3.1-mod.apk

MOD

solucan avı-v2-2-0-mod.apk

MOD

solucan avı-v2-1-0-mod.apk

MOD

solucan avı-v2-0-1-mod.apk