Stone Age Survival v1.51 MOD (Reklam izlemeden ödül kazanın) APK

Açıklamalar :

Stone Age Survival, oyuncuların küçük bir Taş Devri grubuna yardım ettiği bir “musluk simülatörüdür”. Onları en temelden çok etkileyiciye doğru yönlendirmek gerekir. Ve tüm bunlar kaynak, kaynak ve daha fazla kaynak gerektirir. Bunları toplayıp ayıklıyoruz, topluyoruz ve daha sonra doğru yönde satıyoruz. İnşaat, geliştirme, bölgenin genişletilmesi, diğer komşu yerleşim yerlerinin sakinlerinin işe alınması ve çok daha fazlası, basit kontrollerle oyun hayranlarını sıkmayacak. Güzel grafikler, tüm bunları oyuncuların gözünde daha hoş hale getirecek.

İlerleme ile basit strateji oyunlarını sevenler için bağımlılık yapan bir tıklama ve hayatta kalma oyunu olan Stone Age Survival ile tanışın! Hayatta kalmak için hayatta kalma stratejinizi geliştirmelisiniz. Dinlenmek için zaman yok!
Artık taş devri hayatta kalma simülatöründe madencilik, işçiliği, yiyecek toplama ve bina yapma gibi becerilerde ustalaşmanız gerekiyor!

Taş Devri’nde hayatta kalma oyunu başlıyor! Araçlar yapmak, madencilik yapmak, bir barınak inşa etmek, diğer hayatta kalanlarla takım kurmak ve üssünüzü kademeli olarak genişletmek için stratejik yolunuzu seçin.

HAYATTA KALMA STRATEJİSİ OYUN ÖZELLİKLERİ:

Hayatta kalma stratejinizi oluşturun
Yeni alanları keşfedin. Yeni konumların kilidini açın, araçlar oluşturun, inşaat için kaynak toplayın.

Madenciliği, işçiliği ve bina becerilerini geliştirin
Taş Devri göründüğü kadar kolay değil. Bu tıklama oyunu, nesneler oluşturmak için daha karmaşık kaynaklar oluşturmanıza ve oluşturmanıza olanak tanır. Mümkün olan her şekilde yeni araçlar öğrenin ve stratejik kararlar alın.

Diğer kurtulanlarla takım oluştur
Taş Devri’nde hayatınızı iyileştirmek için diğer kurtulanlarla takım kurun. Bölgeniz çok daha hızlı genişleyecek ve kaynaklar daha verimli bir şekilde toplanacak. Birlikte bir şeyler yapmak her zaman daha iyi ve daha eğlencelidir!

İndir Stone Age Survival v1.51 MOD (Reklamları izlemeden ödül kazanın) APK Ücretsiz

MOD

İlgini Çekebilir  Idle Port Tycoon v3.2.2 Sınırsız PARA Hilesi – Mod Apk

taş devri hayatta kalma v1.43-mod.apk

MOD

taş devri hayatta kalma v1.41-mod.apk

MOD

taş devri-hayatta kalma-v1-17-mod.apk

Stone Age Survival Nasıl İndirilir ve Kurulur?

İlk önce indir düğmesine tıklayın, APK dosyası otomatik olarak indirilecektir.
İndirilen APK dosyasını telefonunuzun İndirilenler klasöründe bulun ve yüklemek için açın.
Mobil ayarlarınıza gidin, Güvenlik’i ve ardından Bilinmeyen Kaynaklar’ı tıklayın.

Şimdi uygulamayı açın ve keyfini çıkarın.