Tacticool 5v5 nişancı v1.58.6 FULL MOD (Sınırsız Para) APK

Açıklama:
Tacticool 5’e 5 atıcı – İtfaiye uzun zamandır en popüler oyunlardan biri olmuştur. Karmaşık taktikleri takip etme konusunda endişelenmenize gerek yok, sadece dövüş becerilerinizi göstermek istiyorsunuz. Bu oyunculara hizmet eden birçok oyun var ama sonunda bir şeyin önemli olduğunu anlıyorlar. Kazanmak istiyorsanız önceden belirlenmiş taktikleri uygulamalısınız. Tacticool- 5v5 Shooter, taktiksel bir nişancı oyunudur.

Bu oyuna katılırken, oyuncular hala becerilerini ve yeteneklerini ifade ederler. Ayrıca, takım arkadaşları da eşit derecede yetenekli olacak, bu nedenle insanların birbirleriyle savaşmasını önlemek için uygun taktikleri benimsemek çok önemlidir. Kim daha fazla tutarlılık elde ederse, kazanması çok daha kolaydır. Ancak taktiklerdeki sürpriz, aksiyondaki yüksek hız ve cesaretin birleşimi destansı savaşın anahtarıdır.

Bir araba kap, arkadaşlarını al ve düşmanlarını tokatla
Açıkçası, bir nişancı olarak, Tacticool 5v5 nişancının cephaneliği son derece zengindir. 40’tan fazla farklı silah türü ve çeşitli özel efektler ve efektler içeren oyun, oyunculara beş kişilik bir ekibin kullandığı silahlara göre varyasyonlar sunuyor. Av tüfekleri, tabancalar, bıçaklar, el bombaları, RPG’ler ve mayınlar, kontrol edilmesi kolay ve ucuz oldukları için en popüler silahlardır.

Hız gereksinimlerini sağlamak için, Tacticool ayrıca oyunculara saldırı taktiklerini koordine etmeleri için çeşitli araçlar sunar. Bir sürpriz yaratmak, bir kamyon seçmek, düşman üssüne son derece hızlı hareket etmek ve avlarını yenmek ister misiniz? Araba bir silahla donatılmışsa, hücum etme ve geri çekilme yeteneğiniz de çok daha güvenli olacaktır. Bir saldırı harekâtında, başarısız olduğumuzda ve kaçmamız gerektiğinde düşmanın bizi kovalamasını engelleyen faydalı bir açılış aracıdır.

Bir nişancı olmasına rağmen, farklı istatistiklere sahip çeşitli kahramanlar arasından seçim yapabilirsiniz ve tabii ki farklı görünüyor. Yakışıklı erkeklere veya ateşli kızlara karar verebilirsiniz, ancak her birinin kendi becerileri vardır. İlk olarak, kahramanlarla nerede savaşacağınızı özgürce seçemeyeceksiniz. Birçok oyun kazanmadan önce ve kazandıktan sonra, onları açmak ve yükseltmek için yeterli para kazanın.

Sürpriz, hız ve harekete geçme cesareti kazanmanın temel ilkeleridir.
Oyun, oyuncuya gerçek fizik kurallarını kullanarak yukarıdan aşağıya üçüncü bir görünüm sunar. Arabanın hareket sesini duyacağız, ayağın her adımı hatta topların değişmesi bile birçok kişinin ilgisini çekecek sinyaller üretecektir. Rakibini öldürürsen, çok kanın olacak.

Benzersiz özellikler
Özellikle oyundaki çeşitli ve dinamik olarak değişen ortamlar nedeniyle fantastik G grafikleri ve son derece zorlu oyun. Nadir oyun içi öğeler için sınırlı süreli özel etkinliklerle harika yeni ve yükseltilebilir donanım. Daha fazla seviye ile oyun zorlaşıyor, ancak oyuncuların rekabet gücü onları daha da fazla oynamaya zorluyor. Sesli sohbetler ve ortak stratejilere yanıt vermek için daha fazla öğeye sahip klan sistemi ve bu oyunun eski nesil oyuncularından oyunu öğrenmenin daha iyi bir yolunu sunar.

İlgini Çekebilir  Temple Run 2 v1.95.1 MOD APK — PARA HİLELİ

* Gerçekçi fizik, arabalar, oyuncular, yıkıcı ortam, benzeri görülmemiş izometrik görünüm ve yoğun mobil nişancı özelliklerine sahiptir.
* Bu fizik tabanlı çevrimiçi nişancı oyunudur ve size tam GTA tarzı araba sürüş deneyimi sunar, örneğin doğrudan pencereden ateş etme, çitleri kırma, tekerlekleri gevşetme veya bir bataklığa saplanma.
* Oynarken ve düşmanlarınızla savaşırken, kendinizi savaş alanının gerçek dünyasına bırakın.
* Oyun size en sevdiğiniz çekici erkeği ve ateşli kızları seçme fırsatı veriyor, ancak başlangıç ​​​​seviyelerinde istediğiniz oyuncuyu bulamıyorsunuz, ancak seviyeyi geçtikçe oyunları kazanın ve atışlarınızı kullanarak yeterli parayı toplayın ve dövüş becerileri gösterisi, yeni özelliklerin ve silahların kilidini açabileceksiniz. Tüm oyuncuların kendine has özellikleri vardır.
* Yükseltmenin ve kilidini açmanın keyfini çıkarırken, yalnızca farklı oyuncuların kilidini açamazsınız, aynı zamanda farklı türde av tüfeği, mayın, tabanca, el bombası, bıçak, adrenalin, RPG’ler ve güçlerinizi artıran ve sizi yapan diğer bazı destekleyici araçlar gibi diğer ekipmanların kilidini de açabilirsiniz. daha fazla.
* Destekleyici ekipman ve operatörün diğer bazı seviyeleri, koşu hızınızı artırmanıza, drone’yu kontrol etmenize, yüzlerce benzersiz taktik ortaya çıkarmanıza ve C4’ü yerleştirmenize olanak tanır.
* Dilerseniz oyun öğelerini çevrimiçi olarak gerçek parayla da satın alabilirsiniz.
* Düşmanlar ve zombilerle savaşmak için birkaç ayrıntılı harita içerir. Haritayı inceleyerek, size daha maceralı bir his veren farklı atmosferik ortamlarda savaşı deneyimleyeceksiniz.
* Bu oyun size farklı klanlara katılma, arkadaşınızla sesli sohbet etme, günlük görevleri tamamlama fırsatı verir ve son derece deneyimli sert oyuncular içerir.

MOD

tacticool-1.58.6-mod.apk

MOD

tacticool-1.54.10-mod.apk

MOD

tacticool-1.54.0-mod.apk

MOD

tacticool-1.53.2-mod.apk

MOD

tacticool-1.52.10-mod.apk

MOD

tacticool-1.52.0-mod.apk

MOD

tacticool-v0-14-mod-full.apk

Orijinal versiyon

tacticool-GO v1.48.1-full.apk

MOD

tacticool-v0-14-mod-full.apk

Orijinal versiyon

tacticool-GO v1.47.10-full.apk

MOD

tacticool-v0-14-mod-full.apk

Orijinal versiyon

tacticool-GO v1.46.30-full.apk

MOD

tacticool-v0-14-mod-full.apk

Orijinal versiyon

tacticool-GO v1.46.0-full.apk

Tam versiyon

tacticool-GO v1.45.10-full.apk