Tower Conquest Tower Defense v23.0.18g MOD (Sınırsız Para) APK

Açıklama:

İyi bir hükümdar rolüne bürünün ve krallığınızı düşman saldırılarından koruyun. Kule savunma türünde heyecan verici bir strateji oyunu oynayın, en iyi askerlerinizi ve savunma sisteminizi silahlandırın ve düşman saldırılarını savuşturun. Devasa bir mistik dünyayı keşfedin, düşmanlarınızı alt edin, kalelerini yok edin ve hazineleri toplayın. Performansınızı artırın ve kendinizi skor tablosunun en üstünde bulun.

Giriş

Tower Conquest eğlenceli bir oyundur ve günümüzde pek çok kişinin ilgisini çekmektedir. Bu oyun, dünyayı keşfettiğiniz bir ordu yolculuğudur. Bu yolculuklarda sizi her an savaşa hazır olmaya zorlayan sayısız düşmanla karşılaşacaksınız. Şansınıza bağlı olarak altın ve gümüş hazine sandıkları da bulacaksınız. Ayrıca, verilen görevleri doğru ve etkili bir şekilde tamamlamanız gerekir.

FARKLI VE HAREKET İŞARETLERİ
Bu oyun farklı rollere sahip toplam 70 karakter içeriyor. Her karakterin, her işlevine uygun bir özelliği, kendi rengi vardır. Karakterler çok esnektir ve yapımcı tarafından gerçek ve canlı 2D görüntülerle oluşturulmuştur, bu da oyuncuyu daha da heyecanlandırır ve oyuncuya ilk izlenimi verir.

KENDİ TAKTİKİNİZLE MÜCADELE
Ordunuzu daha güçlü ve daha mükemmel hale getirmek için kendinize güvenmeli, arzu edilen bir sonuca ulaşmak için koyduğunuz yollara ve temel yol siyasetine inanmalısınız. Ordunuzun gücünü artırmak için tüm düşman kulelerini yok edin ve yok edin. Tower Conquest, askerlerinizin savaşa katılması için bir komuta ve liderlik yeteneği ile size meydan okuyan yeni bir dünyadır. Kazanmak ya da kaybetmek sana bağlı. Bu nedenle, akıllı ve akıllı olun, bu önemli şeyleri dikkatlice seçin.

KART SİSTEMİ BU MACERADA SİZE YARDIMCI OLACAKTIR
Harita olmadan maceralar görmek, değil mi? Ardından Tower Conquest, oyuncuların yola daha kolay çıkmasına yardımcı olacak bir haritaya sahip. Ayrıca, çekici ve ilginç hediyeler ve az miktarda para almak için düzenli olarak aktif rol alın. Bununla dünyadaki yeni ve daha uzak yerlere gidebilme hedefinize hızla ulaşacaksınız.

İlgini Çekebilir  Racing Limits v1.3.8 MOD APK — PARA HİLELİ

BİNLERCE ÇEKİCİ AVANTAJ
Özenli ve özenli bir hizmet sistemi ile birleşerek size hizmet verilecek ve bilmiyorsanız size rehberlik edeceklerdir. Ayrıca çevrimiçi veya çevrimdışı olarak iki modda oynayabilirsiniz. Bu sizin için olduğu kadar birçokları için de çok faydalıdır. Bu nedenle Tower Conquest’i cihazınıza kurun ve deneyimlemek için zaman ayırın. Her zaman seni bekliyoruz !!

Artılar ve eksiler:

* Beş sınıf, 70 karakter, benzersiz kahramanlar ve kuleler ile taktik çeşitlilik.
* Canlı 2D sanat grafikleri ve 50’den fazla özel arka plan.
* Birimlerinizi (birlikler/toplar) açmak ve yükseltmek için kartları toplayın.
* Çeşitli ödüller içeren kapsamlı harita sistemini keşfedin.
* Günlük Görev veya Tüccar oyun modu arasında seçim yapın.
* 2D yatay stratejiye kıyasla çok fazla ilerleme yok.
* Ses hala yeterince sıcak değil.

Özellikler:

* 70 benzersiz karakter, kahraman ve kule ile beş ayrı grup.
* Kule savunma ve hız becerilerinizi zorlayacak hedef tabanlı stratejik savaş!
* Özel animasyonlar ve 2’den fazla fraksiyona özel arena ile canlı 50D sanat stili.
* Güçlü ve benzersiz yetenekler kazanmak için birimlerinizin kilidini açmak, birleştirmek ve geliştirmek için kartları toplayın!
* Hedefleri tamamlarken ve yeni dünyalara ve arenalara seyahat ederken sürekli artan ödüllere sahip üretken bir kart sistemi!
* Güçlü günlük görev ve tüccar teklifleri.
* 5 benzersiz kadro yuvası ile mükemmel takımınızı bulmak için binlerce karakter kombinasyonunu karıştırıp eşleştirebilirsiniz!
* Hediyeleri Facebook arkadaşlarınızla paylaşın ve zorlu oyuncuya karşı oyuncu savaşlarında savaşın.

Tower Conquest Tower Defense v23.0.18g MOD (Sınırsız Para) APK Ücretsiz İndir

MOD

kule-fetih-v23.0.18g-mod.apk

MOD

kule-fetih-v23.0.14g-mod.apk

MOD

kule-fetih-v23-0-13g-mod.apk

MOD

kule-fetih-v23.0.10g-mod.apk