Summoners War Apk Hile Mod İndir 8.0.6

İçindekiler

Summoners War Apk Hile Mod İndir 8.0.6

Eğer gerçek bir oyuncuysanız, belki de E3 ifadesi artık o kadar tuhaf değildir. E3, her yıl oyun endüstrisi için düzenlenen bir ticaret fuarı olan Electronic Entertainment Expo’nun kısaltmasıdır. E3, ünlü yayıncıların gelecek ürünlerini sergiledikleri ve sergiledikleri tescilli bir sergidir. Ancak, tüm oyunlar burada görünmeyebilir; programın kalitesinden emin olmak için ESA tarafından titiz testlerden geçmek zorunda kalacaklar. Ve Summoners ’War: Sky Arena, son yıllarda E3’te en umut verici oyunlardan biridir. Bugün sizi bu oyunla tanıştıracağım. Summoners War Apk İndir ve oyna.

Hikaye, benzersiz canavarların ve benzersiz güce sahip gizli Kristallerin olduğu Sihirdar dünyasında geçer. Binlerce yıl toprağa gömüldükten sonra, bu taşlar yanlışlıkla ortaya çıkar ve Sihirdar dünyasını alt üst eder. Hayvanların yükselme hırsı, birlikte savaşırlar ve taştan güç elde etmek için her şeyi yaparlar. Oyuncular, dünyaya barışı sağlamaktan sorumlu yetenekli bir sihirbaz rolünü oynayacaklar. Oyuncular, agresif olan Celestial Arena’ya katılmak için canavarları çağırmak zorunda kalacaklar.

Summoners War Android Apk 2023

Summoners ’War: Sky Arena MOD, hem işlevsel hem de oyun sistemleri üzerine inşa edilmiştir. Oyuncular hayal dünyasına düşecek ve tüm sorunları cep telefonunuzda unutacak. Ek olarak, grafik arka planı da çok titiz bir tasarıma sahip, dramatik sanatın güzel 3D efektlerle akıllıca birleşimidir. Ayrıca oyun ücretsiz, indirilebilir ve aynı deneyime sahip.

Summoners War MOD v2 Özelliği

1. Anında Kazanma
2. Kolay Kazanma
3. Düşük HP
4. Olağanüstü Hız (Her Zaman İlk Dönüş)
5. Takım arkadaşlarına bağlı olarak MOD Değişimi
6. Hile Tespiti Açılır Penceresi Atlandı

MOD v2 İÇİN NOT

– Arena’nın numaraya ihtiyacı var! (vidyoda)
– Faimon Boss korumalı, onu yenmek veya arkadaş canavarını kullanmak için 4 dakika beklemelisin!
– Anında kazanmak için bir takım arkadaşı seçin
– 1vs1 dövüşü için tam takımı seçin, her zaman ilk tur + bir vuruş yapacaksınız.
– 1vs1’i seçerseniz, seçilen tüm takım arkadaşları yine de EXP kazanır.
– Summoners war Sonunda nasıl gerçekçi zamanlar yapılacağını izleyin.

İlgini Çekebilir  Hajwalah Line v1.3.75 MOD APK — PARA HİLELİ

Ayrıca sitemizden en çok indirilen oyunlardan Wheelie Challenge Apk ve BeamNG Drive Apk oyunlarını indirebilirsiniz. Daha fazla Aksiyon oyunu için Aksiyon Oyunları bölümümüzü ziyaret etmeyi unutmayın. Ayrıca Reklamsız Youtube indirmek için YouTube Premium Apk uygulamamızı indirmeyi unutmayın.