Space Shooter Apk Para Hilesi Mod İndir 1.713

İçindekiler

Space Shooter Apk Para Hilesi Mod İndir 1.713

Evren olarak da bilinen Dünya’nın dış uzayı, içinde sayısız gizem barındıran ve herkesin dikkatini çeken bir yerdir. Bu konu filmlerde, video oyunlarında yoğun bir şekilde istismar edildi ve topluluktan her zaman çok sevildi. Öyleyse sizi kozmik uzayda geçen bir oyunla tanıştırmama izin verin. Bu Space Shooter Apk İndir daha önce Galaxy Attack: Alien Shooter ile bahsettiğim tanıdık yayıncı Onesoft’un bir ürünü. Her iki oyunda da bir uzay atıcı simülasyon oyunu var. Orada, uzaylıların gerçek olduğunu ve dünyamızı istila etmeye çalıştıklarını bileceksiniz. Kurgu filmleriyle ilgili tanıdık bir konu değil mi?

Space Shooter Apk – Galaxy Attack, uzaylıların terörist saldırılarının sık olduğu bir galakside geçen bir oyundur. Deneyimli bir kaptan olma ve ordunuzu kötü düşmanları yenmek için yönetme şansınız var. MILF ekibini korumak için yenilikçi ve akıllı savaş stratejileri geliştirilmelidir. Her zaman pasif olmak yerine esnek olmanız ve oyunda ustalaşmanız gerekiyor.

Yeni, uçsuz bucaksız bir uzay inşa etmek ve yaratmak için ihtiyacınız olan ilk şey yıldızlarla dolu bir savaş gemisidir. Seçtiğiniz gemi güçlü, büyük ve büyük miktarda kütle taşıyabilen bir gemidir. Takım arkadaşları da önemli bir faktördür ve her zaman yanınızdadırlar ve sizinle birlikte savaşırlar. Herhangi bir sorunlu durumda deneyimli ve becerikli bir komutan olun.

Space Shooter Hile Apk

Açık bir günde gökyüzü yeşil ve berraktır, ancak rüya gibi beyaz bulutun arkasında Dünya’yı istila etmeye gelen bir uzaylı canavar filosu olduğunu kim bilebilir. NASA tarafından onları durdurmak için gönderilen filoları yok ettiler. Sadece siz, dünyanın son kahramanı, galaksiyi uzaylılardan koruma görevini yanınızda taşıyacaksınız. Dünyadaki tüm canlıların kaderi sizin ellerinizde. Ne yapacağınızı biliyor musunuz?

İlgini Çekebilir  Critical Ops v1.22.0.f1288 MEGA MOD APK — SINIRSIZ MERMİ HİLELİ

MOD APK Space Shooter: Galaxy Attack sürümü

  • Sınırsız Altın
  • Sınırsız Taşlar
  • Sınırsız Madalya
  • Sınırsız EXP Kartları
  • Sınırsız Üni Kartları
  • Sınırsız Öğeler

Önemli!
İnternet bağlantısını kapatın, aksi takdirde yasaklanabilirsiniz.

Oyun “Hack Algılandı” gösteriyorsa, lütfen İnternet’i kapatın ve yeniden açın.

Android için Space Shooter: Galaxy Attack MOD APK İndir

Yayıncı Onesoft, Galaxy Attack: Alien Shooter ve şimdi de Space Shooter: Galaxy Attack ile bağımlılık yaratan uzay dövüş oyunları yaratmadaki konumunu kanıtladı. Bu, uzay savaşı oyunlarının çekiciliğini bir kez daha teyit ediyor. Ne için bekliyorsun! Dünyayı uzaylı istilasından korumak için bugün savaşa katılın.