Sonsuz Merdiven v1.3.133 MOD (Sınırsız Para) APK

Açıklamalar :

Sonsuz Merdiven (Sınırsız Para) – kahramanınızın cennete giden merdivenleri olabildiğince yükseğe tırmanmasına yardım edeceğiniz çok eğlenceli bir oyun. Oyunu orada tamamlayın ve oyunun özü, maksimum sayıda puan almak ve diğer karakterler veya oyuncularla rekabet etmektir. Oyunda ilerledikçe, benzersiz özellikleri ve görünümleriyle yeni kahramanların kilidini açacaksınız. Oyun sizden özel dikkat göstermenizi isteyecek çünkü bazen başka yönlere kıvrılan veya kıvrılan merdiveni takip etmeniz gerekiyor, oyun kesinlikle uykuya dalmanıza izin vermeyecek ve basit atari oyunlarının tüm hayranları keyif alacak.

EĞLENCELİ BİR ARCADE OYUNU

Infinite Stairs’in içeriği ve oynanışı, karakteri her merdiven basamağında hareket ettirmeye odaklanmanız gerektiğinden kullanıcı dostu ve basittir. Görev basit olsa da, oyuncu bir an için odağını kaybederse ve karakter bir adımı kaçırırsa, birçok sonuç veya kombinasyon önemli ölçüde tersine dönecektir. Başka bir deyişle, oyun yalnızca her seviyedeki herhangi bir zorluğun veya karmaşıklığın üstesinden gelmek için hız ve odaklanma dengesini vurgular.

RAHATLATICI KEYİF İÇİN BASİT KONTROLLER

Güzel ve eğlenceli oynanışa ek olarak, oyundaki kontrol mekanizmasının sadece iki özel düğmesi vardır ve oyuncunun her durumda bunları etkili bir şekilde dengelemesi gerekir. İlerleme hızı veya doğruluğu dengeleme yeteneklerine bağlı olarak, karakterler üzerinde düşünülecek birçok olumsuz ifade olacaktır. Zamanla, kontrol mekanizmasını orijinalinden daha karmaşık ama daha karmaşık hale getiren birçok yeni zorluk veya engel ortaya çıkacaktır.

EK EĞLENCE İÇİN ÇOKLU OYUN MODLARI

Oyun modlarının çeşitliliği, oyunu yeni zirvelere taşıyacağı için Infinite Stairs’in herkes için sahip olduğu harika bir ektir. Kontrol mekanizmaları, birçok bireysel engeli olan herkes için benzersiz deneyimler yaratmak için önemli ölçüde değişecektir. Bununla birlikte, her modun ödülleri her zaman cömerttir ve herkesin karakterle ve daha fazlasıyla ilgili yeni içeriğin kilidini açmasına izin verir.

GERÇEK ZAMANLI MÜCADELELERDE DİĞER OYUNCULARLA YARIŞIN

Oyuncular solo koşulardan sıkıldıklarında, diğer oyunculara gerçek zamanlı bir PvP mücadelesinde meydan okuyabilirler. Oyuncular birçok karmaşık durumda birbirleriyle sürekli savaşacaklar ve rakibin merdivenlerden çıkıp kazanmasını sağlamak için birçok tuzak veya engel oluşturacaklar. Tabii ki, bu modların ödülleri her zaman herkesin katılabileceği ve aktif olarak canlı bir topluluk oluşturabileceği kostümlerle ilgilidir.

SONSUZ KARAKTER ÖZELLEŞTİRMELERİ

Infinite Stairs’deki karakter özelleştirmesi, canlı kostümlere odaklandığı için zengin ve esprili. Aynı zamanda birçok göz alıcı stil ve tasarıma sahipler ve birçok saçma konsepti bir araya getiriyorlar, böylece sürekli merdiven çıkarken herkesin sonsuz eğlencesi var. Oyuncular ayrıca günlük görevleri tamamlayarak veya diğer oyuncuları en iyi performansla yenerek daha fazla yeni kostümün kilidini açabilirler.

İlgini Çekebilir  Prison Empire Tycoon v2.6 MOD APK — PARA HİLELİ

ÇOK YÖNLÜ MERDİVEN TASARIMI VE KİŞİSELLEŞTİRME

Oyuncular, seviyeler veya zorluklar arasında ilerledikçe nihai kişiselleştirilmiş deneyim için daha fazla özelleştirme eklemekte özgürdür. Her kişinin yaratıcılığına bağlı olarak, seviye önemli ölçüde değişir ve herkesin olumlu bir ruh haline sahip olması için farklı duygular yaratır. Ek olarak, ortam dekorasyon içeriği mağazalardan veya görev ödüllerinden gelir, bu nedenle oyuncular her zaman tüm etkinliklerde aktif olarak yer alır.

Infinite Stairs, eğlenceli ve mükemmel bir oyundur, oynanışı dostane ve olağanüstüdür ve çok fazla eğlence potansiyeline sahiptir. Sadece bu da değil, kişiselleştirmeyle ilgili tüm içerikler, dünyanın her yerinden insanlar için harika bir atmosfer yaratmak için canlı ve eğlencelidir.

Özellikler :

* Oyuncuların arkadaşlarıyla sonsuz zevklerin tadını çıkarması için egzotik gelişime ve eğlenceye sahip basit bir arcade merdiven tırmanma oyunu.
* Oyuncuların pistteki birden fazla engeli aşmak için hassas eylemler ve hareketler gerçekleştirmelerine olanak tanıyan basit ve etkileşimli kontrol mekanizmaları.
* Farklı oyun modlarında daha rahat ve keyifli bir deneyim için eğlenceli karakter özelleştirme ve geliştirme.
* Oyuncuların daha da mükemmel ödüller kazanmalarını sağlamak için oyun boyutlarını genişletmek için merdiven çıkma ile ilgili yeni konseptlere sahip yaratıcı oyun modları.
* Oyuncuların arkadaşlarıyla oyundan tam anlamıyla keyif almaları için ek aksiyonlar ve mini oyunlar içeren yoğun ve nefes kesici PvP maçları.

Son sözler

Infinite Stairs mükemmel bir 2D arcade oyunudur ve saatlerce süren stresli çalışmadan sonra sizi eğlendirecek. Oyunun basit bir yaklaşımı var; Oyun eğlenceli ve eklemek kolaydır. Basit ve bağımlılık yapan oyun sizi saatlerce meşgul edecek. Kontrol mekanizması basit, garip ve son derece ilginç. Oyun, Kore’nin oyun dünyası için parlak bir nokta haline geldi ve sonsuz koşucu türünde kendisine bir isim yaptı. Herkesle savaşmaya hazır olun ya da eğlenceli karakter arayüzünde Infinity Staircase’in zirvesine çıkın!

Sonsuz Merdivenler v1.3.133 MOD (Sınırsız Para) APK Ücretsiz İndir

MOD

Sonsuz-merdiven-v1.3.133-mod.apk

MOD

Sonsuz-merdiven-v1.3.123-mod.apk

MOD

Sonsuz-merdiven-v1.3.119-mod.apk

MOD

Sonsuz-merdiven-v1.3.118-mod.apk

MOD

Sonsuz-merdiven-v1-3-108-mod.apk

MOD

Sonsuz-merdiven-v1-3-105-mod.apk

MOD

Sonsuz-merdiven-v1-3-101-mod.apk

MOD

Sonsuz-merdiven-v1.3.99-mod.apk