The Walking Dead Survivors v4.6.2 MOD (Sınırsız Para) APK + DATA

Açıklama:
Yürüyen Ölülerden Kurtulanlar – Belki de hastalıklar ve doğal afetler konusu her zaman herkesi ilgilendiren bir konudur. Son yıllarda grip, salgın hastalıklar ve virüsler konulu filmler her zaman çok sayıda sahte film çekti. Dolayısıyla oyun geliştirme alanında oyunlar her konuda yoğun bir şekilde geliştirilmektedir. Ve nihai hayatta kalma ve zombi salgını oyunu, son yıllarda aranan sıcak görevlerdir. Bugün The Walking Dead: Survivors oyununu tanıtıyorum – şu anda piyasaya çıkan bir oyun.

TAKDİM ETMEK
Aslında, birçok insan için ateşli ve çekici bir konu olan zombiler hakkında filmler de izlediniz. Belki de bu konudaki filmlerin popüler olduğu korku ve gerilim hakkında. Ve bu konudaki oyun eşit derecede popüler. The Walking Dead: Survivors oyunu buna bir örnek. Oyun her gün binlerce indirme alıyor.

Oyun Galaxy Play Technology Limited tarafından üretilir ve yayınlanır. Zombi korku temalarının hayranı iseniz, bu telefonda oyun camiasında ateşe neden olan oyunu kesinlikle görmezden gelemezsiniz. Oyun, dramatik aksiyonla birleştirilmiş bir hayatta kalma oyunu tarzında geliştirildi ve oyun, oyunculara rastgele karakterler ve durumlar aracılığıyla eğlence sunuyor. Sürükleyici hikaye, heyecan verici oyun ve korku ayrıntılarıyla dünyanın en acımasız hayatta kalma oyununa atlamaya hazır mısınız?

ÖYKÜ
The Walking Dead filmine zaten aşinaysanız, oyunun hikayesi size çok da yabancı gelmiyor. Şehirde korkunç bir salgın patlak verdi. Enfekte kişilerin ısırıkları bu virüsü yayar. Virüse bulaşanlar insanlıklarını kaybederler ama zombiye dönüşerek bu virüsü her yere yayarlar. Bu zombiler şehrinizde dolaşıyor. Sadece birkaç ay sonra, şehir kaotik ve paramparça olur, sanki insan dünyası yavaş yavaş parçalanıyor ve yerini çürüyen cesetlerle değiştiriyor. İnsanlar her an hayatları için savaşıyorlar. Hükümet ve halk panik ve kriz içinde.

Polis şefi olan Rich karakteri komadan uyanır ve onu bekleyen durum budur ama önce karısını ve oğlunu bulması gerekmektedir. Rick nasıl hayatta kalmalı ve bu korkunç zombi dünyasıyla savaşmalı? Cevabı siz belirleyin çünkü Rick karakterini oynuyorsunuz ve ölümsüzlere karşı arkadaşlarınıza eşlik ediyorsunuz. Oyun, içeriği oluşturmak için yalnızca filmin konusuna dayanır, bu nedenle olacak durumları çok iyi bilmek konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Aslında oyunda birçok şey her zaman şaşırtıcı ve heyecan verici olacak.

BÜYÜK DENEYİMLER
The Walking Dead: Hayatta kalanlar, zombiler çok güçlü olduğu için savaşmak yerine hayatta kalmaya odaklanacaklar. Ayrıca yiyecek ve su kaynakları bulmak da mümkün olmalıdır. Barınaklar ve evler inşa etmek de hayatınızı kurtarmak için önemlidir ve haritada bulduğunuz eşyalardan bir sığınak inşa edilir. Görünüşte değersiz olan eşyalardan kendi silahlarınızı bir araya getirmek de yaratıcılığınızın bir göstergesidir.

Oyunda oyunculara karşı dikkatli olun çünkü her oyuncu arkadaş canlısıdır. Ayrıca haritanın etrafındaki öğeleri toplayabilir, daha fazla ihtiyacınız olana satabilir veya istediğinizi elde etmek için başkalarıyla ticaret yapabilirsiniz. Bu hayatta kalma oyunu, oyuncuların hayal gücünü ve yaratıcılığını harekete geçiren şaşırtıcı unsurlar getiriyor. Zombi dövüşü ve saklanma sahneleri, oyunculara hareketsiz durma heyecanı veriyor. En tarif edilemez ve harika bir deneyim için oyunu hemen telefonunuza indirin.

İlgini Çekebilir  Summoners War v7.2.4 MOD (Düşmanlar Saldırıyı Unutma) APK

Özellikler:

Resmi Oyun – The Walking Dead Survivors, Skybound Entertainment’ın The Walking Dead adlı çizgi roman serisine dayanan resmi lisanslı bir oyundur. The Walking Dead: Survivors dünyasında Rick, Michonne, Negan, Glenn ve daha pek çok ünlü karakteri işe alacaksınız.

