Star Trek Alt Güverte Mobil v1.9.2.19480 MOD (Sınırsız para) APK

Açıklamalar :

Resmi Star Trek: Alt Güverte boşta oyununa ulaştınız!

Başka bir uzun görev listesini tamamladıktan sonra, USS Cerritos’un alt güvertelerinin mürettebatı bir Zebulon Sisters etkinliğine başlamaya hazır. Bunun Tendi’nin ilk chu-chu dansı olması onu daha da özel kılıyor. Boimler, standart dersler için sanal güverte hazırlamaktan sorumludur. Kazan? kimin çok kası var Bu tam olarak ne zaman mantıklı oldu? Grup, dansa gidebilmek için simülasyonu bitirmeye çalışır. Ne yazık ki, kötü AI Badgey’in Cerritos bilgisayarının kontrolünü ele geçirdiğini keşfederler. Boimler, Tendi, Rutherford ve Mariner, sanal güverteden çıkmak ve orada sıkışıp kaldıktan sonra gerçek dünyaya dönmek için klasik ve modern Star Trek hikayelerini kullanmalı. Ama dikkatli ilerleyin; Başarısız olurlarsa yok olurlar. Daha da kötüsü, partiye geç kalacaklar!

Star Trek Mobile’ın Alt Güverteleri, daha mizahi bir şekilde yeniden anlatılan klasik Star Trek maceralarına sahiptir. Klasiklerin bu eşsiz yorumu sizi güldürecek ve hatta sonu bile değiştirebilir. Cerritos ekibi, bir sanal güverte simülasyonunda oyunun son noktasına ulaşmadan önce yenilmesi gereken zorlu bir patronla her zaman karşı karşıya kalacaktır. Eğlenceli ve bağımlılık yapan eğitim oyunlarıyla mürettebatınızı bilim, mühendislik, güvenlik ve liderlik konusunda eğitin. Badgey’de toplanacak ve değiştirilecek çok sayıda Star Trek figürü var ve Cerritos Alt Güverte ekibi oynamak için uğrar. Düzenli etkinliklere katılmak, ekibinize benzersiz üyeler çekmenizi sağlar. Haftalık mini etkinlikler ve büyük haftalık etkinliklerle her zaman denenecek yeni simülasyonlar vardır. Eğitime katılmak için çok meşgul olsanız bile hiçbir şeyi kaçırmadan ekibinizi eğitebilirsiniz.

Star Trek Alt Güverte Mobil Tanıtımı

Star Trek Alt Güverte Mobil Son zamanlarda oldukça popüler olan bir simülasyon uygulaması olarak tüm dünyada simülasyonları seven çok sayıda kullanıcıyı kendine çekmiştir. Bu uygulamayı indirmek istiyorsanız, APKCAP en iyi seçiminizdir. APKCAP, Star Trek Lower Decks Mobile’ın en son sürümünü size ücretsiz olarak sunmanın yanı sıra, uygulamanın tüm özelliklerini ücretsiz olarak açmak için ücretsiz modlar da sunar. APKCAP, tüm Star Trek Alt Güverte Mobil modlarının kullanıcılardan herhangi bir ücret talep etmeyeceğini ve %100 güvenli, kullanılabilir ve kurulumunun ücretsiz olduğunu vaat ediyor. Sadece APKCAP istemcisini indirin, Star Trek Alt Güverte Mobil’i tek bir tıklamayla indirebilir ve kurabilirsiniz. Ne duruyorsun, hemen APKCAP’i indir!

İlgini Çekebilir  Truecaller PRO v11.82.7 PREMİUM GOLD APK — ARAYAN KİMLİĞİ GÖRME

Kullanışlı fonksiyonlar

Star Trek Alt Güverte Mobil Popüler bir simülasyon uygulaması olarak güçlü özellikleri çok sayıda kullanıcıyı kendine çekmiştir. Geleneksel simülasyon uygulamalarına kıyasla Star Trek Alt Güverte Mobil daha zengin bir deneyim ve daha güçlü özellikler sunar. Tüm özellikleri kolayca deneyimlemek için Star Trek Lower Deck Mobile’ı indirip kurmanız yeterlidir ve tamamen ücretsizdir! Ayrıca APKCAP hayranların deneyimlerini paylaşmaları, uygulamada buldukları mutlulukları paylaşmaları için simülasyon uygulamasını da destekliyor, ne duruyorsunuz hemen gelin ve indirin

benzersiz mod

Orijinal Star Trek Alt Güverte Mobil’i tamamen ücretsiz sağlamakla kalmaz, aynı zamanda size ücretsiz özellikler sağlayan mod sürümünü de ekler, en üst düzeyde Star Trek Alt Güverte Mobil 1.5’in keyfini çıkarabilirsiniz. En kapsamlı işlevsellik deneyimini yaşayın. Ayrıca, tüm modlar APKCAP tarafından manuel olarak doğrulanmıştır, %100 ücretsizdir ve kullanılabilir. Şimdi tek yapmanız gereken istemcide APKCAP’i indirmek, Star Trek Lower Deck Mobile’ın ücretsiz mod sürümünü tek bir tıklamayla indirip yükleyebilir ve ardından Star Trek Lower Decks Mobile’ın rahatlığının tadını çıkarabilirsiniz!

Star Trek Alt Güverte Mobil v1.9.2.19480 MOD (Sınırsız para) APK Ücretsiz İndir

MOD

star-trek-alt-decks-v1-9-2-19480-mod.apk

MOD

star-trek-alt-decks-mobile-v1-6-0-16339-mod.apk

Star Trek Alt Güverte Mobil Nasıl İndirilir ve Kurulur?

İlk önce indir düğmesine tıklayın, APK dosyası otomatik olarak indirilecektir.
İndirilen APK dosyasını telefonunuzun İndirilenler klasöründe bulun ve yüklemek için açın.
Mobil ayarlarınıza gidin, Güvenlik’i ve ardından Bilinmeyen Kaynaklar’ı tıklayın.

Şimdi uygulamayı açın ve keyfini çıkarın.