Tank Physics Mobile Vol.2 v2.7 MOD (Kilitsiz/Reklamsız) APK

Açıklamalar :

Araba sürmek veya araba kullanmak zaten iyi bilinen bir oyundur, ancak hiç tank sürmeyi denediniz mi? Tank sadece orduda ve askeri savaşlarda var olan bir araçtır bu yüzden bırakın tank kullanmayı bırakın gerçek hayatta tank görmek bile zordur. Ama artık Tank Physics Mobile’da nihayet tanklarla eğlenceli bir deneyim yaşayabilirsiniz. 3D grafikler oyundaki her sahneyi ve tankı daha canlı hale getiriyor.

BİR TANKI KONTROL ETMEK ÇOK ZOR DEĞİL

Tanklar normal araçlar gibi tekerlekler üzerinde hareket etmezler. Bir savaş aracı olduğu için en zorlu arazide hareket etmesi gerekiyor, bu yüzden lastik lastikler buna dayanamıyor. Takılı birçok demir tekerleğe ek olarak, tankın etrafında tekerlekleri korumak ve her türlü arazide hareket etmek için bir palet vardır. Oyuncu, verimli bir şekilde çalışması için arabayı kontrol etmek için dokunmatik kontrolleri kullanır. Oyunun başındaki bir eğitim, tankı nasıl kontrol edeceğiniz konusunda kafanızın daha az karışmasına yardımcı olacaktır.

DAHA ÖNCE GÖRMEDİĞİNİZ BİRÇOK TANK TİPİ TOPLAMA

Belki de en bilinen tank türü, tarihi belgelerde adı geçen düz, lacivert, silahlı, silahlı tanktır. Tank Physics Mobile’da oyuncular çok sayıda havalı araba içeren destansı bir tank hattını keşfedebilir. Ayrıca, tanklar ve her tank türünün özellikleri hakkında ek bilgi edineceksiniz. Yeni tankların kilidini açmak için mevcut seviyedeki mücadeleyi tamamlamanız ve yeni seviyenin kilidini açmanız gerekir.

ARAZİ SESSİZ AMA SADECE BİR ZORLUK

Tanklar her zaman kayalarla dolu engebeli arazide sürer. Her seviye için yeni bir arazi tipiyle tanışacaksınız. Oyuncunun istenen alana sürmek için belirli bir zamanı vardır ve bu, her seviyeyi açmak için sizin görevinizdir. Oyundaki araziler, kullanılacağı askeri ortamın gerçek anlayışına dayalı olarak tasarlanmıştır.

İlgini Çekebilir  4×4 Off-Road Rally 7 v8.0 Sınırsız PARA Hilesi – Mod Apk

Özellikler :

* Tankı basit bir işlemle kontrol edin. Kullanımı kolaylaştırmak için oyunun başındaki eğiticiye katılın
* Hiç tanımadığınız birçok yeni tank türü. Adı ve özellikleri hakkında yeni bilgiler ekleyin
* Fethedilmeyi bekleyen birçok farklı zorluk seviyesi vardır. Daha fazla özelliğin ve yeni tankların kilidini açmak için yeni seviyelere girin
* Seviyelere göre oyun ayrıca çeşitli arazilere sahiptir. Gerçek tank savaş alanlarından gerçekçi fikirler alın
* Oyuncunun keşfini teşvik eden sesler ve görüntülerle yeni bir tank sürme deneyimi

Tank Fiziği Mobil Vol.2 v2.7 MOD İndir (Kilitsiz/Reklamsız) APK Ücretsiz

MOD

tank-fizik-mobil-vol-2-v2.3-mod.apk

MOD

tank-fizik-mobil-vol-2-v2.3-mod.apk

MOD

tank-fizik-mobil-vol-2-v1.6-mod.apk

MOD

tank-fizik-mobil-vol-2-v1.4-mod.apk