Strateji – The Walking Dead: Survivors’ta her karar önemlidir ve tereddüt edecek zaman yoktur. Savunmanızı güçlendirmeye ve ittifaklar kurmaya mı odaklanacaksınız, yoksa ordunuzu artıracak, dışarı çıkıp bölgeyi zorla mı fethedeceksiniz?

Kule savunması – Yerleşiminiz, gelen başıboşların sürekli tehdidi altında ve onları savuşturmak size kalmış. Savunmanızı güçlendirerek, engeller yerleştirerek, binalar inşa ederek, yeni hayatta kalanları toplayarak ve onların özel yeteneklerini kullanarak aylakları uzak tutmak için zafere giden yolu planlayın.

Salon Oyunu – Yürüteçler endişelerinizin en küçüğüdür. The Walking Dead: Survivors dünyasında dünyanın her yerinden diğer oyuncularla tanışacaksınız. Müttefiklerinizi ve düşmanlarınızı seçmek size kalmış. Kime güvendiğinize dikkat edin! Bölgenizi genişletmek ve Negan’a karşı savaşa hazırlanmak için klanlar oluşturun ve bölge genelinde çeşitli klan binaları inşa edin!

Keşif – The Walking Dead: Survivors, keşfedilecek tonlarca önemli yer, karakter, öğe ve kaynak içeren devasa bir bölge haritasına sahiptir. Kendinizi çevrenizle tanıştırmak, hayatta kalmanızda büyük rol oynayacaktır. Haritadaki önemli binaları keşfedin ve kontrol için diğer klanlarla rekabet edin.

The Walking Dead: Survivors nasıl oynanır?
The Walking Dead: Survivors oynama işlemi de oldukça basittir. Temelde karaktere ve hedefe dokunarak okuma, düşünme, seçme ve ekranda hareket etme etrafında döner. Ancak deneyimli oyuncularla oynarken de durumları önceden tahmin etmeniz gerekiyor. Kaynakları hızla toplarlar ve sizi tehlikeye atarlar.

Üssü tamamladıktan sonra, yükseltmek ve genişletmek için kaynak toplamaya devam edin. Asker veya birlik komutanı olarak işe almak için bölgede hayatta kalan birçok karakterin kilidini açın. Oyunda karakterler ve birlikler için de bazı silahlar var. Her grubun yükseltilecek 10 seviyesi vardır. Her seviye atladığınızda, daha güçlü savaşçılarınız olacak.

Peki ya grafikler ve ses?
Karakter yaratımı orijinal filme çok benziyor. 3D hareket pürüzsüz ve doğaldır. Vuruşlara, duyguları harekete geçiren müzik ve ses eşlik ediyor. Son derece güzel ve ayrıntılı olan çevredeki manzaradan bahsetmiyorum bile. Tür çok karmaşık ayrıntılar gerektirse de grafikler gerçekçi ve net.

MOD

yürüyen ölüler-hayatta kalanlar-4.6.2-mod-menu.apk

MOD

yürüyen ölüler-hayatta kalanlar-4.3.0-mod-menu.apk

MOD

The-Walking-Dead-Survivors-v4-2-0-Mod.apk

MOD

yürüyen ölüler-hayatta kalanlar-v4.1.0-Mod.apk

MOD

yürüyen ölüler-hayatta kalanlar-v4-0-0-Mod.apk

MOD

yürüyen ölüler-hayatta kalanlar-v3.15.0-Mod.apk

MOD

yürüyen ölüler-hayatta kalanlar-v3.15.0-Mod.apk

MOD

yürüyen ölüler-hayatta kalanlar-v3.14.0-Mod.apk

MOD

yürüyen-ölü-v3-12-0-mod.apk

MOD

Yürüyen ölü-v3.11.3-mod.apk

MOD

Yürüyen ölü-v3.8.3-mod.apk

MOD

Yürüyen ölü-v3.8.2-mod.apk

MOD

Yürüyen ölü-v3.7.1-mod.apk

MOD

Yürüyen ölü-v3.7.0-mod.apk

MOD

Yürüyen ölü-v3.6.0-mod.apk

MOD

The-Walking-Dead-v3-5-2-Mod.apk

MOD

yürüyen-ölü-kurtulanlar-v3.5.0-mod.apk

MOD

yürüyen-ölü-kurtulanlar-v3.4.4-mod.apk

MOD

The-Walking-Dead-Survivors-v3-3-2-Mod.apk

MOD

yürüyen-ölü-kurtulanlar-v3.3.0-mod.apk

yol

Veri – OBB

com.elex.twdsaw.gp.zip

Klasörü çıkarın ve SD / Android / OBB’ye kopyalayın