Spacero Sci-Fi Hero Shooter v1.7.17 MOD (Sınırsız sağlık) APK

Açıklamalar :

Spacero: Sci-Fi Hero Shooter, oyuncuların insanlığı yok etmeye çalışan son derece tehlikeli uzaylıları yok etmeye dahil olduğu, birçok oynanış özelliğine aşina bir aksiyon oyunudur. Her turun etkinlikleri, bir mobil cihaz ekranına sığan konumlarda gerçekleşir. Bu, en basit kontrollerle birleştiğinde, anında taktiksel manevralar uygulamanıza, saldırmanıza ve düşman eyleminden ustaca kaçmanıza olanak tanır. Güzel grafikler, eğlence, geliştirme, diğer katılımcılarla etkileşim ve çok daha fazlası için etkileyici çeşitlilikteki fırsatlar, eğlenceyi dinamik oyunları sevenler için harika bir keşif haline getirir.

UZAY YOLCULUĞUNU DENEYİMLEYİN

Spacero’yu deneyimlemeye başlayan oyuncuları büyüleyici bir macera yolculuğu bekliyor. Birçok farklı gezegene gideceksiniz ve her gezegende yüzleşmek zorunda kalacağınız farklı özelliklere ve güçlere sahip düşmanlar olacak. Aynı zamanda her seviye atladığınızda elde ettiğiniz silahları ve güçleri yeterince deneyim kazandığınızda kullanacaksınız. Oradan zamanla güçlenecek ve belirli bir gezegendeki sorunları çözeceksiniz.

Bu oyunun oynanışı tamamen erişilebilir ancak etkileyici bir oyun içi kaçma becerisi gerektirir. Düşmana saldırmak için uygun gördüğünüz alana gitmek üzere karakteri kontrol etmek için joystick’i ekranda kaydırın. Ayrıca, bir düşman menzile girdiğinde karakteriniz otomatik olarak saldıracaktır. Bu nedenle bu oyun birçok kişi için uygundur ancak dikkat edilmesi gereken düşman sayısı zamanla artacaktır.

DÜŞMANLARI YENİLMEK VE FARKLI ÖĞELER TOPLAMAK

Spacero’nun ilk seviyesine başladığınızda, dikkat etmeniz gereken kontrolleri bileceksiniz. Eğitim seviyesini tamamladıktan sonra girdiğiniz ilk gezegenin adı Titan’dır. Her gezegenin birçok farklı seviyesi olacak ve sağlığınız düşmanın saldırısıyla tükenene kadar sürekli olarak birbirlerini takip edecekler. Aynı zamanda ekranın üst kısmında kolayca görebileceğiniz bir seviye çubuğu bulunmaktadır.

Bu çubuk dolduğunda, bir seçim kutusu görünecek ve serbestçe seçim yapabilmeniz için çevredeki öğeler aniden duracaktır. Her seviyeye göre bir seçim yapılacak ve oyunda düşmanı yenmek için farklı beceriler toplayacaksınız. Aynı zamanda, seçim sürecinde, sizi her zaman öldürmeye çalışan robotlar veya uzaylı canavarlarla yüzleşmek için şüphesiz mükemmel ve son derece koordineli becerilerden oluşan bir sistem oluşturacaksınız.

İlgini Çekebilir  Ego Kılıcı Boşta Kahraman Eğitimi v1.75 MOD (Sınırsız Para) APK

BİRÇOK ETKİLEYİCİ BECERİLERİN KİLİDİNİ AÇIN

Seviyeyi bitirdikten sonra Spacero’dan bir gezegenin tamamlanma sürecini göreceksiniz. Her gezegen, karakterlerinizi ve silahlarınızı geliştirmenize ve yeni beceriler araştırmanıza yardımcı olacak birçok benzersiz öğe sunar. Aynı zamanda bazı karakterlerin fiyatını düşürürken yeni maceracıların kilidini de açabilirsiniz. Kendinize güçlü bir karakter edinme ve etkileyici donanımlar elde etmenize yardımcı olma şansınız.

Kazandığınız para, aşağıdakiler gibi birçok farklı faktör için kullanılır: B. silahlarınızı araştırmak ve yükseltmek için. Aynı zamanda her karakterin silahı belli özelliklere sahiptir ve rengine göre belirlenir. Bu nedenle, elmaslarla açılan sandıklar, yüksek kaliteli silahların kilidini açmanıza yardımcı olacak bir araçtır. Oyuncunun seviyesi arttığında da bonus alabilirsiniz.

Özellikler :

* Tek parmakla düşmanları vur
Otomatik ateşle aşağılık düşmanları vurarak, hızlı hareket eden mermilerden kaçarak ve destansı patronları yenerek kahramanınızı zafere taşıyın!

* Güçlü otomatik ateşleme silahları
Bir bilim kurgu atıcısının en iyi yanı nedir? Büyük Silahlar ve Otomatik Ateş!
Lazer Topları, Av Tüfekleri, Flaş Topları, Roketatarlar ve Otomatik Alev Silahları!!

* Uzayı keşfedin
Farklı gezegenlerde destansı bir maceraya hazır olun! Galaksideki patronları vurarak yenmenin zamanı geldi!

* İnanılmaz nişancı grafikleri
Kahramanca bir bilim kurgu nişancı evreninde güzel dünyaları, fantastik yaratıkları, destansı ganimetleri, otomatik ateşlemeyi, güçlü kahramanları, destansı atışları ve görsel efektleri deneyimleyin!

İndir Spacero Sci-Fi Hero Shooter v1.7.17 MOD (Sınırsız sağlık) APK Ücretsiz

spacero-v1.7.18-mod.apk

Spacero Sci-Fi Hero Shooter Nasıl İndirilir ve Kurulur?

İlk önce indir düğmesine tıklayın, APK dosyası otomatik olarak indirilecektir.
İndirilen APK dosyasını telefonunuzun İndirilenler klasöründe bulun ve yüklemek için açın.
Mobil ayarlarınıza gidin, Güvenlik’i ve ardından Bilinmeyen Kaynaklar’ı tıklayın.

Şimdi uygulamayı açın ve keyfini çıkarın.