TCG Card Shop Tycoon v215 MOD (Kilitsiz) APK

Açıklama :
TCG Kart Dükkanı Kralı –
Oyuncuların çeşitli masa oyunları için ticaret kartları konusunda uzmanlaşmış bir mağaza oluşturup geliştirdiği bir tıklayıcı. Raflar boşken ve müşteriler şaşkınlıkla içeriye bakıyorlar. Ancak ürünün kademeli olarak doldurulması, reklamın yanı sıra çok nadir öğelerin gösterilmesi, artıya geçmenize ve hatta becerilerinizi genişletmenize izin verir. Aynı zamanda, hemen hemen tüm işlemler otomatik modda çalışır. Sadece iyileştirmelere düzenli olarak yatırım yapmanız gerekir. Böylece oyuncular rahatlayabilir ve küçük şeyler için endişelenmenize gerek kalmaz.

Idle Card Shop Tycoon Game’de destansı kahramanlar toplayın
“Pokemon” adlı animasyon dizisinin hayranıysanız, incelememizin kahramanını kesinlikle beğeneceksiniz. Geliştiriciler, hikayede görünen tüm yaratıkların yanı sıra karakterleri mümkün olduğunca doğru bir şekilde aktarmaya çalıştılar. Ancak yaratıklara Tetramon adını vererek dizinin parodisini yaptılar. Destenizde toplayabileceğiniz karakter koleksiyonunun keyfini çıkarın. Gerçek bir kart ustası ol. Oyun sırasında yeni desteler açabilir veya ana menüden toplayabilirsiniz. Seviyesi ve birden fazla işlevi olan kahramanlara sahip benzersiz kartları hemen alın.

Oyundaki tüm Tetramonlar sadece elementlere göre değil, seviyelere göre de bölünür. En yaygın olanları bir yıldıza sahiptir, bu da müşterilere daha ucuza mal oldukları anlamına gelir. Aynı kartları alırsanız, yıldız sayısını artırmak ve daha güçlü kahramanlara erişimin kilidini açmak için bunları birleştirebilirsiniz.

Mağazayı büyüt
Idle Card Shop Tycoon Game’in en başında, yalnızca bir departmana erişebilirsiniz. Orada tetramonlu ilk setleri bulacaksınız. Daha sonra genişletebilirsiniz. Önce aynı bölümde fazladan bir raf, sonra bir tane daha ve bir tane daha satın alın. Eşyalarınızı koymak için bir raf satın alın. Her şey hazır olduğunda, boşta bir sonraki odaya gidin. Eşyalarınızı oraya yerleştirmek için hemen kiralayın veya satın alın. Mümkün olduğunca çok müşteri çekmek için işletmenizi iyi tanıtın. Zamanla yeni karakter albümleri açarak çeşitlerinizi genişletebilirsiniz.

Müşterilerinize hizmet edin
Bir lider olarak, tüm eylemlerinizden önce düşünmelisiniz. Aynı zamanda, tüm alanlar eşit olarak geliştirilmelidir, böylece hiçbir bölüm planı sürdürmek ve yerine getirmekten geri kalmaz. Idle Card Shop Tycoon Game’de yazarkasa yükseltmeyi ve satıcı kiralamayı unutmayın, böylece uzun kuyruklar oluşturmazsınız. Tüm bunlar tıklama modunda gerçekleşir – sadece ekrana dokunun ve para toplayın. Müşterilerin başka bir mağazaya gitmemesi için zamanında alışveriş yapmaya çalışın. Ürün yelpazesini genişletmenin yanı sıra çeşitliliği de düşünmekte fayda var. Koleksiyon için bir raf satın almanın yeterli olmadığını unutmayın. Ayrıca öğenin kendisini satın almanız gerekir.

İlgini Çekebilir  RACE: Rocket Arena Car Extreme v1.1.22 MOD APK — SINIRSIZ PARA HİLELİ

Idle Card Shop Tycoon Game oyununda grafikler ve ses
Oyun 2D grafiklere sahip, ancak güzel bir şekilde yürütülen Tetramon karakterlerini belirtmekte fayda var. Her biri bireyseldir ve her gerçek koleksiyoncuyu memnun edecek kendine has özellikleri vardır.

MOD ÖZELLİKLERİ
Oyun size çok sıkıcı ve elverişsiz olabilen mağaza raflarında stoklarınızı yenileme fırsatı sunuyor. Bu yüzden size özel mağaza yöneticisi olan modu kullanmanızı öneririz. Mağazayı bir çeşit ürünle doldurmakla bizzat ilgileniyor. Dilerseniz bu özelliği her zaman kapatabilir ve her şeyi kendiniz yapabilirsiniz.

MOD TESTİ
Ticaret kartı oyunları, tüm modern oyun platformlarında geniş bir popülerlik kazanmıştır. Play Market Store’un, bu tür projelere olan talebi zaten gösteren kendi kategorisi bile var. TCG Card Shop Idle Tycoon’un en önemli özelliği temasıdır. Geliştiriciler, efsanevi Pokemon’a çok benzeyen, ancak yine de onlardan farklı benzersiz karakterler yarattılar.

Belirtildiği gibi, güçlendiricilerden kartlar alırsınız. Görevleri tamamlamanın ödülü olarak, bonuslar vb. şeklinde kart paketleri alın. İşi geliştirmek için harcayacak para kazanmak da önemlidir.

ÖZETİMİZ
Kart oyunları konseptiyle ilgili oyunlar, uzun zamandan beri yüz milyonlarca kullanıcının kalbini kazandı. Çeşitli temalar ve oyun konseptleri bu türün ayakta kalmasına yardımcı oluyor. Her zaman bir iskambil destesine dalmayı ve ilginç yaratıklar toplamayı hayal ettiyseniz, bu projeyi indirmek için acele edin.

Özellikler :
* Bir ticaret kartı mağazasını yönetin
* Gündelik ve basit tıklama oyunu
* Harika animasyonlar ve 3D grafikler
* Mağazanızı oluşturun ve güncelleyin
* TCG gibi ticaret kartlarını toplayın
* Daha fazla müşteriye hizmet vermek için hızlı dokunun
* Ödül kazanmak için hedefleri tamamlayın
* Kart işinizi genişletin
* Yükseltmeler ve özellikler satın almak için özel kart oyunu mağazası

İndir TCG Card Shop Tycoon v215 MOD (Kilitsiz) APK Ücretsiz

MOD

tcg-card-shop-tycoon-simülatör-v215-mod.apk

MOD

tcg-card-shop-tycoon-simülatör-v211-mod.apk

MOD

tcg-kart-shop-v201-mod.apk

MOD

tcg-kart-shop-v189-mod.apk

MOD

tcg-card-shop-tycoon-simülatör-v188-mod.apk

MOD

tcg-kart-shop-v187-mod.apk

MOD

tcg-kart-shop-v183-mod.apk

MOD

tcg-kart-shop-v174-mod.apk

MOD

tcg-kart-shop-v173-mod.apk

MOD

tcg-kart-shop-v167-mod.apk

MOD

tcg-kart-shop-v165-mod.apk

MOD

tcg-kart-shop-v1-63-mod.apk

MOD

tcg-kart-shop-v1-61-mod.apk

MOD

tcg-card-shop-tycoon-simülatör-v1.49-mod.apk

MOD

tcg-card-shop-tycoon-simülatör-v1-44-mod.apk

MOD

tcg-kart-shop-tycoon-v1-33-mod.apk