Stickmans of Wars RPG Shooter v4.4.6 MOD (Kaynaklar harcandığında artar) APK

Açıklamalar :

Stickmans of Wars: RPG Shooter – strateji unsurları veya tersi ile takım aksiyon eğlencesi. En çok hangi tamirciyi sevdiğinize bağlı olarak. Oyuncular bir askeri üs geliştirecek, yeni binalar inşa edecek ve böylece yeni nitelikler ve fırsatlar kazanacak, askerleri eğitecek, ekipmanlarını geliştirecek ve aynı zamanda onları savaşa yönlendirecek. Görevleri tamamlamak, değerli kaynakları yakalamak, yanıtlar almak vb. Çizgi grafikler, çeşitli silah modelleri, ilginç koşullar, yeterince oyunculuk yapan asistanlar ve diğer yönler, bu tür eğlenceyi seven herkesi memnun edecek.

İçindekiler

STICKMAN OF WAR MOD APK SINIRSIZ PARA

Stickman of Wars Mod APK, mobil savaş oyunlarını yepyeni bir seviyeye taşıyan bir RPG ve Shooter oyunudur. Bölgenizi geri almak ve düşmanlarınızı yenmek için daha önce hiç görmediğiniz bir aksiyon sunan savaşa katılın.

Stickman of War, askeri oyun estetiği ve çok sayıda silahlı çatışmayla oyuncuları şaşırtmaktan asla vazgeçmeyen tek çevrimiçi savaş oyunudur. Oyun internette bulunabilen birkaç oyundan biridir. Mobil cihazlardaki ordu oyunları, savaşlara katılmak için hiç bu kadar büyüleyici ve heyecan dolu olmamıştı. Çatışmada yalnız bir savaşçı olarak yer alın, karşıt güçlere ateş edin, kalenizi ve askerlerinizi yükseltin, zenginlikler toplayın ve sıradan bir çevrimiçi nişancı oyununda size hitap eden diğer etkinlikleri gerçekleştirin.

STICKMAN OF WARS MOD APK SINIRSIZ TAŞLAR

Stickman of Wars çevrimiçi dövüş oyunu, başlar başlamaz sizi aksiyonun ortasına atar. Kaynakları daha rahat toplayın. Savaş üssünüzü inşa etmek ve yükseltmek için edindiğiniz malzemeleri kullanın. Atış becerilerinizi geliştirmek için ekipman inşa edin ve toplayın.

Çoğu geleneksel aksiyon RPG’si gibi teçhizat ve silah cephaneliğinizi kullanın ve yükseltin. Bölgede dolaşırken, düşmanın sürekli ordularına saldırarak madeni para ve başka kaynaklar kazanabilirsiniz. Daha fazla kaynak, ekipman ve silah elde etmek için zindanı koruyan orduyu yenmelisiniz. Giderek daha çetin hale gelen boşta kalan rakip ordularıyla savaşırken seviye atlayacaksınız.

İlgini Çekebilir  Tas 2023 Apk Süper Lig İndir Son Sürüm 1.0

Stickman of Wars çevrimiçi bir nişancı oyunudur, ancak diğer aksiyon RPG oyunları gibi çeşitli kaynaklar sunar. Oyun bir aksiyon rol yapma oyunu olsa bile bu doğrudur. Kalenizi kütüklerden inşa edin ve becerilerinizi zamanla geliştirin. Savaş RPG’niz için gerekli ekipmanı ve silahları oluşturmak için gerekli teknik kaynakları toplayın. Silahlarınızı ve ekipmanlarınızı yükseltebilmek için cephane edinin, bu da daha isabetli atış yapmanızı ve daha az hasar almanızı sağlar. Daha sonra RPG çevrimiçi oyununuzun temel bileşenlerini yükseltmek için harcayabileceğiniz altın paraları almak için düşmanları yenmelisiniz.

Özellikler :

* Günlük modda kaynakları toplayın;
* Toplanan kaynakları kullanın, savaş üssünüzü inşa edin ve yükseltin;
* Atış becerilerinizi geliştirmek için ekipman oluşturun ve toplayın;
* Çoğu klasik aksiyon RPG’sinde olduğu gibi ekipmanınızı ve ateşli silahlarınızı kullanın ve yükseltin;
* Haritayı keşfederken madeni para ve diğer kaynakları elde etmek için düşmanın boştaki ordusuna saldırın;
* Ek kaynaklar, ekipman ve silahlar almak için zindandaki orduya saldırın;
* Gittikçe güçlenen boşta ordu düşmanlarıyla mücadele ederken güçlenin.

Çöp Adam Savaşları RPG Nişancı MOD Özellikleri:

sınırsız sağlık
Mağazada ücretsiz ve yüksek miktarda (bu şekilde tüm malzemeler ve sınırsız taşlar)
XP enjeksiyonu
Yüksek saldırı hızı

İndir Stickmans of Wars RPG Shooter v4.4.6 MOD (Kaynaklar harcandığında artar) APK Ücretsiz

MOD

stickmans-of-wars-v4.4.6-mod.apk

MOD

stickmans-of-wars-v4-0-0-mod.apk

Stickmans of Wars RPG Shooter Nasıl İndirilir ve Kurulur?

İlk önce indir düğmesine tıklayın, APK dosyası otomatik olarak indirilecektir.
İndirilen APK dosyasını telefonunuzun İndirilenler klasöründe bulun ve yüklemek için açın.
Mobil ayarlarınıza gidin, Güvenlik’i ve ardından Bilinmeyen Kaynaklar’ı tıklayın.

Şimdi uygulamayı açın ve keyfini çıkarın.