TDZ 3 Stalker(Hikaye Oyunu) v1.12 b63 MOD (Reklamsız) APK

Açıklamalar :

TDZ 3 Premium – Aksiyonu anormal Yabancılaşma Bölgesi’nde ortaya çıkan korku ve RPG unsurlarıyla Aksiyon-Macera. Hikayede ana karakter, satılık pahalı eserler bulmak için bu gizemli ve tehlikeli yere gider. Parayı ciddi şekilde hasta olan oğlunu tedavi etmek için kullanmak istiyor. Etrafta dolaşırken, karakter, geniş bir ateşli silah cephaneliği ile savaşmak için birçok canavarın yanı sıra benzersiz takipçi parçaları bulmak isteyen diğer insanlarla tanışacak.

ZORLU VE UNUTULMUŞ BİR ÇÖP

TDZ 3: Stalker’daki çorak ve çorak arazi, oyuncuların keşfetmesi ve maceraya atılması için sonsuz bir korku ve yalnızlık getiriyor. Zemin değerli kaynaklarla dolu olmasa da, her bir NPC ile etkileşime girdikleri ve uzun bir yolculuk için daha fazla malzeme için ticaret yaptıkları insanlık kalıntıları hala var. Ayrıca, çorak araziyi ürkütücü ve yaşanmaz hale getirecek tehlikeler ve yeni canavar türleri ortaya çıkacak.

İLK PERSPEKTİF ETKİLEYİCİ OYUN

Oyuncular, birinci şahıs bakış açısıyla bu oyunun özünün ve içeriğinin tadını çıkarabilir ve aynı zamanda deneyimlerini canlandırmak için tercih edilen bir seçenektir. Neyse ki oyun, oyuncunun çevreyle etkileşime girmesi, hareket etmesi ve daha fazlası için ihtiyaç duyduğu tüm özellikleri içeren esnek ve özelleştirilebilir bir konsola sahip. Birinci şahıs bakış açısının birçok sınırlaması olmasına rağmen, oyuncunun oyun boyunca kaygısını önemli ölçüde artıracaktır.

TAM FARKLI GÖREVLER

TDZ 3: Stalker’daki görev sistemi, oyuncuları yolculuğa devam etmeye ve ana hikayedeki son anahtarı bulmaya motive ediyor. Bu arada, oyuncuların ilerlediği her konum, çeşitli ve zengin bir görev sistemine ve arzı geliştirmek veya artırmak için birçok potansiyel ödüle sahip olacak. Bazı özel görevler de Wasteland’de rastgele görünecek ve oyunun içeriğini ve gizemini her zamankinden daha çekici hale getirecek.

KULLANILACAK BÜYÜK EKİPMAN

Ekipman, oyuncuların hayatta kalmak için yiyeceğe ihtiyaçları olsa bile çorak topraklarda hayatta kalmaları gereken önemli bir faktördür. Silahların çeşitliliği sayesinde oyuncular, tehlikeli harabelere yapılacak seferlere hazırlanmak için onları değiştirebilir veya mühimmat doldurabilir. Oyuncu ilerledikçe, zorluk seviyesini artıran veya oyuncuya daha fazla hayatta kalma fikri veren yeni ekipman türleri yavaş yavaş ortaya çıkacaktır.

GERÇEKÇİ HAYATTA KALMA FAKTÖRLERİ

TDZ 3: Stalker’daki hayatta kalma faktörü de gerçekçi ve derindir, oyuncuların en iyi performansı elde etmek için her zaman vücuttaki tüm istatistikleri dengelemesini gerektirir. Ayrıca, koşullar ne olursa olsun hayatta kalmak için yiyecek, içecek ve diğer iyileştirici öğeler gibi envanterlerini etkin bir şekilde yönetmeye zorlar. Ek olarak, birçok ticaret yeri de oyuncuların tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri veya kendileri için istikrarlı bir ticaret hattı oluşturabilecekleri uygun yerlerdir.

İlgini Çekebilir  Hunter Assassin 2 v1.072.03 MOD APK — PARA HİLELİ

GÜÇLÜ YAPILAR TOPLA

Artefaktlar heterojendir ve ortamdaki farklılıklardan kaynaklanır, dolayısıyla performansları ve işlevleri farklıdır. Her zaman dünya çapında rastgele görünürler ve son derece yüksek fiyatlara satabilirler, bu da onları oyuncular için çok değerli önemli öğeler haline getirir. Ayrıca, savaş veya hayatta kalmak için çeşitli yeni beceriler kazanmak için bazı eserleri doğrudan donatabilirsiniz.

TDZ 3: Stalker, kıyamet sonrası bir konsept kullanıyor ve oyuncuların insanlığın vahşiliğini ve umutsuzluğunu yeni bir seviyede deneyimlemelerini istiyor. Bununla birlikte, oyunculara bu benzersiz tür için en sürükleyici ve korkunç hayatta kalma oyununu vaat eden birçok gelişmiş teknoloji kullanır.

Özellikler :

* Arsa
Bu oyunun hikayesi ilk saniyeden itibaren sizi büyüleyecek!
Oyunun konusu bize Peter adında genç bir takipçiyi anlatıyor. Kendi oğlunu kaybettiğinde, başka seçeneği yoktu… Onun için son şans, büyük miktarda para kazanmak için her şeyin olduğu karanlık bir bölgeye bir “bilet”ti. Kahramanımız, riski kendisine ait olmak üzere, sevilen birini kurtarmak için tehlikeli bir soyguna girişir.
Hikayesi olan oyunları seviyorsanız TDZ 3’ü seçin!
* Güzel grafikler
Güzel üç boyutlu grafikler, hoş görsel efektler, vurgular ve gölgeler en talepkar oyuncuları bile memnun edecek.
* Dinamik ara sahneler
Oyun içi ara sahneler sadece hikayeye anlam katmakla kalmaz, aynı zamanda onlara katılma fırsatı da sağlar. Dikkatli olun, tepkiniz olmadan yapamazsınız!
* Bir şişede türlerin karışımı!
Oyun, korku dolu korku anları, mantıksal görev görevleri, silahlı çatışmalar ve bir aksiyon denizi sunuyor!
Bazı yerlerde korkunç zombilerle, bire bir yaratıklarla hayatta kalıyorsunuz!
* Basit kontroller
Kontroller basit ve sezgiseldir. Hiçbir sıkıntı yaşamazsınız ve yüzlerce gereksiz butonla uğraşmak zorunda kalmazsınız!
* Tamamen seslendirilmiş karakterler
Oyundaki karakterler canlıdır, onlardan sıkılmayacaksınız. Tüm ifadeler tamamen Rusça konuşulmaktadır!

İndir TDZ 3 Stalker(Hikaye Oyunu) v1.12 b63 MOD (Reklamsız) APK Ücretsiz

MOD

tdz-3-v1.12-b63-modapk

MOD

tdz-3-v1.12-b62-mod.apk

MOD

tdz-3-karanlık-yol-stalkquest-v1.11-b49-mod.apk