Summoners War v7.2.4 MOD (Düşmanlar Saldırıyı Unutma) APK

Açıklamalar :

Summoners War APK, strateji ve MMORPG türlerini birleştirme konusunda öne çıkan oyunlardan biridir. Heyecan verici ve heyecan verici canavar savaşları ile Android cihazınızda varlığını inkar etmek zor.

SUMMONERS SAVAŞ OYUNU HAKKINDA

Bu, Com2uS tarafından 2014 yılında piyasaya sürülen ünlü bir oyundur. İki popüler uygulamayı, Google Play ve App Store’u tamamen ücretsiz olarak indirebilir ve oynayabilirsiniz. Ayrıca oyun şirketi, oyuncuların dil sınırlaması olmadan oynayabilmeleri için birçok farklı dili de desteklemektedir – canavarları evcilleştirmek için oyun türünün benzersiz stratejisi ile birleştirilmiştir. Summoners War oyununda diğer oyunlara göre oyunun birkaç versiyonu olması bir özelliği var. Aynı oyunu diğer birçok hesaptan sınırlama olmaksızın oynayabilir, birçok çekici zorlukla 1000’den fazla canavar oyununda tamamen yeni deneyimler elde edebilirsiniz. Oyuna katılarak, sizinle aynı seviyede olan rakipler seçebilir ve klanınız için birçok mükemmel oyuncuyu işe almak için loncalar oluşturabilir ve kazanmak için sağlam bir klan oluşturabilirsiniz.

OYUN NASIL OYNANIR

Önce oyuna başlarlar; Daha hızlı oynamak için canavarı tanımanız gerekir. Kullanılacak iki ana canavar da dahil olmak üzere bir sürü bedava canavar elde edersiniz: Elucia ve Victory. Zorlayıcı ve oldukça nadirdir, bu nedenle ileride başvurmak üzere güvenli bir yerde saklayın. Canavarın gücünü artırmak için GB10’daki devi fethetme adımını atlayamazsınız. Onları yakalamak istiyorsanız, önce güçlü bir mangaya ihtiyacınız var. Ayrıca, birçok değerli ödül almak için hem PvP hem de PvE maçlarına katılmalısınız. Ayrıca oyundan bir çok hediye almak için bir çiftlik kurmalı ve kaleler inşa etmelisiniz. Ancak, onları hemen kurmak için acele etmenize gerek yok. Ve bu oyunu oynarken en önemli şey, loncaya katılmanız ve diğer birçok oyuncuyla arkadaş olmanızdır. Amaç, ödüller kazanmanız ve bazen canavarları çağırmak için puan kazanmanızdır.

YENİ OYUNCULAR SAVAŞ OYUNU GRAFİKLERİ

Oyunun başarısını yaratmak için grafik tasarım önemli bir rol oynar; oyunun ruhu olarak kabul edilir. Özenle tasarlanmış keskin 3D görüntüleri ile oyuncuları sıkmaz, aynı zamanda oyunu daha canlı ve çekici hale getirir. Oyunda 400’den fazla canavar türü var. Aslında her karaktere farklı bir imaj verebilmek için tasarımcının görünüşten kostümlere, düşmana saldırmak için uçma tekniklerine kadar her detayda çok dikkatli çalışması gerekiyordu. Ek olarak, sadece grafik olarak mükemmel değil, aynı zamanda ses açısından da sofistike. Oyun başlatıldığında, oyuncular daha fazla oyuncu için dövüş ruhunu artıracak kahramanca ve dramatik melodilerin tadını çıkarabilirler.

İlgini Çekebilir  Real Racing 3 v11.2.1 MOD APK — SINIRSIZ PARA HİLELİ

MİMARİ SİSTEMİ

Bu oyunda 1000’in üzerinde çok sayıda canavar var, ancak her birinin bir formu, saldırı stili ve Işık, Rüzgar, Ateş, Karanlık ve Su gibi farklı özellikleri var. Canavarları seçerken her oyuncu yakalamak zorundadır. Her canavar farklı türlere aittir, ancak asıl olan 2 yıldızlı türdür. Ancak, performansı hakkında çok fazla endişelenmenize gerek yok; Alt seviyeden üst seviyeye geçerek onları yükseltebilirsiniz. Her canavarın saldırı, iyileştirme, destek, tankçı gibi belirli sınıfları vardır. Oyun, canavarları iyileştirmeye ek olarak, oyunculara her savaşın savaşçılarının becerilerini geliştirmek için taş mühürler sunuyor. Her canavar altı stel yeri içerecek ve mührün oyun içi istatistiklerini artırmak için onları yükseltmek için mana kullanacaklar. Jöleyi toplamak istiyorsan Manna Çeşmesi’ne gitmelisin ama beklemen gerekecek. Summoners War, sizi daha çekici kılacak yüksek kaliteli 3D grafik efektleriyle canavarları evcilleştirme ve avlama oyunundan derinden etkilenen hem dramatik hem de çekici bir aksiyon oyunudur.

Özellikler :

[Stratejik Oyun]Her canavarın benzersiz yeteneklerinin göz kamaştırıcı görüntüsünü deneyimleyin.
Canavarlarınız için ek yetenekler arasından seçim yapabileceğiniz 21 farklı rün seti!
Savaşları kazanmak için en iyi stratejiyi düşünün.

[Sonsuz Eğlence]Köyünüzü dekore edin, diğer sihirdarlarla savaşın, zindanları keşfedin, PvP savaşlarında savaşın, koleksiyonunuzu genişletin, canavarları eğitin ve çok daha fazlasını yapın.

[Büyük Koleksiyon]Ateş, Su, Rüzgar, Işık ve Karanlık!
5 farklı özellik ve 1000 farklı canavar!
Mümkün olduğu kadar çok canavar toplayın ve en iyi takımı oluşturun.

[Gerçek zamanlı baskın]Takım olarak savaş!
3 kullanıcıları ile gerçek zamanlı bir savaş!
Farklı taktikler kullanarak sihirdar arkadaşlarınız ile patronu yenin.

Summoners War v7.2.4 MOD (Düşmanlar Saldırıyı Unutur) APK Ücretsiz İndir

MOD

Summoners savaş-v7.2.4-mod.apk

MOD

Summoners savaş-v7.1.9-mod.apk

MOD

Summoners savaş-v7.1.3-mod.apk

MOD

Summoners savaş-v7.0.7-mod.apk

MOD

Summoners savaş-gök arena-v7.0.0-mod.apk

MOD

Summoners savaş-gök arena-v6.6.7-mod.apk

MOD

Summoners savaş-gök arena-v6.6.6-mod.apk

MOD

Summoners savaş-gök arena-v6.6.5-mod.apk

MOD

Summoners savaş-gök arena-v6.6.4-mod.apk

MOD

Summoners savaş-gök arena-v6.6.3-mod.apk

MOD

Summoners savaş-gök arena-v6.6.1-mod.apk

MOD

Summoners savaş-gök arena-v6.6.0-mod.apk

MOD

Summoners savaş-gök arena-v6.5.9-mod.apk

MOD

Summoners savaş-gök arena-v6.5.8-mod.apk

MOD

Summoners savaş-gök arena-v6.0.4-mod.apk