Stickman Legends Apk Mod Para Hileli İndir 4.1.5

İçindekiler

Stickman Legends Apk Mod Para Hileli İndir 4.1.5

Oyunda elmasları satın aldığınız yerden gerçek para karşılığında alabilirsiniz, sadece fiyat butonlarına basmanız yeterli. (gerçek satın almalarla hiçbir bağlantısı yoktur.) Oyunda istediğiniz karakterleri satın alabiliyorsunuz, fiyat butonlarına basmanız yeterli. (gerçek satın almalarla hiçbir bağlantısı yoktur.) Oyundaki tüm eşyaları gerçek parayla satabilirsiniz, sadece fiyat butonlarına basmanız yeterli. (gerçek satın almalarla hiçbir bağlantısı yoktur.)

Stickman Legends: Shadow War, oyunculara en iyi deneyimi sunmak için arkadaş canlısı grafikler ve çöp adam karakterleri kullanan bir hack’n’ slash aksiyon-macera oyunudur. Hack ‘n’ slash türü tüm platformlarda uzun süredir var ve Stickman Legends aynı zamanda bir platform oyunudur, bu nedenle oynanışı her yaştan insan için uygundur. Ayrıca içeriği sonsuz gibi görünüyor, oyunculara her zaman savaşacak ve fethedecek yeni şeyler veriyor. Oyuncunun yolculuğu küçük seviyelere ayrılmıştır, ancak zorluk ve çevresel çeşitlilik öne çıkmaktadır. Oyuncular her zaman yeni ortamlarda, yeni düşmanlarda savaşacaklar ve yüzlerce çekici ödül kazanacaklar.

Stickman Legends Apk Son Sürüm

Stickman Legends: Shadow War’ın bir hack ‘n’ slash oynanışı vardır, bu nedenle temposu hızlıdır ve oyuncuların sürekli olarak savaşmasını veya tüm durumlarla başa çıkmasını gerektirir. Platform öğesi, oyuncunun fazlalık eylemlerini sınırladığı ve oyuncuya daha iyi bir görüş ve savaş performansı sağlamak için savaş alanını çok daha sınırlı hale getirdiği için öne çıkan unsurdur. Oyuncunun yolculuğu birçok yerden geçecek, birçok zorlukla karşılaşacak, binlerce canavarla savaşacak ve destansı patronları fethedecek. Ayrıca oyuncular, efsanevi ekipmanların gücüne, eşlik eden yüce ruhlara hayran kalacak ve nihai savaşları deneyimleyecekler.

Stickman Legends Apk Nasıl İndirilir?

 • Stickman Legends sayfasından en üstte bulunan Şimdi İndir bölümüne tıklayın.
 • Biraz bekledikten sonra sizi Stickman Legends Apk linkine götürecektir.
 • Google Drive’den oyunun hileli apk dosyasını indirin
 • İndirdiğiniz Stickman Legends apk dosyasını telefonunuza kurun
 • Ve Stickman Legends Oynamaya başlayın.
 • Link çalışmadığı durumlarda (güncelleme gelmiş olabilir) kırık link bildirimden yada yorumlardan bize iletebilirsiniz
 • Çalışmayan Linkler en kısa sürede düzeltilecektir.
 • Oyunun Orijinal Google Play Linkine buradan ulaşabilirsiniz.
İlgini Çekebilir  The House of Da Vinci 3 Apk Mod İndir 1.1.19

Ayrıca sitemizden en çok indirilen oyunlardan İyi Pizza Güzel Pizza Apk ve Pokémon GO Apk oyunlarını indirebilirsiniz.  Youtube’den videoları reklamsız mı izlemek istiyorsunuz. O zaman Youtube Premium Apk kesinlikle denemenizi tavsiye ediyoruz.

 • Stickman Legends Apk Mod Para Hileli İndir 4.1.5 Oyun Hilesi
 • +Tanrı modu (Ölümsüzlük)
 • +Tek Vuruş